20 Motivația citărilor

20 Motivația citărilor

Mulțumesc, bunicul Dale, pentru astfel de gânduri înțelepte și recomandări utile. Orice ar fi fost, scrierile psihologului ajutat foarte mult pentru a fi fericit, de a găsi un limbaj comun cu interlocutori și pentru a evita conflictele prin selectarea corecta tactica. Poate că unele dintre aceste citate vă vor inspira. Nu uitați să împărtășiți cu prietenii înțelepciunea lui Dale Carnegie, cu toate acestea, cuvintele lui nu mai sunt valabile pentru prima decadă.







Distribuiți pe Facebook

20 Motivația citărilor

Editorial "Fuck" - un atelier de creație, al cărui angajat nu se culcă în timpul zilei și noaptea, generând idei noi. Dacă soarta te-a adus la „minunat“, atunci ești într-o lume specială, care va cauza apariția pentru a experimenta o varietate de emotii - din dorința de a sparge monitorul la lacrimi de bucurie! Indiferent ce a fost, vă asigurăm: aici veți găsi un milion de povestiri unice din întreaga lume!

CEA MAI ACTUALĂ

20 Motivația citărilor

20 Motivația citărilor

Un basm care a devenit o realitate: o poveste de dragoste incredibilă de Halit Ergench și Berghuzar Korel.

20 Motivația citărilor






Numai unitățile reușesc să rezolve corect această ghicitoare.

20 Motivația citărilor

"Mi-a schimbat părul - mi-a schimbat viața" - motto-ul acestor femei. 25 de exemple de transformări frumoase.

20 Motivația citărilor

În urma scandalului cu Weinstein, Hollywood a dat un nou scandal. Iată lista celor vinovați.

20 Motivația citărilor

Un adevărat scandal a izbucnit în jurul printului Charles. Britanicii sunt indignați!

OFICIAL ÎN SOCIETĂȚI

CELE MAI POPULARE

20 Motivația citărilor

15 ciudățenii din Japonia, din care străinii au părul în picioare.

20 Motivația citărilor

Erotismul și sensibilitatea, spre deosebire de vulgaritate și rudenesc, în 22 de ilustrații senzuale.

20 Motivația citărilor

Un amestec de erotism și inocență. 40 de imagini incredibil de senzuale ale unui fotograf ucrainean talentat.

20 Motivația citărilor

20 Motivația citărilor

7 lucruri pe care americanii sunt obișnuiți, despre care nici măcar nu am auzit.

20 Motivația citărilor

Tragedia din Harkov: un nou detaliu a pus totul în locul său.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: