12 informații oficiale ale zeilor

Dumnezeu Aion a creat 12 custozi pentru a ajuta oamenii să protejeze Turnul Eternității și să păstreze ordinea în Atreia. Acești păzitori au devenit cunoscuți ca Zeii Cerului (Lorzii Empyrean). Dar în timpul cataclismului, doi dintre Lorzii Raiului, Ciel și Israfel, s-au sacrificat pentru mântuirea lui Atreia. Iar când sa oprit ceata războiului, cei cinci gardieni s-au găsit pe fiecare parte sfâșiate în două părți ale lumii. În sud, păzitorii cerului s-au numit dumnezeii lui Sirafim-Eliosa, iar în nord zeii lui Shidim-Asmodian.







12 informații oficiale ale zeilor

12 informații oficiale ale zeilor

12 informații oficiale ale zeilor

12 informații oficiale ale zeilor






Este demn de a spune câteva cuvinte despre Kaysinele, Markutane, Siel și Israphel (departe de tine) Deci, începe Markutan și Kaysinel primul ceas, pe care îl veți vedea în joc, la care trece prima temnita (obited Tiamat), ele vor ajuta să-l ubit.Nu și apoi a face Căutări în catalană vă vor da quest-uri (eu sunt despre post).

Despre Markutana totul este clar că este un om, trimisul său Tegrak și mai mult De ce Markutan a devenit participa activ în căutarea pentru relicve CIEL (Relic Ciel este o armă puternică, care poate ostonavlivat timp, modul în care ea a fost răpită de Tiamat, dar o omori, și potommm. ) Adevărul este că poate Markutan era îndrăgostit de Ciel și încă

Nu știu despre tine, amne Markutam afigenno cum ar fi. (El este mai epic)

Și acum misterul Kaysinel mai întâi ni sa spus că este una (în video cu privire la modul în care aceasta a distrus cetatea Asmodian.) Apoi, dintr-o dată, asta este. Unii din reclame vorbesc despre asta - și ceva. Apropo, în cazul în care kaixinel este un om, atunci el este cel mai probabil o transă, a se vedea pentru tine:

Și nu știu ce este. Dar, la fel, Kaisinel guvernează iluziile, așa că nu o cunoaștem odată

Și acum să vorbim despre cele mai interesante. ATENȚIE VA FI CEA MAI MARE SPOILERĂ ÎN LINIA AYON, DAR GÂNDIȚI GÂNDIȘTE TOATE RĂSPUNSURILE.

Asa arata el sub forma de Rivar:

12 informații oficiale ale zeilor

Acesta este Rifar în nivelul misiunii de reclame 50, și deja rivar-Razrfel în Sarfan.

Nu se știe nimic despre Ciel. # victorie #







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: