10 Semne că fantomele trăiesc în casa ta

10. Miroase ciudate

Unul dintre semne este mirosurile noi care nu au fost acolo înainte. Aceste mirosuri pot fi ascuțite și vin de nicăieri. Ele seamănă cu ceva: de exemplu, fumul de țigară sau mirosul de flori.







9. Vise ciudate despre oameni cu care nu sunteți familiarizați sau despre locuri unde nu ați fost.

Dacă o fantomă sa stabilit în casă, uneori poate provoca coșmaruri asociate cu ea. Puteți vedea oameni ciudați, clădiri ciudate și orașe abandonate. Aceasta înseamnă că fantoma încearcă să-ți povestească povestea și încearcă să facă contact - printr-un vis. Ar trebui să știți că, cel mai probabil, este fantoma unei persoane care a murit ca urmare a unui accident. Puteți încerca să păstrați un jurnal de vis, înregistrând în detaliu în fiecare noapte. Revederea arhivelor tale, poate că poți înțelege ce vrea fantoma de la tine.

8. Simțiți că sunteți urmărit.

Unii oameni cred că cealaltă lume este mai bună decât restul și poate simți privirea morților. Dacă simțiți că cineva sau ceva vă urmărește, priviți în jur. Poate că veți observa ceva neobișnuit - ceva care poate indica prezența unei alte entități. Acest sentiment apare adesea atunci când se mută într-o nouă casă - fantomele învață noi proprietari.

7. Senzație de greutate.

Respirație dificilă, senzație de greutate în aer - semne ale prezenței sufletelor celor morți. Ca regulă, preotul poate corecta situația citind o rugăciune în casă și sfințind-o cu apă.

Puteți auzi sunete ciudate: șoaptele cuiva, șuieratul, pașii surzi. Aceasta înseamnă că spiritele încearcă să se închipuie și să intre în contact cu cei vii. De regulă, aceste sunete se aud pe timp de noapte. Trebuie să te duci la sursa zgomotului și dacă nu este pisica ta sau vântul din afara ferestrei, poți întâlni fața fantomă în față.

5. Modificări ale temperaturii.

Apariția unei fantome este întotdeauna însoțită de o scădere a temperaturii. Picioarele pot deveni amorțite, un sentiment de frisoane severe. Entitățile ostile pot purta o creștere a temperaturii cu tine - vei arunca păturăul și transpirația.

4. Mutarea obiectelor

Unele fantome îi plac lucrurile de la loc la loc, de obicei în absența ta. Ghostbusters fotografiază camere unde fantomele pot trăi, lăsa-le, și după câteva zile verificați locația lucrurilor. Dacă un poltergeist mișcă lucrurile chiar în fața ta - adică vrea să se joace cu tine și să scape de o astfel de entitate este extrem de dificil.

Te poți trezi de senzația de atingere. Poți să te întorci brusc, pentru că cineva te-a băgat pe umăr. Poți să visezi la o mână care să atingă fața ta. Toate acestea sunt semne adevărate ale prezenței celuilalt oaspete. Poltergeistii agresivi te pot arunca in aer, impingi cu greu pe piept sau impingeti brusc si chiar bateti. Prezența unei astfel de entități necesită un ritual obligatoriu de exorcizare.

2. Schimbări de dispoziție

Prezența străinilor afectează puternic starea dumneavoastră de spirit. Puteți trece printr-o oră de senzație de depresie, deprimată, care va fi imediat înlocuită de euforie absolută. Deși acest semn nu este o dovadă 100% a prezenței oaspetelui celuilalt, ar putea însemna ceva.







1. Contactul cu ochii.

Dovada 100% a prezenței unei fantome este contactul vizual. Esența se prezintă. Puteți vedea strălucirea în mișcare, puteți vedea silueta persoanei care trece prin perete. O fantomă poate sta pe un scaun, într-un colț al camerei, pe patul tău. Poate vorbi cu tine. În acest caz, este important să înțelegeți de ce este aici - fie că este un suflet rătăcitor, fie că vrea să vă avertizeze. Despre ceva important.

10. Un vecin de jos, stsuka, oprește fumatul în fereastră!
9. Imaginația. (ca opțiune - opriți lovirea!)
8. Mai puțin pentru a sta pe căști.
7. Trebuie să nu ne mai mâncăm singuri.
6. Vecinii (ca opțiune - opriți lovirea!)
5. Ai o sursă de sânge periferică rupt (dacă ești fierbinte, te poți excita?)
4. Reduceți volumul subwoofer-ului. (ca opțiune - cereți vecinilor dvs. să reducă volumul subwoofer-ului)
3. Creierul. Doar un creier.
2. Acesta este un comportament normal al unei persoane vii, dar doar în caz, opriți lovitura!
1. Opriți-vă să bateți!

Extindeți Sucursala 0

Credeți serios că dacă există o fantomă în casa mea, atunci nu înțeleg asta fără această "instruire"?

Extindeți Sucursala 0

Extindeți Sucursala 0

Anmaori Acum 1638 zile

Mmmmmm 10 semne de schizofrenie.

Extindeți sucursala 1

Happynes 1638 zile în urmă

Inca mai am 9 semne de schizofrenie, trebuie sa ies din acest apartament inchiriat))

Extindeți Sucursala 0

TenebrisRubens 1638 zile în urmă

Rezultatul este o menajeră și undeva în warp frigider.

Extindeți Sucursala 0

Nu, data viitoare am auzit răsucirea mânerului ușii, după cum a fost închisă poarta sau un bătut în colțul camerei, și simt umbra din colț - mă duc să arunc o privire

Extindeți Sucursala 0

Asta sa întâmplat și cu mine. Locuiesc într-o cămin de 5 ani deja. Când a trăit cu prima soție civil, ca nimic vazut. Dar când am avut un an de viață cu alte soția de drept comun, apoi să ne în același timp, în același moment s-au grabit în visele noastre un tip țipat și scuipat la noi. Împreună ne-am trezit și mi-a îmbrățișat și a început să plângă, l-am întrebat: „Ce sa întâmplat?“ și ea a spus în detaliu același lucru pe care l-am văzut și am auzit. După aceea, nu am dormit până dimineața. Mai multe astfel nu au fost. Dar, după o jumătate de an, am avut un vis pe care am fost în camera mea sa dus până la oglindă și a vedea un bărbat și o femeie și ei mă întreabă „cine suntem și de ce trăim în casa lor?“ Am vrut să explic, dar nu a fost într-un vis. De asemenea, de multe ori în cazul în care totul este oprit și întuneric complet timp de noapte, într-adevăr este cineva de mers pe jos, ca și în cazul în care greve sunt în mod constant pe ceva. Acum, când am început o pisică, ceva de genul asta nu pot să nu aud. Există o suspiciune că era doar un gospodar. Că prezența unei fantoma a fost - aceasta contribuie mai multe stocuri eu nu înțeleg modificări ale dispoziției și un sentiment real, că cineva se uită, și o dată a existat chiar și o astfel (acest lucru este înainte de pisica), că am fost culcat pe pat, aproape adormit, atunci când că fața mea nu a fost întoarsă spre perete, și când am adormit, apoi fața mea era teribil de frig, ca și în cazul în care vântul a suflat rece și slab, atunci sunt încă foarte surprins. În general, aceasta nu este prima dată cu mine. Când am fost 11, atunci îmi amintesc un vis: „Am alerga cu sora și fratele meu în camera de zi, începe să joace acolo și dintr-o dată am vrut să se uite în oglindă în față și, când m-am uitat, am văzut în oglindă cu excepția celor trei noi pe canapea era încă ședinței fată mică pal, ea era blondă, am întrebat-o cine;? ce ea plangea „, acest vis nu uita niciodata. Aceasta nu este o poveste fictivă, a fost destul de evenimente reale și este cei mai mulți oameni nu cred în ea, și cred că există un suflet, care nu pot găsi pacea din cauza ceva.

Extindeți sucursala 1


Eu cred că și eu am avut ceva asemănător și observ din colțul ochiului că ceva este alb

Extindeți Sucursala 0

Nu am mai crezut până acum, dar a doua canelură în timpul nopții în cameră a bătut cu tărie stativul pentru stilouri. Prima dată dimineața, lucrurile de pe ea erau împrăștiate pe masă, iar a doua oară se auzi un sunet așa ca și cum cineva ar fi luat-o de două ori și l-ar fi lovit de masă, dar nu a risipit nimic. Intervalul de timp este mare - puțin peste un an.

Extindeți Sucursala 0

Ar părea prostii delirante. și, apropo, este scris în ansamblu este foarte adevărat, deci este simțit. și nu ai nimic de-a face cu asta dacă te duci în ea.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: