10 Idei pentru un film romantic, din nou o vacanță!

10 Idei pentru un film romantic, din nou o vacanță!

Ei bine, nu este corect ... Când vine Valentinul și toți iubitorii reacționează cumva la nebunia generală cu inimile. puteți aranja o vacanță și vă puteți da o întreagă poveste de fotografiere romantică.







M-am uitat la site-urile fotografilor profesioniști și am fost plăcut surprinși de faptul că erau foarte bine pregătiți pentru un astfel de eveniment.

  • În primul rând. portofoliu foarte interesant. Puteți decide cu ușurință a cărui muncă și romantism este mai aproape de voi.
  • În al doilea rând. ei au crezut ca prin peisajul și chiar script-uri tematice pictoriale ( „Western“, „Hollywood Star“, „pe minge“ și așa mai departe). Veți fi îmbrăcați în costumele unei alte ere și veți aminti filmările celor mai frumoase filme de dragoste.
  • În al treilea rând. puteți să solicitați reduceri și să comandați mai mult și copii pentru fotografii (imagini de calitate pentru copii - și un lucru foarte important).

Pe Internet, puteți găsi adesea o propoziție numită "poveste de dragoste cu fotografie". În cadrul acestui concept sunt combinate și pre-nunta sedinta foto, și „de așteptare pentru un miracol“, și o fotografie în comun cu copilul, „acum avem trei“, iar filmul atinge doar „am fost împreună.“

Un fotograf experimentat, desigur, vă sfătui cu privire la modul în care și în cazul în care pentru a captura starea de spirit romantic, dar trebuie să se pregătească și să adune idei, albumul nu sa transformat monoton.

10 Idei pentru un film romantic, din nou o vacanță!
sărut

Desigur, acesta este cel mai banal scenă pentru un film romantic, dar nu puteți face fără el. Când ne oprim, credem că ambele profiluri se dovedesc a fi frumoase (nu partea din spate a bărbatului și bărbia celuilalt). Există multe exemple, puteți găsi și repeta cu grijă :-).

10 Idei pentru un film romantic, din nou o vacanță!
Siluetele la apusul soarelui

Oh ... E foarte romantic ... Ca pe coperta romanului despre dragoste. Este clar că un apus frumos în oraș este aproape imposibil de văzut. Și fotografiat așa de fundal ...
Dar! Mai mulți fotografi au găsit sugestii interesante. Acesta este un studio împușcat pe fundalul hromakey (tesatura verde, care se schimbă foarte ușor în orice fundal frumos). Apoi, puteți "juca" cu apusuri de soare: pe mare, în pădure, pe câmp.

Nu am nimic împotriva declinului natural, mă voi bucura din toată inima pentru cei care vor reuși să-l prindă :-).

10 Idei pentru un film romantic, din nou o vacanță!






Aproape de apă

Nu știu de ce apa oferă personalului atât de multă romantism, dar este necesar să faceți o lovitură "umedă". Și nu numai marea și valul albastru cu spumă albă. Va ploua. E o fântână. Acesta este un lac de oraș cu rațe.

Referindu-ne la filmările de iarnă aici, pentru că zăpada este de asemenea apă, deși într-o stare diferită.

10 Idei pentru un film romantic, din nou o vacanță!
Mănâncă împreună

Cum să nu capturați momentul în care totul nu este doar frumos și gustos, ci și în compania unui iubit? Fotografiile frumoase pot fi în cafeneaua de la masă, pe canapea cu cești de cafea. Picnic în natură la sfârșitul primăverii, vara sau toamna devreme. Cina romantică la domiciliu, organizată de dvs. cu dragoste ... Vă sfătuiesc să vedeți colecția mea de idei romantice.

10 Idei pentru un film romantic, din nou o vacanță!
Pentru mâner - într-o distanță infinită ...

Un astfel de teren este oferit în tot portofoliul. Probabil, unii iubitori de înțeles profund au pus în această infinitate. Marea diferență este dacă lăsați fotograful sau mergeți să-l întâlniți, nu. Principalul lucru este să mergeți încet, să vă uitați unul la altul și să vă țineți mâinile.

Fotografierea poate fi pe aleea parcului, străzile pustii ale orașului, în pădure cu zăpadă, pe plaja (trebuie să se plimbe de-a lungul marginea mării). Trebuie să existe o viziune clară asupra perspectivelor - sunteți împreună, sunteți - pentru totdeauna.

10 Idei pentru un film romantic, din nou o vacanță!
Prin lumina lumânărilor

Ei bine, fără asta - nici un fel. Cel mai mult îmi place ideea cu o mulțime de lumânări mici aranjate pe podea în formă de inimă. Dacă puteți captura iubitorii. stând în interiorul inimii aprinse, de sus, va fi foarte romantic! Ca și în film ...

Desigur, există și alte opțiuni. O fotografie cu pahare de șampanie și lumânări, de exemplu. Vă reamintesc! Ochii iubitorilor nu sunt niciodată îndrumați în lentilă. Numai unul pe altul :-)).

10 Idei pentru un film romantic, din nou o vacanță!
Unitate cu natura

Oh, există tot felul de posibilități în iarba înaltă, culcat pe burtă și se uită la aparatul de fotografiat, cu armfuls de frunze colorate de toamnă în pădure de vară pe un fundal de o pajiște înflorește în nisip de mare si scoici, cu fluturi exotice ...

10 Idei pentru un film romantic, din nou o vacanță!
Pe atracții

Cred că, pe aceste fotografii, fotografii își demonstrează capacitatea de a capta un moment interesant în mișcare și zbor. Emoții stralucitoare, parul zburător, posesiunile necontenționate (pe un iubitor de leagăn uită să pozeze). Înseși, de regulă, filmările foarte strălucitoare, romantice se dovedesc perfect!

Cum de a face Pose

10 Idei pentru un film romantic, din nou o vacanță!

Cum se utilizează fotografii?

  • comanda unui fotobook
  • faceți un colț în apartamentul în care vă așezați și aranjați cadre cu cele mai bune fotografii romantice
  • comanda unui calendar și a altor cadouri foto (aici mai mult)

Trimiteți-vă prietenilor

Irina, acesta este un miracol! O minune de lovire accidentală pe locul tău minunat. Am găsit atât de multe lucruri interesante pentru mine. Idei grozave pentru sărbători. După ce se accentuează sărbătorile de Anul Nou, mă voi întoarce la îmbogățirea frumoaselor tale idei creative. Între timp, cu sărbătoarea ta și libertatea visurilor.

Bună ziua, m-am interesat de un tambur de bas cu o floare și o lumânare, deoarece este corect să o rezolv și dacă este posibil să-i expuneți pe 1 din aceste ochelări pentru aniversarea nunții. Sau cât va costa serviciul dvs.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: