1 Screening, principalul lucru nu este să vă faceți griji

Sunt calm, sunt calm, sunt calm.
Totul va fi bine, totul va fi bine, totul va fi bine.

Cu copilul totul este bun, el este sănătos, vesel și vesel.


Ohhh. care a venit cu acest Internet prost. Sa învins în același timp puțin.






Mâine este de 11 săptămâni și 2 zile. Mă duc la o examinare. Înainte de aceasta, 3 săptămâni au fost calm ca un boa constrictor. Și astăzi ceva nu este prezent.
Mie-mi place să-mi sperie. Nu vreau ca ma ma speriat maine. Deși mă duc într-un loc de încredere ca acesta, nu doar în biroul districtului district, ci în Snegirevka. Uzzyst acolo, de asemenea, este bun, dar, de asemenea, îi place să sperie. Brrr.


Totul va fi bine. Fasolinka crește și se dezvoltă așa cum ar trebui să fie, fasolinka este sănătoasă.


Îți cer mâine pumnii

Pfiu. Sa coborat sau a plecat în SUA.
Totul e bine cu noi. TTT

Cresterea, 51 mm deja. Chiar nu este fasolea
Cu mine erau atât doctorul meu cât și uzistul. Ei au privit, au lăudat, au spus că totul este bine, dar nu am nevoie de detalii, cum știți mai puțin, că dormi mai bine.
În principiu, nu mi sa spus nimic despre lucrurile care caută genetica. Nici nasul, nici conductele etc. nu au spus nimic. Numai în extrasul pe care l-am văzut - TBI 1.1. Chorion pe peretele frontal. Nu există tonus. Înseamnă că restul este în limitele normei?






Ea a spus că un singur lucru nu este foarte bun: marginea inferioară (corion aparent) ajunge în zona faringelui intern. Ce este asta? Am întrebat-o, ea spune "Am discutat despre asta cu tine". Deși nu-mi amintesc deloc așa ceva. El spune, mai puțin greutate și mai precis cu viața sexuală. Cu toate ca inainte, a spus ca prostata este nelimitata. Sau este vorba de stil de broască țestoasă?

Mâine vor fi rezultate de sânge.

Dacă ultrasunetele sunt bune, atunci sângele nu poate fi prea frică? Trebuie să fie total în totalitate.

Am sunat la doctor chiar acum. Screening-ul meu (sânge) a venit. În detaliu nu a apăsat. Spune că nu ai nevoie de aceste numere, tot nu le înțelegi. Ea a spus că genetica este bună. Săptămâna viitoare voi merge să iau documentele.


Mulțumesc tuturor, care pentru noi ne-a păstrat pumnii și am ajutat cu sfaturi și exemple.

A decis să scrie, ca și în cazul meu, cel mai mare buget al familiei. Știi, eu însumi nu am învățat șapte pași pe frunte și, prin încercări și erori, am învățat cum să fac contabilitatea gospodăriei. Pentru mine, am găsit "mijlocul de aur" și am calculat "regula de aur".

Multe fotografii ating în adâncul sufletului meu. Mai jos reprezint pe aceia care au atins sforile sufletului meu. Puteți atașa fotografiile care au legătură cu dvs.







Trimiteți-le prietenilor: