Rubin a jucat la egalitate cu Inter Milano

Kazan "Ruby" nu a reușit să păstreze scorul câștigător în joc cu "Inter". În meciul de oaspeți al Ligii Europei, secțiile lui Kurban Berdiyev au jucat cu clubul italian la egalitate 2: 2.

"Ruby" a deschis contul în minutul 17. La poarta "Inter" a fost numit un penalty, Bibras Natho nu a putut bate Samir Handanovich, dar Alexander Ryazantsev a jucat cu succes la finisare.

Echipa gazdă a jucat în minutul 39. Portar, „Rubin“ Serghei Ryzhikov a fugit să ia mingea de la Esteban Cambiasso, dar argentinianul a bătut portarul, a făcut baldachin exacte pe Marco Liban și capul a lovit în poarta goală.

În minutul 84, Salomon Rondon, după un transfer excelent al lui Eremenko, a fugit de la apărătorii echipei "Inter" și de pedeapsa lovită direct în colț. Cu toate acestea, în minutul al doilea compensat, "Inter" a efectuat un atac rapid, în etapele finale ale căruia Nagatomo a lovit mingea în scopul lui Ryzhikov.

Goluri: Ryazantsev, 17 (0: 1). Lively, 39 (1: 1). Rondon, 84 (1: 2). Nagatomo, 90 + 2 (2: 2)

Pedeapsa nerealizată: Natho (R), 17

Știri înrudite

Glumești, ce este un joc bun, care Rubin care Anzhi jucat împotriva personalului de rezervă de sex nemotivată la comenzi LE si molid-brad pe un punct fiecare a fost luată, iar în liderii Ligii Campionilor Republica Cehă pantaloni unul complet prostiile și are în vedere perdanți două echipe mediocre în etapele de calificare, doar o rușine pentru cluburile ruse, atât de mult aluat pentru a pune în echipă și în cele din urmă nici un rezultat

Collins Lewandowski
Sunt de acord pe deplin

Care este ghinionul total în prima rundă cu cluburile noastre. Câștigă în timpul întâlnirii și pierde victoria în ultimul minut. În general, seamănă cu Rubin și Anzhi. Rubin a început să joace fotbal mai interesant decât înainte. Sper să fiu norocos în următoarele runde.