8 din regulile de a face cu o fata, și nu pierde onoarea și demnitatea - pe

1. Dacă sunteți un gardian al propriei sale onoare, apoi pentru a oferi utilizatorului fetelor o băutură „a făcut cu privire la intrarea ei, ar trebui să rândul său, imediat roșu, iar difuzoarele mai groase și mai luminoase, la fața locului tine, cu atât mai demnă vă va arăta în ochii societății . De asemenea, este de dorit să indiciu de câteva ori interesant, cu ochii tăi trebuie să fie fixat în loc pentru aspirațiile ochiului nu este destinat - de exemplu, rezervorul de decantare pitoresc în curte.







Sarcina este complicată de faptul că este necesar să se accepte propunerea, dar astfel încât ea știa că de mare și nu-mi pasă ce-ar vrea pe invitația ei și vă voobshche asemenea invitații auto si masina mica, dar asta este acum pentru unele misterios motive pentru care ați decis să acceptați oferta.
Și tonul pe care sunteți de acord să-l acceptați ar trebui să fie cât mai estompat și mai incolor, imaginați-vă că stați în autobuz și în spatele dvs. vă întrebați: "Mergeți la următoarea?". Acum întoarce-te mental la intrare și spui "Da".

2. Deci, prima etapă pe calea spre castitatea absolută este depășită - vizitați o fată. Este recomandabil să nu vă dezbrăcați deloc, să luați numai pantofi, arătând că sunteți doar pentru un minut, o secundă și, în general, toate aceste neînțelegeri sălbatice.

Ofertele de a bea brandy (vin, șampanie etc.) ar trebui respinse într-un ton isteric. Ar trebui să fie un pic (o fracțiune de milimetru), în direcția de recul și de a face un puternic, dar la emoționant gest mână același timp puțin, respingând astfel orice alte încercări de ai face un bețiv (oh Dumnezeu!).

3. Deci bei coyly cafea (lipit un deget, oziranie prietenos pe ambele părți), în ofikevaya de duș de la sine, pentru că s-ar zhahnul cu bucurie acum coniac și cafea, la toate timp de noapte pentru a bea dăunătoare.

Aici - atenție - trebuie să fii atent! Unele fete (oh, răi) tind să vină în acest moment pentru a concluziona că totul - o pasăre într-o cușcă, trebuie să-l smulgă. Prin urmare, în momentul în care ea va sta în jos pentru a te apropia și de a oferi ceva atât de ambiguu, de exemplu - pentru a inspecta dormitor (da, eu trebuie să fie gata pentru orice!), Trebuie să cu o expresie absentă băiat autist poluozhivlenno striga: „Ai fotografii ? '.







4. La o jumătate de oră, să presupunem că au fost salvate: Desigur, puteți contempla cu entuziasm fiecare fotografie pe 15 minute, dar acest lucru este puțin probabil să ajute - fetele acum plecat persistente, asa ca nu fi surprins imagini 11 te apuca cu siguranță pentru nimic proeminente, în cazuri extreme - pat pas cu pas pe picior.

Aici trebuie să fii pregătit pentru posibile sărutări. În acest caz, nu vă opriți să vă uitați la fotografii, transformându-vă sincron față în stânga sau în dreapta. În același timp, trebuie să vă prefaceți că nu sunteți la lucru și nu se întâmplă nimic. În cazuri extreme, poți chiar să plesni o palmă, în timp ce țintirea ar trebui să fie de (bine, îmi pare rău pentru fata):

5. Prin punctul cinci, nu ne aflăm într-o situație foarte plăcută, din care nu puteați să scăpați cu ajutorul celor patru puncte anterioare. Ești gata? Ești în dormitor. Da, da - acum vă aflați pe un pat dublu uriaș și metodele jucătorului de karate lansat încearcă să arunce o fată preocupată. Din păcate, nu ați reușit. Dar, nu vă relaxați, într-un moment în care fată vă despică hainele, nu vă faceți nimic mai puțin, sau mai degrabă - înapoiați-i înapoi pentru a vă planta.

Astfel este necesar să fie tăcut, publicând din când în când suspinele concentrate. Ți-ai luat jacheta? Sa dus la pantaloni? În timp ce sunt îndepărtați, purtați sacoul înapoi și invers.

Cu privire la întrebările persistente ale fetei "Ce sa întâmplat, draga mea?" Nu trebuie să răspundeți. Dar când ea începe să se rupă părul în frustrare și graba în jurul camerei, încercarea de a obține de la tine un cuvânt, este necesar să se ridice buzele si actrita voce proshelestet nebun: „Trebuie doar corpul meu: Sufletul meu este indiferentă:.“ În obiecții, cum ar fi : "Ce draga? Nu este așa! "Nu-l cumpărați. În poziția pe care ați abandonat, vă puteți întoarce numai după fraza 124 "Nu sunteți ca toți ceilalți. Numai când te-am întâlnit, am știut ce este dragostea.

7. Și apoi - Atunci ce atât de frică, frică, și nu a putut imagina, chiar și în coșmaruri - faci sex. Nu este nimic special de făcut aici. Permite strigăte indiferent rare de „Oh!“, Care ar putea deveni mai frecvente în mod proporțional cu frecvente mișcările Damsel și bătăi cardiace: Când un maniac depravat în cele din urmă a dezlipirea tine și cu mândrie întrebați: „Ți-a plăcut draga mea?“, Este necesar, cu vedere la ustavivitsya castrat somnoros la tavan și murmură într-o zi cum ar fi, „eu sunt intotdeauna bine, chiar și atunci când am fost adormit“, atunci este recomandabil să se întoarcă treptat la perete, aduceți-vă în poziție așa cum este descris la punctul 6 (numai poziția este acum - clinostatism) și se repetă povestea „sufletului înțeles greșit“.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: