75 de ani, actrița Tatiana Samalova a dispărut fără urmă, incident

Artistul URSS, Tatiana Samoilova, este urmărit de poliție. Actrita faimoasa a disparut acum o saptamana.

75 de ani, actrița Tatiana Samalova a dispărut fără urmă, incident

Artistul URSS, Tatiana Samoilova, este urmărit de poliție. Actrita faimoasa a disparut acum o saptamana.







Ancheta despre dispariția celebrității actritei în întreaga lume sub supravegherea procuraturii este condusă de poliție.

Starul de cinema de 75 de ani a plecat acasă marțea trecută și de atunci nimeni altcineva nu la văzut. Vecinii nu exclud că, cu Tatyana Evgenevnoj, pot apărea probleme. În ultima vreme, sa simțit rău.

Poliția și "medicii" s-au alăturat deja căutării.

- Ultima dată când am văzut-o a fost acum o săptămână. Marți, la șapte dimineața, am intrat în ea pe aterizare - a spus L! FE.ru vecinul actriței. - De atunci, Tatyana Evgenevna nu a apărut acasă.

Prima alarmă a fost marcată de Alexei, fratele lui Tatyana Evgenievna. Rudele câștigătorului premiului celui de-al Xl-lea Festival de la Cannes au făcut apel la poliție.

- Ieri a venit, a luat cheile de rezervă apartamentul Tatiana E., a intrat în interior, dar nimic care ar putea arunca lumină asupra a ceea ce sa întâmplat, nu a fost găsit - continuă actrita vecin. "Nici măcar nu știm ce să gândim."







75 de ani, actrița Tatiana Samalova a dispărut fără urmă, incident

Tatiana Samoilova a locuit singură în apartamentul său de trei camere pe strada Vasilievskaya. Actrita era o persoana foarte singura si nu o ascundea. Cu fiul care locuia în străinătate, actrita a vorbit foarte rar. Fratele meu a vizitat de asemenea sora lui rar. Tatyana Evgenevna era foarte îngrijorată de faptul că, la bătrânețe, sa dovedit a fi inutilă și uitată de toată lumea.

- Ea chiar ne-a rugat să o duc la spital, nu să stea singur în patru pereți - spun medicii „ambulanta“. - Este păcat că o astfel de femeie legendar si talentat ca viata sa dezvoltat. Ieri, stația a fost chemată de poliție, a întrebat când a sunat ultima dată ambulanța.

Recent, Tatyana Evgenevna sa simțit foarte prost. O actriță în vârstă a fost torturată cu astm și bronșită cronică.

- Nu a părăsit niciodată acasă, - a împărtășit cu starul vecin L! FE.ru pe aterizare. "Rugăm lui Dumnezeu că nu i se va întâmpla nimic rău".

Pe podeaua de pe coridor, actrita legendara stăteau aproximativ o oră. Când Tatyana Evgenievna și-a dat seama că nu a putut aștepta să ajute, ea și-a adunat ultima putere, sa ridicat și a ieșit în stradă.

Aproximativ trei nopți în cel mai apropiat "fast" au venit un telefon de la farmacistul agitat în jurul ceasului farmacie. Femeia mi-a spus că există un pensionar care stă pe stradă, ceea ce este foarte rău.

Doctorii ambulanței au aflat la femeia în vârstă, pacientul ei, la care a mers adesea și a dus-o la spital.

Acum, rudele speră că de data aceasta cu Tatyana Evgenievna sa întâmplat ceva similar. Dar nu există veste despre ea din ambulanță sau din spitale.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: