4 Răspunsuri pentru el voiaj la Moscova, Basmanny, Balakirevsky lane, 23

Am aflat despre salon prin instagram, m-am dus la lucrările frumoase și la faptul că pictează nu numai matricea, ci și velle. De fapt, sa dovedit că puțurile nu funcționează deloc. Nu voi evalua culoarea, ombre, sau balage, wow. Prețurile sunt medii.







Încă din copilărie mi-am fost frica de medici stomatologi, și, prin urmare, au lansat dinții lor, am avut o mulțime de carii dentare, dar când am venit în stomatologie el voiaj fara inregistrare, am pus imediat primele doua umpluturile pe dintii din fata, desi initial am fost pentru consultare. Probleme cu înregistrarea de la recepție nu au fost niciodată acolo. Prețurile sane, am pus sigiliile ușoare, un sigiliu costa 3000 de ruble, este un preț normal în opinia mea. Dentiștii sunt foarte amabili și pozitivi. Sincer, mi-a fost foarte frică să plec, dar când am început să forjez, era destul. Data viitoare ›







Nu înțeleg, prin ce principiu a ajuns personalul acolo? Fie ieftin și supărat, sau poate o călătorie! Nu voi mai merge acolo - într-un fel vreau să-mi părăsesc familia cu dinții!

Ea a fost tratată timp de aproximativ doi ani, iar apoi sa mutat și a lovit un alt medic (sau mai degrabă medicilor), să găsească mai întâi că au uitat instrument în dinte, și apoi coroana a fost ridicat un râs, medicii de curent a spus că nu a fost chiar și ceramică în curând toate sau în cel mai bun caz, ceramica chineză, acum reciclez totul, rescriu canale etc., etc.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: