31 Revizuirea Kremlinului la Izmailovo la Moscova, Izmaylovo, Izmailovo Highway, 73-ж

Acesta este un complex istoric unic, care este legat de cele mai importante evenimente din cea mai mare istorie a statului rus. Incredibil de frumoasă și calmă. A fost foarte interesant să învăț povestea. De asemenea, se desfășoară excursii cognitive cu spectacole. Foarte interesant!







În vara este minunat! În timpul iernii, de asemenea, pur și simplu nu am fost.)))) Mi-a plăcut cu adevărat poarta - krasotischa simplu. Tribunalul Gosudarev nu este, de asemenea, rău. Deci, acolo a crescut regele! Catedrala este perfect conservată și, în general, este interesantă aici.

Am fost acolo o singură dată, dar nu regret. Locul excelent și clasic, există un mic muzeu de fresce, deși mic, dar foarte frumos. Prețuri acceptabile, și poate un loc foarte plăcut și frumos, mai ales vara. În timpul iernii există, de asemenea, bun, dar nu atât de pitoresc și frumos.

Unde locuiește sufletul meu. Locul ăsta înseamnă mult pentru mine. Sufletul meu rămâne pentru totdeauna acolo. Acest loc este foarte calm, există în mod clar o energie foarte bună, este liniștită. Iubeau să meargă acolo cu un bărbat care era totul pentru mine. Există două iazuri minunate - Argint și struguri. Am mers adesea acolo într-o barcă, a fost foarte cool și romantic. Încă puteți să mergeți pe bicicletă sau să vă culcați, să faceți plajă sau să jucați badminton. Acesta este locul meu preferat în Moscova. Acum nu mai. Data viitoare ›

Un loc minunat de mers pe jos cu familia și iubit, aruncă o poveste de dragoste și duce în mod mental până în secolele al XVIII-lea și al XIX-lea, coroane de copac îngroșate, vechea clădire a mănăstirii, parte a istoriei noastre. În același timp, trasee confortabile, liniște relativă, o vedere magnifică, toate acestea completează perfect viața noastră de astăzi.

Locuia în apropierea hotelului și nici nu putea vedea aceste frumuseți, clădiri foarte frumoase impresionante. De multe ori există excursii la nuntă, o locație bună, mulți admiratori vin să admire, deoarece există 4 hoteluri în apropiere!

Da, clădirea este foarte veche, dar stă și impresionează oamenii cu amploarea, grandoarea și frumusețea ei. Toată lumea care vine să vadă Kremlinul rămâne în extaz și pleacă cu multe emoții pozitive și o dispoziție pozitivă.

Kremlinul a fost făcut cu mult timp în urmă, dar își păstrează încă măreția! În fiecare zi sunt excursii și plimbări cu ghid! Locul este foarte de neuitat, iar pentru o plimbare cu întreaga familie este foarte interesant și informativ!

Locul foarte frumos, ne place să mergem aici, fotografiile de pe fundalul Kremlinului sunt minunate! Dar există mulți oameni aici, mai ales turiști, și nu numai din Rusia, mulți străini.

Un loc tipic pentru turiști, cu suveniruri scumpe MADE IN RUSIA. Fotografiile sunt frumoase pe fundalul Kremlinului, nunți sunt, de asemenea, adesea jucate aici. Este minunat să vii aici pentru carnaval, spirit rusesc și miros Rus.







Și acolo am avut o corporație o dată. A fost foarte cool, ca într-un basm, există un muzeu de pâine, iar Kremlin, arhitectura, ca în Rusia antică - domuri vesele, frumusețea străvechi este simplu, lepota, cum spun ei!

Următoarele 8 comentarii ›

Directorul instituției și cosmeticianul cu fracțiune de normă este o fată agresivă. Chews, nepoliticos, valoarea serviciului nu sună înainte de a începe, impune servicii inutile costisitoare. Funcționează într-o mizerie teribilă, eternă și în condiții nesanitare - nu e cazul să vă spălați mâinile și nicăieri să mergeți la toaletă. Aceasta aduce infecție, există deja precedente ale litigiilor. Plata nu se încadrează la checkout, astfel încât capetele să nu poată fi găsite mai târziu.

Directorul instituției și cosmeticianul cu fracțiune de normă este o fată agresivă. Chews, nepoliticos, valoarea serviciului nu sună înainte de a începe, impune servicii inutile costisitoare. Funcționează într-o mizerie teribilă, veșnică și în condiții nesanitare - nu există unde să vă spălați mâinile și nicăieri să mergeți la toaletă. Aceasta aduce infecție, există deja precedente ale litigiilor. Plata nu se rupe la checkout, astfel încât nu se pot găsi capetele.

Acesta este un complex istoric unic, care este legat de cele mai importante evenimente din cea mai mare istorie a statului rus. Incredibil de frumoasă și calmă. A fost foarte interesant să învăț povestea. De asemenea, se desfășoară excursii cognitive cu spectacole. Foarte interesant!

În vara este minunat! În timpul iernii, de asemenea, pur și simplu nu am fost.)))) Mi-a plăcut cu adevărat poarta - krasotischa simplu. Tribunalul Gosudarev nu este, de asemenea, rău. Deci, acolo a crescut regele! Catedrala este perfect conservată și, în general, este interesantă aici.

Am fost acolo o singură dată, dar nu regret. Locul excelent și clasic, există un mic muzeu de fresce, deși mic, dar foarte frumos. Prețuri acceptabile, și poate un loc foarte plăcut și frumos, mai ales vara. În timpul iernii există, de asemenea, bun, dar nu atât de pitoresc și frumos.

Unde locuiește sufletul meu. Locul ăsta înseamnă mult pentru mine. Sufletul meu rămâne pentru totdeauna acolo. Acest loc este foarte calm, există în mod clar o energie foarte bună, este liniștită. Ei i-au plăcut să meargă acolo cu un bărbat care a fost totul pentru mine. Există două iazuri minunate - Argint și struguri. Am mers adesea acolo într-o barcă, a fost foarte cool și romantic. Încă puteți să mergeți pe bicicletă sau să vă culcați, să faceți plajă sau să jucați badminton. Acesta este locul meu preferat în Moscova. Acum nu mai. Data viitoare ›

Un loc minunat de mers pe jos cu familia și iubit, aruncă o poveste de dragoste și duce în mod mental până în secolele al XVIII-lea și al XIX-lea, coroane de copac îngroșate, vechea clădire a mănăstirii, toate din istoria noastră. În același timp, trasee confortabile, liniște relativă, o vedere magnifică, toate acestea completează perfect viața noastră de astăzi.

Locuia în apropierea hotelului și nici nu putea vedea aceste frumuseți, clădiri foarte frumoase impresionante. De multe ori există excursii la nuntă, o locație bună, mulți admiratori vin să admire, deoarece există 4 hoteluri în apropiere!

Da, clădirea este foarte veche, dar stă și impresionează oamenii cu amploarea, grandoarea și frumusețea ei. Toată lumea care vine să vadă Kremlinul rămâne în extaz și pleacă cu multe emoții pozitive și o dispoziție pozitivă.

Kremlinul a fost făcut cu mult timp în urmă, dar își păstrează încă măreția! În fiecare zi sunt excursii și plimbări cu ghid! Locul este foarte de neuitat, iar pentru o plimbare cu întreaga familie este foarte interesant și informativ!

Locul foarte frumos, ne place să mergem aici, fotografiile de pe fundalul Kremlinului sunt minunate! Dar există mulți oameni aici, mai ales turiști, și nu numai din Rusia, mulți străini.

Un loc tipic pentru turiști, cu suveniruri scumpe MADE IN RUSIA. Fotografiile sunt frumoase pe fundalul Kremlinului, nunți sunt, de asemenea, adesea jucate aici. Este minunat să vii aici pentru carnaval, spirit rusesc și miros Rus.

Și acolo am avut o corporație o dată. A fost foarte cool, ca într-un basm, există un muzeu de pâine, iar Kremlin, arhitectura, ca în Rusia antică - domuri vesele, frumusețea străvechi este simplu, lepota, cum spun ei!

Întrebări pentru organizație

Directorul organizațiilor și instituțiilor







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: