27 Recenzii ale fabricii de încălțăminte la Москва, марьино, Братиславская улица, 31, к

În răspunsurile angajaților organizației dvs., fabrica de încălțăminte pe care ați accesat-o închisă, trebuie să scrieți aici! Ghid, schimbă fetele care angajează, este oribil! Interviul a fost condus de o cană nemulțumită, sau avea o pensie pe toată durata vieții sau era nemulțumită că a trebuit să meargă pe coridor și să dea cearceafurile pentru umplere! Luați măsuri pentru a ghida ce fel de fețe acre și dăunătoare aveți! Nu le place munca lor, lăsați-le jos. Un loc sfânt nu poate fi gol, voi veni prima și voi arăta cum să lucrați! La urma urmei, pe. Data viitoare ›







Am cumpărat pantofi pentru bărbați la fabrica Polar Shoe. Italia, firma IMAG SpA. Boitele nu respirau, piciorul se transpira puternic și se simte arsul degetelor, ca și în foc. Costul acestui brand este de 4.990 de ruble, nu puțin, sperând astfel de bani să cumpere calitate. Nu vreau să rămân fără picioare, trebuie să înțeleg. Nu e timp să trăiești. )

Anterior, puteai cumpăra pantofi buni la un preț accesibil, acum mă duc ca un muzeu, vezi. Prețurile au devenit pur și simplu de înălțime, nici o alegere, nici pantofi de balet, nici bocanci, pe tocuri medii sau joase nu este nimic. Plăcut de dezamăgire.

Am cumpărat încălțăminte de patru ori la Fabrica de încălțăminte (stația de metrou Kantemirovskaya), în special acolo dintr-o altă zonă. Și toate 4 (!) Times am întors pantofii înapoi. Nu imediat, dar defăimându-le în jur de 2-3 săptămâni. E bine că am păstrat cecul și cutia. Motivele sunt diferite: de 2 ori talpa sa desprins pe 2 săptămâni de șosete, cusătura de pe partea cizilor a izbucnit și firul a plecat să se dezvăluie mai departe. 1 dată adus acasă, sa dovedit că un pic de culoare în cizme, bine, că imediat a observat. Când m-am uitat în magazin - nu este remarcabil, lumina nu este. Data viitoare ›

FUNNY și SAD! Ce fel de "foaie" este rulat, presupus "vizitatori". COMANDA TIRADA. Calitatea este bună)), iar firma este faimoasă, iar dimensiunea este de 35.)) Deci, este un duș complet. Doamnelor și domnilor, ca o persoană care are o legătură directă cu fabrica, vreau să te avertizez: - pantofi 90% China - 33, 34 - 2 modele din întreaga gamă și apoi căsătoria, 35 există puține, dacă aveți 35 de ani, nu pierde timpul , nu puteți găsi totul. - cu întoarcerea problemei, trimiteți-vă nafig, încercând să intrați în legislație. Data viitoare ›







Au cumpărat cizmele lor. S-au dovedit a fi defecte. Dați bani și schimbare a refuzat. "Ei înșiși au mers și au stricat." Deși au mers o singură dată. Și expresia lor "nu este pantofii mei, nu-mi pasă" în persoana administratorului lor (administratorul a fost un băiat de vânzări, el nu a ajuns la administratorul însuși). Băiatul este nepoliticos, el este violet, deși Rospotrebnadzor, chiar și "drepturile consumatorilor", pe tambur. Deci, după ce ați cumpărat pantofi în acest magazin, nu este un fapt că îl purtați mai mult de 1-2 zile. Și nu o vor lua înapoi. Ei nu sunt "de vina". Mai mult ›

Am cumpărat în mijlocul pantofilor de vară (pentru 2300 de ruble, "Rezonance", pro-în orașul Krasnogorsk). Deja la începutul toamnei, călcâiele erau stratificate, o gaură în centrul talpei formate. Despre orice calitate, afirmată pe site-ul magazinului, discursul nu poate merge. În plus, pe site-ul propriu, chiar vârful nu poate fi lăsat (!).

Am cumpărat o lună în urmă pantofi buni pentru același preț bun de 3415 ruble. Până în prezent, nu există plângeri. În ceea ce privește magazinul în sine, deoarece acestea ar fi personalul normal și să scape de miros puternic de piele și vopsea. Toate achizițiile reușite.

Locuiesc în Strogino lângă casa Fabrica de pantofi, plecând de la muncă merg adesea la magazin, nu, nu și da, cumpăr ceva, nu neapărat, ci pentru că m-am îndrăgostit de o altă pereche (pantofi). Cumpar pantofi pentru mine, pentru sotul meu si pentru copii. Foarte multumit de calitatea pantofilor si a sortimentului!

Anterior, puteai cumpăra pantofi buni la un preț accesibil, acum mă duc ca un muzeu, vezi. Prețurile au devenit pur și simplu de înălțime, nici o alegere, nici pantofi de balet, nici bocanci, pe tocuri medii sau joase nu este nimic. Plăcut de dezamăgire.

M-am dus în ultima vreme la magazinele fabricii de încălțăminte și, în câteva momente (cumva sa întâmplat așa), se plăcea că magazinele sunt într-adevăr uriașe pe teritoriu și surprinzător există ceva de ales. A venit cu fiica ei, iar tinerii, este foarte greu de mulțumit decât oricând, dar, în ciuda acestui fapt a reușit să aleagă un pantof pe care ea a plăcut aspectul și calitatea lui de a-mi (a cumparat cateva perechi). În plus, ea nu a plecat fără achiziții și ea, datorită vânzătorilor, fete foarte politicoase și politicoase. Data viitoare ›

Am venit să lucrez în magazinul "Fabrica de încălțăminte" din Strogino. Un director strict și receptiv, minunați vânzători ajută. Salariul este întotdeauna la timp și "alb", care în prezent este o raritate. Sunt mulțumit. A jura că totul nu este corect.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: