20 Feedback-uri despre călătoriile pe șosea la Minsk g, strada stradă

Aș dori să-și exprime recunoștința față de barman cafenea „Prestige“ Natalia Kovalchuk la nivelul 0 de profesionalism în munca și capacitatea de a comunica cu oaspeții, și de asemenea, ar dori să mulțumesc autorităților pentru selectarea lucrătorilor calificați, așa cum este ea. Aș vrea să văd pe toți cei care zâmbesc și veseli în cafenea ca barmanul Nataliei! Vă mulțumesc foarte mult tuturor celor care au luat barmanul să lucreze!







Vinde în tranziția în fructe uscate Minsk, filmul nu se închide, să ia o mână fără mănuși. I-am cumpărat, mi-e frică să mănânc!

Vineri, 9.12.16, am luat prânzul într-o cafenea înainte de plecarea mea acasă la Gomel (înainte de a nu mânca). Când am ajuns în tren, a devenit rău: capul meu a fost amețit și amețit, stomacul meu a fost răsucite. Doar sosit. Vărsăturile au început. Prin ambulanță adusă la spital. Rezultat: cea mai puternică otrăvire alimentară, intoxicația organelor interne și inflamația intestinului. Documentele medicale și tipărirea unui card bancar (plătit cu un card) pe care îl pot furniza. Oameni buni! Nu vă riscați sănătatea! Mai bine un sandviș acasă și ceai decât o astfel de catering public!

În week-end, a cumpărat cărbune în rețeaua magazinelor din satul Talca. A fost în stare de șoc, când de la cusăturile pachetului gandacii au alergat în toate direcțiile! Nu m-am gândit că aceste spirite rele trăiau în sat.

De unde cumperi produsele? Prețul lor de vânzare cu amănuntul la stația "Minsk-Passazhirsky" după marja este de câteva ori mai mare decât în ​​magazinele obișnuite de produse alimentare. Este mai ușor să vă trimiteți pe strada Asamblorilor către Euroopt pentru a achiziționa aceste mărfuri în vrac, dacă lista contractelor dvs. este formată din anumiți dealeri.

Mi-ar plăcea foarte mult să văd capul cafenelei "pe escroc" la etajul zero al stației lui Logvin, Valentina Nikolaevna, să învețe cum să vorbească și nu să-i insulteze pe angajați. În vocabularul ei folosește cuvinte (animal, nesemnificativ, etc.). Dragi angajați ai departamentului de personal, verificați din nou un certificat de nebunie al acestei persoane. Acest lucru nu este mai ales pentru prima dată.

Personalul îi ofensează public cumpărătorii.

Serviciu dezgustător și regizor greu (femeie).

Am ajuns la Dorors și nu m-am gândit că aș întâlni astfel de mizerie și noroi! Lucrătorii pentru conducere nu sunt oameni, ci sclavi salariați. Salariile sunt insuficiente, cererile sunt uriașe, nu sunt recunostințe, și chiar o problemă întreagă de renunțat. Când se va sfârși această dezordine? Nu există într-adevăr nici o justiție? Cât de mult poți tolera umilința și promisiunile goale.

Angajații nu primesc un al doilea exemplar al contractului. Nu este clar cum să demisionăm după voință, deoarece nu se știe ce este scris în contract.

Atitudinea scandaloasă a barmanului pentru oaspeții din cafeneaua PRESTIGE la nivelul 0. Cred că nu este permis ca un lucrător din sectorul alimentar public să se exprime ca un covor!

Am cumparat kozinaki, vanzatorul ma asigurat ca era proaspat. Când am deschis pachetul, a devenit clar fără cuvinte. rasfatata si nici macar ieri! au verificat data, și sunt restante timp de 8 luni. Când am venit la chioșc pentru a reveni, vânzătorul nu a fost chiar surprins: "Avem totul întârziat aici". Mai departe a scris într-un sanepidem. Societatea pentru Protecția Drepturilor Consumatorilor, cu o cerere de pedepsire a autorilor și de prevenire a vânzării de produse rafinate. și asta! Și nimic. Am sunat pe adjunct. director DorOrs și a promis să pedepsească infractorul în persoana "vânzătorului". Data viitoare ›

Da, un fel de groază, nu Dorors! Într-adevăr, murdăria, oriunde o arunci. Mergeți la "Lumina Verde" de pe Chkalov-shop, absolut, care nu este prevăzută pentru muncă. Nu există locații pentru depozitare, nu vorbim despre ce se întâmplă în spatele scenei magazinului. Desigur, ce fel de depozite, dacă ar fi fost un dormitor. Zidurile au fost sparte, adică "depozitele". Veți vedea cum și în ce carcase se taie carnea și unde se duce carnea "podgulyavshee". Bineînțeles, în plăcinte, chebureci, albi. Directorul, cu plăcere, spune. Data viitoare ›







În cantinele stației de cale ferată, condiții complete nesanitare. Piesele, Belyasha și dr. stătut. Vânzătorii sunt nepoliticoși și, uneori, chiar cinstiți cinstiți. Mărfurile prezentate în fereastră, în special țigările, guma de mestecat nu este în stoc. De asemenea, vânzătorii de multe ori nu au schimbări și trebuie să alergi în jurul stației pentru a face schimb de bani. Dar această gară! Și nu toți cumpărătorii au mai rămas o oră înainte de plecarea trenului! Rușinoase!

Toate supermarketurile aflate într-o stare sanitară groaznică, mereu umplute de niște alimente rasfatate. Personalul atât în ​​bazarul de cazul în care acești furnizori găsit doar (neinstruit, nepoliticoasă), ultima dată, când a căzut accidental într-unul din supermarket situat pe stația amiabila, unul dintre vanzatori catadicsit Naham, după ce am atras atenția spre cârnați, aparent "anul trecut". Un document cu privire la termenii și condițiile de depozitare nu este furnizat, putem spune pur și simplu, dat afară din magazin!

De unde cumperi produsele? Prețul lor de vânzare cu amănuntul la stația "Minsk-Passazhirsky" după marja este de câteva ori mai mare decât în ​​magazinele obișnuite de produse alimentare. Este mai ușor să vă trimiteți pe strada Asamblorilor către Euroopt pentru a achiziționa aceste mărfuri în vrac, dacă lista contractelor dvs. este formată din anumiți dealeri.

Aș vrea să cap cafenea „pentru drum“ Parter stația Logvina Valentina a învățat să vorbească, să nu insulta lucrătorilor. În vocabularul ei folosește cuvinte (animal, nesemnificativ, etc.). Dragi angajați ai departamentului de personal, verificați din nou un certificat de nebunie al acestei persoane. Acest lucru nu este mai ales pentru prima dată.

Personalul îi ofensează public cumpărătorii.

Serviciu dezgustător și regizor greu (femeie).

Am ajuns la Dorors și nu m-am gândit că aș întâlni astfel de mizerie și noroi! Lucrătorii pentru conducere nu sunt oameni, ci sclavi salariați. Salariile sunt insuficiente, cererile sunt uriașe, nu sunt recunostințe, și chiar o problemă întreagă de renunțat. Când se va sfârși această dezordine? Nu există într-adevăr nici o justiție? Cât de mult poți tolera umilința și promisiunile goale.

Angajații nu primesc un al doilea exemplar al contractului. Nu este clar cum să demisionăm după voință, deoarece nu se știe ce este scris în contract.

Aș dori să-și exprime recunoștința față de barman cafenea „Prestige“ Natalia Kovalchuk la nivelul 0 de profesionalism în munca și capacitatea de a comunica cu oaspeții, și de asemenea, ar dori să mulțumesc autorităților pentru selectarea lucrătorilor calificați, așa cum este ea. Aș vrea să văd pe toți cei care zâmbesc și veseli în cafenea ca barmanul Nataliei! Vă mulțumesc foarte mult tuturor celor care au luat barmanul să lucreze!

Atitudinea scandaloasă a barmanului pentru oaspeții din cafeneaua PRESTIGE la nivelul 0. Cred că nu este permis ca un lucrător din sectorul alimentar public să se exprime ca un covor!

Da, un fel de groază, nu Dorors! Într-adevăr, murdăria, oriunde o arunci. Mergeți la "Lumina Verde" de pe Chkalov-shop, absolut, care nu este prevăzută pentru muncă. Nu există locații pentru depozitare, nu vorbim despre ce se întâmplă în spatele scenei magazinului. Desigur, ce fel de depozite, dacă ar fi fost un dormitor. Zidurile au fost sparte, adică "depozitele". Veți vedea cum și în ce carcase se taie carnea și unde se duce carnea "podgulyavshee". Bineînțeles, în plăcinte, chebureci, albi. Directorul, cu plăcere, spune. Data viitoare ›

În cantinele stației de cale ferată, condiții complete de igienă. Piesele, Belyasha și dr. stătut. Vânzătorii sunt nepoliticoși și uneori chiar cinstiți cinstiți. Mărfurile prezentate în fereastră, în special țigările, guma de mestecat nu este în stoc. De asemenea, vânzătorii de multe ori nu au schimbări și trebuie să alergi în jurul stației pentru a face schimb de bani. Dar această gară! Și nu toți cumpărătorii au mai rămas o oră înainte de plecarea trenului! Rușinoase!

Toate supermarketurile aflate într-o stare sanitară groaznică, mereu umplute de niște alimente rasfatate. Personalul atât în ​​bazarul de cazul în care acești furnizori găsit doar (neinstruit, nepoliticoasă), ultima dată, când a căzut accidental într-unul din supermarket situat pe stația amiabila, unul dintre vanzatori catadicsit Naham, după ce am atras atenția spre cârnați, aparent "anul trecut". Documentul cu privire la termenii și condițiile de depozitare nu este furnizat, puteți spune doar dat afară din magazin!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: