20 Fapte despre mine au devenit interesante

20 Fapte despre mine au devenit interesante

Bună ziua tuturor. Nadyushino

scrisoarea mi-a luat prin surprindere.

20 fapte? Despre mine? E interesant. Ce pot spune despre mine? Ei bine, voi încerca:

1. M-am născut acum 50 de ani, în primăvară, în Ziua Cosmonautică, în cel mai bun oraș din lume - Alma-Ata. Cu toate acestea, acum a fost redenumit în Almaty prosaic. Cu toate acestea, munții care o înconjoară, nu au încetat să strălucească vârfuri înzăpezite, și râul a încetat să fie liniște, și mare molid albastru încă în scădere conuri în fiecare toamnă.







2. La vârsta de 12 ani a început să deseneze multe. Am studiat în atelierul de artă. Îmi place acuarela. Depășirea și vărsarea unei culori în alta. Probabil că lucrez cu mătase și vopsele.

3. Am fost angajat în diferite lucrări de artă, dar am fost întotdeauna atras să lucrez cu culoarea. Broderie, tricotat, cusut. Și peste tot nuanțe, tranziții, pete luminoase. Acum stau de vorbă. Acum, textură de lână și fleece a fost adăugat la culoare.

4. Foarte mult îmi place să mă unesc fără legătură. Combinați diferite tipuri de lucrări de mătase în tehnici complet noi.

5. M-am echipat, în sfârșit, cu un atelier de lucru în țară. Acum moftul meu și câmpul pentru experimente și setul de raportare asupra lor.







7. Îmi plac hainele și ornamentele. Îmi place stilul liber în tot.

8. Îmi plac casa și grădina. Stau la a noastră, la munții mei. În orice moment al anului este o astfel de putere și revoltă a naturii. În oraș mă rătăcesc și alerg din colț spre colț în jurul apartamentului, ca un tigru într-o cușcă.

9. Am patru pisici și doi câini în fermă. Au găsit și au alăptat pe toți.

10. Da, două filme fermecătoare - 19 și 26 de ani, fiicele mele. Frumos și inteligent, mândria mea.

11. Personajul este neliniștit, câteodată pot să-i fac pe oameni în jur.

12. M-am angajat în munca mea preferată, absolut liberă în munca mea. Nu lucrez niciodată la comandă.

13. În ciuda naturii, îmi place să fiu singur. De aici:

14. Orice evenimente mari nu sunt pentru mine. Prefer să difuzez realizările și realizările mele prin Internet.

15. Dacha, atelierul meu de mansardă, grădina mea, acesta este locul în care trăiesc cu adevărat și creez. În cazul în care inspirația este peste limită și tăcere. Și păsările dimineața și mirosul merelor în toamnă.

16. Fac totul în casă. Schimba garniturile din robinete, incarca electricitatea. La școala noastră, în lecțiile de economie la domiciliu, fetele au fost învățate nu doar să coasă, să brodde și să gătească, ci și să fixeze fierul și să facă o lumină electrică pentru iluminare. Pentru care sunt extrem de recunoscător pentru profesorul meu.

17. Biblioteca bunicii mele, un piept de sertare, mese și scaune au fost restaurate de mine din afara orașului. literalmente cenușă. Lucrez liniștit cu o șurubelniță și un burghiu. Pot să trag lemnul și unghiile.

18. Și, desigur, mândria mea specială este masa de împăiat, construită de mine dintr-un pat vechi de lemn și o placă imensă de placaj.

19. Sunt Berbec pe un horoscop, si da chiar si un Dragon. Un super amestec de calități. Dar, de-a lungul anilor, ele au devenit mai moi și folosesc aceste calități stelare exclusiv pentru scopuri pașnice, domestice.

20. Și în final, sunt doar un artist. Știu ce inspirație și dezamăgire sunt. Știu ce înseamnă să fii nemulțumit și mândru de tine.

F-f-yi. Am citit despre mine acum. Cât de mult este în mine și am uitat. Mulțumesc celui care a inventat acest baston.

Cuvinte cheie







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: