19 Recenzii despre Kuchin tribal plantă de păsări de curte, fgup la balashikha g, strada nouă, 7

Mi-a plăcut totul, cumpăr puii a doua oară. Puii sunt sănătoși, activi, sănătoși. Pentru un începător doar bine!

Mulțumesc lucrătorilor. Personalul politicos la checkout a spus tot în detaliu, a emis facturi rapide. Pasărea este bună, 56 de zile, nu cheală, activă. Singurul lucru a fost acela de a aștepta însăși problema pasărelor, pentru că unul a adus tractorul. Șoferul tractorului este politicos, deși clienții săi sunt foarte în controlul întrebărilor.







Are pui de găină "jubileu Kuchinsky" (scrisoarea de trăsură 393 din 10.02.15). Puii au început deja să se grăbească în mașină. Când am sosit din 20 de pui, 5 au fost demolate. Toate găinile sunt sănătoase, active, se simt minunate. Personalul foarte frumos al organizației. Odată ajuns după 3, toate explicate în detaliu, am spus. Procesul de plată, chitanță a durat exact 15 minute. (casierul, șoferul tractorului este politicos, clar). Multe mulțumiri echipei și noroc.

Linia de transport nr. 162 din 01/31/14 a cumpărat găini adulți și un cockerel. Lotul 191 din 05.02.14, a cumparat puii. Cumpărarea mai mult decât mulțumit, datorită personalului (cei care au subscris la factura, care da drumul din cutie, și celor care au adus pasărea la magazin), oameni frumos politicos, vă simțiți că echipa este bun, bine organizat. Puii și găinile sunt bine hranite, sănătoase, au condus spre regiunea Vladimir. fără pierderi, toți sunt vii și bine. Pasărea a primit în 10 minute. Nu există fire, așteptați ore întregi. (Încercați. ›







A luat aici rasele jubilee Kuchinskaya la vârsta de 58 de zile, toate găinile și masculii sunt în stare bună, sănătoasă și activă. La vîrsta de patru luni și jumătate, puii au început să-și măture. Rasă foarte frumoasă și productivă. Mulțumită personalului uzinei de reproducție.

Linia de transport nr. 162 din 01/31/14 a cumpărat găini adulți și un cockerel. Lotul 191 din 05.02.14, a cumparat puii. Cumpărarea mai mult decât mulțumit, datorită personalului (cei care au subscris la factura, care da drumul din cutie, și celor care au adus pasărea la magazin), oameni frumos politicos, vă simțiți că echipa este bun, bine organizat. Puii și găinile sunt bine hranite, sănătoase, au condus spre regiunea Vladimir. fără pierderi, toți sunt vii și bine. Pasărea a primit în 10 minute. Nu există fire, așteptați ore întregi. (Încercați. ›

A luat aici rasele jubilee Kuchinskaya la vârsta de 58 de zile, toate găinile și masculii sunt în stare bună, sănătoasă și activă. La vîrsta de patru luni și jumătate, puii au început să-și măture. Rasă foarte frumoasă și productivă. Mulțumită personalului uzinei de reproducție.

Bine ai venit! Vroiam să știu de la dvs., ați avut o practică de trimitere a unui ou de incubație în Kârgâzstan? Poți să sfătui ceva, chiar vrei să crești rasele PPH.

Aș dori să cumpăr de la tine puii de aproximativ 50 de bucăți. Spune-mi, există vreun stoc, care este prețul și vârsta găinilor? Când pot veni? Telefonul meu. 89175024877.

Vreau să cumpăr găini pentru găini. Care este vârsta păsării și care este valoarea ei și ce rase? Sunt un individ, vă rog să nu ignorați cererea mea.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: