18 - Recenzii de Izmailovo, entuziaști autostrada (galben), Moscova entuziaști autostrada, 31d

Lyudmila Verhoglyad

Maxim Efremov

Opinia mea personală. Și aveți un serviciu de închiriere? Aș dori să fiu în postul dvs. Și dacă da, care este prețul și ce este inclus în acest preț?







Tanya Sedunova

Alissaa9010

Opinia mea personală. Lucruri absolut necorespunzătoare! Serviciu zero! Un foarte lung și obositor pentru a explica totul, personalul nu este de ajutor, soțul meu de două ori aproape zburat din șa (ca antrenor avertizat) cal nu răspunde în mod adecvat la rudele lor! A treia oară când a aruncat-o! Și acest "antrenor de munte" a fost absolut la fel! A luat-o și a condus calul departe. Striate. Acesta este cel mai rău club de echitație în care eram.







Zhenya Hercusova

Opinia mea personală. M-am făcut timp de trei ani, am un antrenor bun .Dar I ogarchina am vidila cai privați în clubul lor interes net nu este normal. În cafenea, când am început să fac totul, era delicios și în fiecare zi același lucru. dar acum nu este gustos și de fiecare dată ceva diferit. Îmi place să mănânc clătite de la alimentele narymal, dar când trebuie să le mănânc, trebuie să mă gândesc. Este vorba de mâncare în general? Nu încă cine nu iese din vagoane. Și antrenori vseravno au lizhby patina (nu mă refer toate dintre ele) am vidila Pigasov fata pentru prima dată așezat pe cal și Pegasus ei, iar el luptă fată a căzut de 4 ori un antrenor ca în picioare și vizionarea, de asigurare nu este de coca. Tot mai mulți copii sunt sărituri bezhat bucurie înainte de a porerami nu gândesc cu capul! De ce am făcut a fost HORROR normală și acum. Singurul lucru pe care l-am pus cu 2 stele este că a fost pus patul euro.

Anastasia Veshkina







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: