172 - Recenzii ale clinicii stomatologice №62, Tsaritsyno (verde), Moscova Caspian, 38

Opinia mea personală. clinica dentara foarte ciudat №62 pe Marea Caspică, 38 a fost acolo un an în urmă, mai mult nu este gol, așa cum am învățat de la cunoștințe acolo încă are propriile sale reguli ciudate, așa că am decis să scriu această recenzie. Cât de mulți dinți sunt tratați în alte clinici nu atunci când nu am fost rugat să vă conectați pe harta dvs. este că am calificat serviciile sunt prestate în tratamentul oricăror pretenții și nici nu am. Părea o practică normală, dar este doar la prima vedere, pentru că cel mai interesant lucru pentru a semna cardul vi se va cere înainte de a putea face și va atunci nu va avea ca îngrijire de aceeași calitate. De ce sunt asigurate, așa că nu înțeleg cu adevărat, dar am impresia că nu există medici să se concentreze pe calitatea și numărul, așa că vreau să rețineți că, dacă ați pus semnăturile lor înainte de a face servicii medicale să se aștepte orice truc.













Polina Minaeva

Shuliko Nina Vladimirovna

Opinia mea personală. Kotova este un medic excelent! Mi-a plăcut atitudinea față de pacient și dinți (și aceasta este cu o vizită gratuită!). A luat pe cei mai lipsiți de speranță. Cu toate acestea, toate sigilii sunt în loc, fără complicații suplimentare. Mă duc doar la ea, deși înregistrarea este destul de densă. Vă sfătuiesc.

Opinia mea personală. A tratat un dinte de la Kotova Inna Ivanovna (a căzut un sigiliu). Vreau să-i mulțumesc mult pentru munca făcută. Foarte plăcut, receptiv și precis. Cazul la mine nu din plămâni, un sigiliu de dimensiuni mari, dar toate au fost făcute excelent și fără durere. De asemenea, mi-am verificat dinții și am acordat atenție condiției fiecăruia, ce trebuie tratată în viitorul apropiat, ceea ce este necesar de observat etc. Mulțumesc foarte mult!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: