1 zi în armată

Vreau să văd rudele care vizitează.
Mama mea a venit la mine, aici, părea că numai o zi a trecut, dar sentimentul că luna, schimbarea doar zhil.teper cât mai curând decât programul în general, ca atmosfera sa schimbat. dar la fel de mult ca și mama a văzut lacrimile fugit (abia păstrat), dar se uită la presupusele hoții (plâns ca niște copii)






în general Armata nu este o glumă pentru tine
29.11 au spus că m-au identificat în pușcă motorizată lângă Moscova, D și cumpărătorul este doar 7.12 va sosi. așa că au dat concediu până la 7.12)

Îmi pare rău pentru gramatica mea; D bine

791 plus 96 de cons

  • Sus în partea de sus
  • Mai întâi deasupra
  • Topical Top






MrNo acum 1812 zile

Asta din cauza unui astfel de cancer, care se întâmplă acolo, și sfătuiesc cu orice preț să plătesc armata tuturor prietenilor. Stai, omule.

Extindeți sucursala 49

Armata, în special școala, este o școală excelentă de viață! Nu regret niciodată că servesc în armată! O jumătate de an a trecut deja! Există același număr! Și pot spune deja că am devenit mai bine ca bărbat, ca om! Da, poate fi dificil. Dar dacă ești un tip normal, atunci vei fi bine!

Extindeți sucursala 19

Desigur, cine recunoaște că a petrecut un an de viață.

Extindeți sucursala 10

SalmonFish acum 1811 zile

Tatăl meu mărturisește și ma asigurat demult că nu există nimic de făcut acolo (acum 2 ani). Astfel de cazuri

Extindeți Sucursala 0

katuuusha acum 1811 zile

Ei bine, atunci eu însumi nu am servit armata și nu o voi face, dar dacă ascultați tatăl meu, acești ani au fost cei mai fericiți în tinerețe))







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: