9 Cele mai nefericite fraze spuse unei fete

Și astfel, ați început să construiți relații cu fată. Și apoi apare o problemă, se dovedește că trebuie să ai grijă de ea mai departe. Dar curtenirea nu se limiteaza la flori si cadouri. Trebuie să te uiți la ceea ce spui fetei. Și cu cât este mai lungă relația, cu atât mai puțin urmează tipul. Pe site-ul iby.ru am găsit o selecție foarte interesantă, constând din cele 9 fraze cele mai nereușite care le spun fetelor.







1) Cum esti?
Această expresie este încorporat în subconștient minte ceva de genul „Howe și w“, adică apel formală lipsită de sens de persoane necunoscute. Și dacă te referi la prietena ta, atunci nu ești absolut interesată de afacerile și grijile ei.

2) Te-ai simtit bine cu mine?
Aceasta este una dintre frazele cele mai stupide pe care le-am văzut. Dacă fetița sa așezat cu tine în pat, atunci fata este deja la un nivel subconștient cu tine. Și ce gândesc băieții atunci când pun această întrebare. Aproape toate fetele pe care nu le raspunzi cu sinceritate.







3) Ne pare rău.
Dragi bărbați, împreună cu această frază într-un singur rând sunt ca "Nu am vrut, nu sunt vinovat, sa întâmplat". Această expresie este potrivită pentru o situație cu un outsider. Dacă nu o faceți, atunci ar trebui să o oferiți ceva neobișnuit și să spuneți: "Draga mea, acest lucru nu se va mai întâmpla."

4) Eu ... Nu pot, nu știu, nu înțeleg ...
În ochii fetei, tu ești cel mai puternic și mai puternic, nu-i oferi un motiv să gândești altfel. Și această frază vă va reduce considerabil statutul în ochii ei.

6) Primul meu a sunat.
Deodată există o întrebare. De ce spui asta prietenei tale actuale? Nu va aduce 100% la bun. Uitați această expresie.

7) Oh-oh-oh-oh.
Băieți, toate frazele de acest tip sunt specifice fetelor, dar nu și tipilor. În același rând se găsesc fișiere și alte forme minuțioase.

9) Te iubesc.
Nu, nu am greșit. Și au avut în vedere tocmai această frază. De fapt, această frază nu poate fi rostită imediat. În primul rând, asigurați-vă de sentimentele voastre. Pentru că de cele mai multe ori se dovedește dragoste de dimineață până la cină și apoi lacrimi și fraze: "Mi-ați jurat, te urăsc".

Nu faceți greșeli stupide și construiți o relație caldă și foarte puternică.

Găsit pe Internet







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: