800 Comentarii reale - hotel ecohouse adler

"Locație convenabilă a hotelului, mic dejun delicios și mese festive. "

Locul de amplasare convenabilă, mic dejun vkusnyuschie și cina (mesele nu sunt luate - au fost pe excursii) - bufet, aici la fața locului de parcare vehiculele noastre personale, prezența piscina încălzită în orice moment, un loc de joacă, o mulțime de verdeață, aproape de mare și de stații de autobuz , ATM-uri, piața. Totul este bine! Stai! Vino din nou!







Dragă Olga Alexeyevna! Vă mulțumim pentru timpul acordat pentru a scrie o recenzie! Suntem foarte bucuroși că am ajuns ... Mai mult # x25BE;

Dragă Evgeny! Vă mulțumim pentru feedback! Suntem siguri că vom organiza o conversație privind îmbunătățirea calității serviciului și ... Mai mult # x25BE;

"Este foarte bun."

Toate bine. Personalul prietenos, camera curată, totul este nou, chiar și o saltea de moale optimă pentru mine și o pernă de dimensiuni normale. O gamă bogată de mâncăruri pentru micul dejun. În general, restaurantul este un bucătar foarte bun, am comandat mâncare de mai multe ori la bar, totul a fost foarte gustos.

Izolarea totală a zgomotului din cameră este foarte bună, dar în camera mea lipsea parțial sigiliul ușii, astfel încât zgomotul din coridor a fost audiat clar. Uneori a rămas în cale.

"Excelent hotel pentru sejururi lungi. "

Excelent hotel .. în special în afara sezonului. Piscină caldă, alegere excelentă de mâncare pentru micul dejun. O atmosferă liniștită și prietenoasă. Locație convenabilă.

Paturile sunt în mod clar simple, pentru persoanele mari înguste. Au fost probleme cu cheile magnetice, nu au lucrat de fiecare dată

"Hotelul are o mâncare excelentă, micul dejun are totul pentru fiecare gust. "

Hotelul are mâncare excelentă, micul dejun are totul pentru fiecare gust, o piscină excelentă încălzită (+28 grade).

Camere non-izolate fonic. Calitatea decorului camerelor nu este foarte mare. Saltelele nu sunt foarte confortabile pe pat.

"ECODOM - totul este rece. "

Locația convenabilă a hotelului, condiții confortabile de cazare (locuia într-un apartament junior), personal prietenos, conștiincios, mâncare bună, piscină mare, infrastructură bine dezvoltată a zonei, diverse oportunități de petrecere a timpului liber!

"Cameră mare, vedere frumoasă de la fereastră și terasă"

Cameră mare, vedere frumoasă la fereastră și la terasă

Etanșarea ferestrelor panoramice dorește cel mai bine, în timpul ploii ferestrele scurgeri și încălzirea bucătăriei și 2 camere din 3, room service nu este în fiecare zi

"Mic dejun uimitor variat, piscină curată, aproape de."

Mic dejun uimitor variat, piscină curată, fericire la mare

Zonă mică și zonă mică

"Mulțumesc personalului hotelului, toate la cel mai înalt nivel, sfătuiesc. "

Mulțumită personalului hotelului, la cel mai înalt nivel, îi sfătuiesc pe vizitatori să ajungă toată noaptea, foarte aproape de gară și de aeroport.

Mulțumesc. Totul era la cel mai înalt nivel. Bufetul este pur și simplu super. O mare varietate de feluri de mâncare. Piscina este curată și caldă. Cameră prietenoasă și confortabilă, cu vedere la mare.

"Excelent bufet pentru micul dejun și cină, fără speciale. "

Un bufet bun pentru micul dejun și cină, fără prea multe bibelouri, dar cu o selecție vastă de feluri de mâncare. Personalul încearcă să meargă la întâlnire chiar și în situații care nu sunt stipulate de regulile hotelului (în limite rezonabile de curs).

"Atitudinea atentă a personalului."

Atitudinea atentă a personalului. O selecție minunată și delicioasă de meniuri pentru micul dejun, o piscină cu apă încălzită și un loc de joacă. Amplasarea hotelului în 2 minute. mers pe jos până la mare. Ne-a plăcut foarte mult, vom veni din nou!

"În apropierea mării."

"Nu am vrut să plec!"

Dragă Marina! Vă mulțumim foarte mult pentru feedbackul dvs.! Suntem bucuroși că hotelul nostru a devenit destinația ta de vacanță preferată! Suntem ... Mai mult # x25BE;

"Nu cea mai plăcută impresie despre hotel."

Mic dejun elegant, recepționeri prietenos și frumos la recepție, zonă frumoasă și curată, Wi-Fi vesel.

Mucegai în duș, mese moarte, scaun teribil, laminat cu găuri uriașe în cameră (înainte de balcon), sistemul de card este, de asemenea, deschiderea ușilor bate la ușă, cardul nu este prima dată când se deschide ușa și razmagnitivaetsya, în general, rapid. Nu menaj zilnic (chiar și gunoi nu este luată), personalul este „restaurant“ (nu este o cafenea cu un bufet) trebuie să tren în regim de urgență (afișări stânga neplăcute), hotelul este în valoare de un miros constant de canalizare, dar cele mai neplăcute - cină. după un mic dejun consistent și delicios, nu a existat nici o îndoială că necesitatea de a plăti pentru cină și să rămână la hotel. De fapt, la această cină a fost nimic nou, mâncarea a fost cel care a stat cu micul dejun și nimeni nu chiar deranjat să se încălzească (mâncat rece lipite împreună paste cu sos si salata de legume pentru 350R. per persoană). În noaptea într-un hotel puteți rămâne pentru o perioadă mai lungă, nu recomanda.

"Locație convenabilă, aproape de mare, minunată. "

Locație excelentă, aproape de mare, personal minunat, cameră curată și confortabilă!

"Excelent hotel cu o piscină caldă pentru toate zilele și mâncare bună".







Mi-a plăcut personalul prietenos și discret al hotelului. Camera are economie tot ce ai nevoie, inclusiv un uscător de păr, televizor, frigider, apartament, balcon, în hol - un sistem de răcire cu apă caldă și rece. Mulțumit de schimbarea frecventă a prosoapelor în cameră, de curățare, de serviciu discret. Micul dejun este foarte gustos (bufet: de la porridge la feluri de mâncare din carne). Piscină minunată: în acest hotel, apa curată este încălzită în mod constant până la +28, destul de adâncă (pentru copii separate). Aproape de piscine sunt șezlonguri, prosoape pentru care sunt emise și schimbate la alegere. Există un loc de joacă pentru copii cu leagăne, jucării și o acoperitoare moale (este situat într-un loc confortabil, confortabil, al curții). În una din clădiri, biliard, tenis (contra cost). Du-te la mare timp de zece minute. Plaja Chkalovsky. Foarte aproape de farmacie, coafor, și o stradă întreagă de magazine, tarabe, cantine. Dar hotelul este situat în partea din spate a străzii - astfel încât nu există zgomot de pe șosea sau mirosul arzătorului care arde mereu nu vă va deranja. Stația de transport public "Pensiunea Znanie" este de asemenea la zece minute distanță. La gară cu autobuzul de 15 minute, la Parcul Olimpic - 30 de minute, la centrul orașului Sochi - 30 de minute. pentru că stop este încă în orașul Adler, atunci prețul de călătorie va surprinde cu ieftinitate. Ei au profitat de transferul plătit de hotel de la și la aeroport, deși autobuzul 105 poate fi atins fără probleme. Mi-a plăcut hotelul. Vă recomand pentru odihnă familială și personală.

Scrieți neajunsurile economizorului este chiar incomod, mă voi concentra pe una. Ca și peste tot - izolarea fonică. Ușa de la cameră la coridor nu protejează deloc de sunetele (fante mari în partea de sus și de jos a ușii). În legătură cu dispunerea camerelor la începutul coridorului, în prezența vieții pe podea - poate fi auzit toate vorbesc și mersul pe jos (ținând cont de faptul că paturile sunt situate practic la ușă). În plus, muzica în bar și în jurul piscinei sună foarte tare și persistent până seara târziu (22-22.30) - poate interfera cu odihnă liniștită, pentru persoanele ale căror camere au vedere spre curte. Izolarea fonică este problema omniprezentă a tuturor hotelurilor, deci trebuie doar să o luați)

Dragă Galina! Vă mulțumim că ați făcut timp să scrieți o astfel de recenzie detaliată! Ne bucurăm că ați găsit ... Mai mult # x25BE;

"Mi-a plăcut hotelul în general. Dacă data viitoare mă voi întâlni la Sochi-Adler, o să mă opresc din nou acolo "

Există un mic dezavantaj: în camera mea când minibar inclus un fel de sistem este dacă capota, dar zgomotul a fost până la minibarul din nou, nu se va opri. Apoi, tăcerea și atât de constant și a fost necesar să se obișnuiască cu acest zgomot. În general, a fost un disconfort. Și setul de feluri de mâncare este foarte mic, chiar și o lingură mică cu o furculiță adăugată.

"Mi-a plăcut foarte mult. Voi veni din nou! "

Bună locație la mare la 5 minute de mers, servicii excelente, personal prietenos și politicos, un hotel foarte curat în zonă, Suită Junior cu un balcon și un pat moale, confortabil, în cameră există chiar și un uscător de haine în hol ar trebui să mai rece. Un meniu variat pentru micul dejun și cină. Există chiar și un sortiment pentru persoanele care dietează. Foarte frumos piscină încălzită în aer liber. Apa +28, foarte bine sa se lase seara inainte de culcare. Totul este super. Și prețurile sunt excelente. Vă recomand.

Dragă Olesya! Vă mulțumim pentru marele dvs. feedback! Suntem foarte bucuroși că restul hotelului nostru v-a adus plăcere ... Mai mult # x25BE;

"Personal bun, prietenos, camere confortabile, doar puțin. "

Personalul bun, prietenos, camere confortabile, doar un pic de lumină în camere, un pic de culoare închisă) piscina de lux de înot încălzită, o zonă de mic dejun delicios în stare proaspătă a hotelului este frumos, curat, bine îngrijit, de la mare pentru a merge 5-6 minute, plaja cu pietriș, la mare este cald, curat ) Hotelul Prosperity).

Nu-i place curățenia camerei, să fiu sincer, nu am știut că slujnicele curățate în fiecare zi, un lucru pe care am observat este patul și a fost acoperit cu gel de adăugat și șampon) vse.odin timp rămas în cluburile chiuveta pentru a fi spălat, nu este dificil pentru mine să-i spele ea, dar din ceaiul a fost un raid, cred că se vor spăla cu mijloacele și totul este frumos (ca eu nu cumpara din cauza a două cești înseamnă), cluburi de rață așa cum au fost și așezat, dar femeia de serviciu a fost în cameră) nu-mi place)

Dragă Alain! Vă mulțumim pentru feedback și cuvinte frumoase! Vom lua notă de dorințele dvs. și vom efectua lucrări de îmbunătățire a ... Mai mult # x25BE;

am ales hotelul, deoarece călătorisem cu un copil mic timp de 1 an. Citiți recenziile și alegeți Ecohouse. În seara de la aeroport am ajuns în 10 minute, am intrat în cameră în 10 minute. foarte repede, personalul este prietenos și profesionist. Curățați camera în fiecare zi, prosoapele pentru piscină se eliberează după cum doriți, chiar dacă fiecare zi este nouă. Mulțumiri speciale pentru piscină, curat, suficient de mare, cald, bine îngrijit. Am înotat cu plăcere în asta! Micul dejun este consistent, gustos! Hotelul ca un întreg foarte mult. Nu suntem dezamăgiți.

De când eram cu un mic copil, seara muzica era foarte tulburată de la ora 19:00 până la ora 23:00, muzica live tare cântă cu voce tare. Dacă nu ar fi fost pentru copil, probabil că nu este așa de critică, dar am vrut mai multă tăcere. Doar nu-i plac foarte bine paturile moi de pat, ooooochen, nu era confortabil să dorm.

Dragă speranță! Vă mulțumim pentru timpul acordat pentru a scrie o recenzie! Opinia ta este importantă pentru noi! Ne bucurăm că ... Mai mult # x25BE;

"Curățenie, curățenie zilnică fără fanatism (la ușă nu.")

Curățenie, curățenie zilnică fără fanatism (ușa nu sa rupt), locație, personal prietenos, mic dejun, zonă bine îngrijită, balcon cu vedere la mare. Aproape de multe cafenele și magazine. Este ușor și ieftin să ajungeți la Sochi, Rosa Khutor, Parcul Olimpic.

Numărul de canale și calitatea primirii unui semnal TV, Numărul de umerase într-un dulap (nu este suficient)

Dragă Tatyana! Vă mulțumim pentru feedback! Opinia ta este importantă pentru noi! Te așteptăm din nou!

Mi-a plăcut totul! Excelent hotel, piscină frumoasă, mic dejun consistent.

Bună ziua, Constantine! Vă mulțumim pentru feedback! Te așteptăm din nou!

"Faptul că hotelul are un lift (cu un cărucior curent), personalul. "

Pe pat, izvoarele sunt simțite, puteți îmbunătăți saltelele.

"Mai mult pentru a oferi servicii suplimentare, unele foarte utile"

Piscină plăcută și șezlonguri înconjurătoare, băuturi delicioase în bar, diverse activități de mic dejun la recepție

Am vrut să acorde mai multă atenție lucrurilor mici (cum ar fi scârțâitul ușilor cabinetului, curățenia de sticlă pe balcon etc.)

Plaja este în apropiere - 2 minute, sunt organizate mâncăruri, dar în afara sunt locuri decente, un bar excelent pe coastă, puteți rezerva excursii. Camera este curată, cromată. Izolație fonică, piscină încălzită +28 de la 8.00-23.00.

Dragă Maria! Vă mulțumim pentru timpul acordat pentru a scrie o recenzie! Ne bucurăm că ți-a plăcut totul! Vă așteptăm ... Mai mult # x25BE;

Foarte de înaltă calitate a personalului. calitate, dar servicii discontinue! Serviciu de securitate pe partea de sus! Mâncare grozavă! Cafe-bar cina! Piscină excelentă. Clasa de parcare pe teritoriul căreia funcționează spălătoria auto. Infrastructură dezvoltată și accesibilă. Marea este aproape. Quiet și calm. Mare animator - copiii sunt încântați.

Activitatea bazinului se face de la 07-00. Timpul de prânz de la 14 la 15, este recomandabil să se extindă de la 13-00. Nu există o sală de gimnastică sau cel puțin un teren de sport, cu bar, baruri, halahup, sărituri de frânghie, gantere.

Comentariile clienți reflectă opinia personală a clienților Booking.com care au răspuns la chestionar după șederea lor la hotel. Aceste opinii pot să nu coincidă cu opinia companiei Booking.com.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: