2141 sau 2109

ca să nu spunem despre moscoviți, el este încă mai bun. Am avut 8 și acum moscovitul (Reno 2L).
colaps o ramură

Svyatogor în comparație cu 2109, motorul mai bine Moskvici, interior, portbagaj mare, suspensie, este muscovit cu încredere 160, 9-ku, la această viteză aruncă deja. Motorul de 9-ki are un cârma. Că panglica sub capota (designul auto în sine), care se află în 9-ka debilitate situat, ceva din Moskvicha.Nu moscoviții în acest sens, glafuri anymore ale structurii în sine. 2109 caroserie mult mai bună. Corpul Moskvici a făcut rău și fără grund, astfel încât acestea putrezi atât de repede. acolo organismul trebuie imediat să fie complet remodelat și digerat, și apoi putregai decădere. Chiar și în 9-ka în acest sens, totul este mult mai bun. Apoi, acum 9-ku s / h la fiecare colț și totul este foarte ieftin. W / h pe Svjatogor stoyut este acum mai scump decât în ​​mea Ford Sierra # 33, # 33, # 33; Ei bine, conform testelor Crash, 9 este mai sigur decât un sfânt. Și tot din cauza corpului prea multe de spus. Deci, acum este mai bine să luați 9-ku decât Svyatogor. Chiar și 9-ka de o anumită calitate este mult în urma Svyatogor. Viitorul expert în mașini # 33; # 33; # 33; M-am dus și am sărutat cu amândouă.






colaps o ramură

În detrimentul lui Svyatogorov nu știu că nu a mers, dar cred că 41 nu este foarte diferit, dacă nu este condus de Reno. M-am dus la ambele mașini și iată părerea mea: Nu voi ține pasul cu designul, îmi plac amândouă, dar gustul și culoarea sunt cunoscute. În versiunea obișnuită, cele nouă sunt o mașină mai sportivă, dar dacă încerci ceva, poți să te duci cu 2141 nehrenovo. Pentru mine personal, în 2109, mi-a plăcut dviglo (în comparație cu Ufa) și tuning foarte mult în vânzare. 2141 cu dvogloR Renault o va rupe, astfel încât să rămână pentru el să remake suspensia sub sport, în interiorul și aspectul lui namarafetit. Principalul lucru este să îl frământe înainte.
Am apoi Moskvici peresyadu o mașină străină, cel puțin în top zece, chiar acum, mă duc la 2110 și este foarte fericit, dar de așteptare pentru primăvară, atunci când a pictat Moskvici și va merge pe ea.
colaps o ramură

Da, am uitat să scriu despre reparabilitate. Aveam șase ani în 2109 și 2141. În nouă nouă pe soare rar se rupe părerea mea, dar este cu siguranță trebuie să plăti vauumnik da kwacha nu a rupt într-adevăr. Dar rulmenții roților 41 salentbloki mai slab și amortiki prea, probabil, pentru că este mai greu decât botul. Ei bine, a mea în cabină în 2109 de multe ori pot fi găsite pe podeaua a ceea ce ar trebui să fie înșurubează undeva.
colaps o ramură

2141 și Svyatogor regula fără îndoială # 33; # 33; # 33;

Și dacă întregul corp este tratat cu antigravitate, atunci coroziunea se va turna de pretutindeni. Anti-pietriș nu numai că nu încetinește coroziunea, cu siguranță accelerează # 33; Suprafața poroasă permite umiditatea și o menține timp îndelungat. Apoi, ca și în vopsea și lac, apa se alunecă






colaps o ramură

Pentru început, 41 de distribuție greutate este mult mai bună decât cea a 9 (din cauza motorului de locație) și, prin urmare, nu cutreiera la viteze de 140, al doilea interior ceva mai largă (nu adevărate văzute desene ci pur subiectiv). Ce zici de corpul și repararea, desigur, moscovitelor în acest sens inferior. Cu toate acestea, totul depinde de mașina particulară. Și pe drum de performanță, în mare parte moscoviți depășește 9
colaps o ramură

41 în cazul în care mai bine și de tipul și caracteristicile, motorul la 9 rahat complet, suspensie acolo, cutia de rahat, în special transmisie inversă. Într-un cuvânt, moscovitul este mai bun decât concurența.

Mucovarul sună chiar cu mândrie, iar apoi clătitul este alcătuit.
Băieți # 33; aceste mașini sunt comparabile # 33;
colaps o ramură

Nu sunt în nici un fel pentru # 33; Doar vreau să spun că pe paterna nouă încălzirea picioarelor pasagerilor din spate era de 33;
colaps o ramură

Este greu să creezi un astfel de subiect în grup despre moscoviți, să-l creezi într-un grup despre Zhiguli și acolo VAZ va ​​câștiga.
colaps o ramură

Pe de o parte, da, dar totul pare a fi obiectiv. Nu votăm doar ceea ce este mai bun. Toată lumea cheamă argumente care au cântărit ceea ce este posibil să estimeze pentru ei înșiși aceste mașini.
colaps o ramură

Așa e, ne-am stabilit motivele personale. La noi în țară nu se poate colecta astfel de mașini că a fost posibil OBLIGATORIU ABSOLUT, pentru a le compara. La fiecare identic, ar părea mașini, rănile "personale". Puteți compara chiar VAZ 2109 cu VAZ 2109. Moskvich în general, o clasă diferită a mașinii cu 2109, o comparăm cu disperarea)))
colaps o ramură

Sunt doar uimit de oameni care compară 41 cu clasicii și spun că azil rahat în comparație cu Zhiguli.
colaps o ramură

2141, mai bine 2109, deoarece corpul este mai puternic, motorul nu este transversal, este mai dur, etc.
colaps o ramură

Am studiat la facultate, astfel încât nimeni nu iubește pe moscoviți acolo # 33; Ei bine, poate 12-3 oameni pentru ei este normal # 33; și doi nu contează pentru mașina lui și spun că este mai bine să putrezi și să omori clasicii decât moscoviți # 33; și am întâlnit adesea astfel de oameni # 33;
colaps o ramură

Fac studii la universitate și mediul meu, moscovitul, cu tot respectul. Cei care au mers cu mine la SVR, înțeleg cu adevărat diferența. Dar nu este doar motorul. Muscovitul în confort este un subiect complet diferit. Nu există nici o clasică sau o transmisie față în comparație. Și pentru costul unui SVR bun poți cumpăra doar un foarte șubred nouă
colaps o ramură

Doar că oamenii sunt deja distorsionați de ideile despre mașină. Moskvich nu este un mijloc de a-și răspândi Ponte, dar este totuși un mijloc de transport, iar tinerii doresc să se ocupe într-un nou format pe discuri turnate și să facă muzică mai tare. Deși sunt obținute spectacole greoaie. Chiar și în zilele noastre, exploatarea clasicilor este mai simplă decât cea a moscovitei, până la clasicul de piese de schimb de pretutindeni, toate gadgeturile fiind toate gata făcute. Și dacă e bine ca un moscovit să o facă, este necesar să transpire, dar oamenii sunt leneși.
colaps o ramură

Azi am luat la un prieten 2109, alături de 41 de ani. designul moscovitei este în mod clar mai bun, 9-ka într-adevăr colectat ca un cort. dacă priviți din spate, atunci spatele moscovitului trece ușor în acoperiș, apoi, de asemenea, fără probleme în rama parbrizului. și laturile moscovitei. nu comparați doar cu al nouălea. Singurul lucru care ar putea fi un bot este atunci să se gândească (nu se aplică unui sfânt)))) are un frumos 9-ki). motorul moscovitelor în comparație cu cele nouă este un miracol este pur și simplu un miracol)))

Tim TimoN Shmakov are dreptate, de aceea dezmembrăm designul autovehiculelor, iar dacă vom crea un astfel de subiect în grupul lor, vor apăsa pe deficitul de detalii
colaps o ramură







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: