14 Fapte din viata actrita coreeana vis hehe, portofel de sex feminin

Dacă nu ați văzut o singură dramă cu participarea actritei coreene Song Hye Gee, corectați imediat această greșeală. Heroinele minunate, directe și incredibil de fermecătoare ca oricine, fără excepție. Am adunat 14 fapte interesante despre una dintre cele mai populare actrite coreene - Song Hye Ge.

14 Fapte din viata actrita coreeana vis hehe, portofel de sex feminin







2. Cântecul Hye Gye a absolvit Liceul femeilor Men-Suk. Yun Kwan Women's Gymnasium, și după Universitatea Xie Chen. Ca un copil, fata a fost angajată în patinaj, înot și pian.

14 Fapte din viata actrita coreeana vis hehe, portofel de sex feminin

4. Slava și dragostea publicului au venit la El Xhe după ce a jucat rolurile principale în dramele "Toamnă în inima mea" și "All-Bank". Ei bine, rolul din serialul de televiziune gay și pozitiv "Casa iubită" a cimentat în sfârșit succesul actriței. Fanii piesei Song Hye Gee sărbătoresc talentul său multilateral, se descurcă cu ușurință atât cu roluri tragice, cât și cu roluri comice.

14 Fapte din viata actrita coreeana vis hehe, portofel de sex feminin

14 Fapte din viata actrita coreeana vis hehe, portofel de sex feminin






6. Viața lui personală pe care El o ascunde cu grijă. Fani știu doar că de ceva timp sa întâlnit cu actorul Li Ben Hon, iar apoi cu actorul Hen Bin.

14 Fapte din viata actrita coreeana vis hehe, portofel de sex feminin

8. Song Hye Gee a fost invitată în mod repetat să apară în filmele de la Hollywood, dar ea refuză, crezând că rolurile propuse nu-i pot dezvălui creativitatea.

14 Fapte din viata actrita coreeana vis hehe, portofel de sex feminin

10. Grup preferat de actrita - Big Bang. "Am impresia că mă încarc când ascult melodiile Big Bang. Îmi place cum stau pe scenă și arată sentimentul de libertate. Cu toate acestea, este o rușine că nu am participat la nici unul dintre concertele lor ", a spus el Xhe într-un interviu.

14 Fapte din viata actrita coreeana vis hehe, portofel de sex feminin

11. La ultima zi de nastere a actritei, fanii i-au facut un cadou neobisnuit. Ei au donat o sumă de 11.220.000 won (11.220 USD) Spitalului Copiilor din Universitatea Națională Seul din numele Song Hye-he.

12. În ciuda programului de lucru strâns, steaua coreeană găsește timp pentru instruire. De cel puțin patru ori pe săptămână, ea vizitează sala de sport, practicând pilates și întinzându-se.

14 Fapte din viata actrita coreeana vis hehe, portofel de sex feminin

13. Song Hye Gee aderă la o nutriție adecvată. Ea este împotriva băuturilor fast-food și băuturilor alcoolice. Carnea preferă pește și legume. Vasul tău preferat este supa de dovleac.

14. În grija lui însuși, El folosește atât metode populare cât și progresive. O dată la două săptămâni, face o mască de albus de ou și miere pentru a elimina ridurile fine și pentru a da pielea o strălucire sănătoasă. Pentru a ascunde semnele de oboseală, cuburile de gheață îi ajută să frece pielea din jurul ochilor. În fiecare noapte, o actriță își pune pe față fie o mască de țesut, fie pete de umplutură. Potrivit Fiului, aceste fonduri hrănesc pielea și ajută la combaterea semnelor de îmbătrânire.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: