10 Cauze pentru a câștiga peste o fată care bea whisky

Puteți spune multe despre o persoană, în funcție de tipul de băutură alcoolică pe care o preferă.

Există iubitori de bere care își amintesc anii trecuți și se consideră patrioți din țara lor. Există oameni care preferă vinul, de obicei se consideră mai deștepți decât oricine altcineva.







Dacă o persoană bea vodcă, acest lucru, cel mai probabil, vorbește despre economia lui. Dar fanii le place să bea gin, de obicei, argumentează despre cele mai bune roluri ale lui Hugh Grant.

Și în sfârșit, nu mai puțin iubit de tot whisky, că ne poate spune despre un bărbat? Whisky, cea mai populară băutură alcoolică, atât la femei, cât și la bărbați.

Nu știu de ce, dar din când în când, dacă preferați să bea un pahar de bourbon, cei din jurul tau simt ca Ron Swanson (eroul seriei „Parks and Recreation“). Și, poate, ei cred că adorați vizionarea emisiunilor TV și fumatul Marlboro.

Permiteți-mi să vă explic: acest lucru nu este întotdeauna cazul. Fără îndoială, whisky-ul este una dintre cele mai masculine băuturi, dar asta nu înseamnă că este interzisă doamnelor. Și dacă ești cu adevărat sincer, cred că fetele care preferă whisky din toate băuturile alcoolice sunt cele mai de dorit.

Iată 10 motive pentru care ar trebui să inviți o fată care să iubească whiskey:

1. Se poate controla

Dacă o fată bea câte un rum de fiecare dată când bea romă, ea va deveni, cel mai probabil, complet intoxicată după una sau două pahare de vin alb la cină. Și nu e amuzant. La urma urmei, dacă inviți o fată la unul dintre cele mai scumpe restaurante din oraș, atunci vă așteptați ca ea să-și cunoască normele și să știe cum să se comporte.

Dar dacă o fată comandă un whisky curat, atunci ea este într-o formă foarte bună.

2. E puternică

Ordin de whisky - vorbește despre încrederea fetei în ea însăși. Și încrederea, la rândul său, este un semn sigur al puterii.

Deci, dacă o fată comandă oa doua porție de whisky, poți fi sigur - se simte perfect singură cu ea. Mai mult, o astfel de fată știe cu tărie ce dorește și știe cum să obțină ceea ce dorește.







3. Nu-i place să piardă timpul

Faptul că fetița iubește whisky, de asemenea spune că nu va pierde timpul în zadar.

Dacă se întâmplă ca în ziua de pe ea ceartă cu tine, probabil va merge la un salon de înfrumusețare pentru a vă trata o coafura noua decat organiza o noapte la bar, repetând și caută un motiv scuză să se întoarcă acasă.

4. Îi place să provoace

Există băuturi alcoolice în care nu există ... sex. Nu este nimic mai plictisitor decât vizionarea unei fete care bea vin, bineînțeles, dacă nu vă aflați în spatele unui bar cu un pahar de apă minerală.

Dar fata cu un pahar de whisky pare mereu provocatoare.

5. Este probabil o persoană profund gânditoare

Când mă gândesc la acei oameni care beau whisky (indiferent cât de des), îmi amintesc că acești oameni au hobby-uri destul de ciudate.

6. Este o femeie matură.

Whisky este alegerea personalităților pe deplin mature. La urma urmei, cu cât mai mulți ani de expunere la whisky - cu atât este mai unic. Deci, gustul său este în vârstă.

Să spunem: mă îndoiesc foarte mult că, în compania iubitorilor de whisky, cineva va râde de glume prostie despre dimensiunea penisului, de exemplu. Deci, dacă căutați o companie adultă - căutați pe cei care beau această băutură.

7. Are un gust bun

Bea whisky pentru a nu se îmbăta rapid sau pentru a dovedi ceva cuiva.

O astfel de fată apreciază cu adevărat băuturile alcoolice în general, iar recunoașterea de către toți și clasa de whisky provoacă interes pentru ea.

Desigur, ar putea arunca doar câteva pahare de vodcă ieftină, dar este puțin probabil că singurul ei motiv este să se îmbete până la nebunie. Apropo, bea în gume mici.

8. Poate să se apere pentru sine

Puteți spune că această fată este sufletul companiei? Cel mai probabil, nu, pentru că într-o oarecare măsură, dar încă "whisky-man". Dar, în ciuda acestui fapt, ea nu permite nimănui să-și șterge picioarele despre ei înșiși.

În cea mai mică dispreț față de ea, ea poate răspunde într-o manieră agresivă pentru tine, iar dimineața nu o va face să o facă în rușine.

9. Este emoțională

O astfel de fată este extrem de emoțională - în parte datorită whisky-ului, mai ales dacă bea un pic mai mult. Atunci va vorbi cu siguranță.

Fanii de whisky poate părea la prima vedere personalități destul de apatice, dar odată ce bat peste câteva pahare cu ei, și veți vedea cât de mult pasiune este ascuns în aceste fete.

10. E cam un bătăuș.

De obicei, cei care beau whisky se numără printre așa-numitul "bully", și există un adevăr în acest sens.

Dar dacă nu conduce o motocicletă sau nu cânta o chitară bas, nu înseamnă că ea este lipsită de o anumită "diavolie". Și crede-mă, poți fi sigur de asta după ce ai băut mai multe pahare de bourbon.

Dan Scotti
10 motive pentru care ar trebui să mergeți întotdeauna
Pentru Fata care bea whisky prin intermediul Clube







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: