Locuri de muncă și de muncă "asistență militară" - Rusia, căutare de locuri de muncă cu

Centrul AU pentru pregătirea cetățenilor pentru serviciul militar - Khanty-Mansiysk

Responsabilitati: Asigurarea continuitatii calculatorului si a echipamentului periferic al institutiei. Cerințe: Învățământul superior în direcția calculatorului Experiența de lucru pe 223-ФЗ (44-ФЗ) Condiții: Pachet social complet Săptămâna de lucru de 5 zile

Acum 11 ore de la hh.ru

Sora / asistenta de hidromasaj de la 25 000P

AVKlinik - Chelyabinsk

Asistenta / asistenta de hidromasaj. Cerinte: -Sredne-special. și personalul medical mediu, servicii de asistență competente

Acum 1 lună de la hh.ru

Serviciu militar în cadrul contractului 18 000 - 50 000 P

Punctul de selecție pentru serviciul militar în baza contractului de prim rang Krasnodar - Krasnodar

Cerințe: Condiții: Vă invităm la serviciul militar în baza contractului cu cetățenii de sex masculin. sex pentru serviciu în districtul militar de sud, pe. Pentru informații, contactați comisariatele militare din Teritoriul Krasnodar și. La punctul de selecție pentru serviciul militar în baza contractului, pe.

Serviciu militar pe bază de contract de la 40 000 P

serviciul militar în baza contractului - Novosibirsk

regiunea efectuează selecția candidaților pentru serviciul militar în baza contractului. În procesul de selecție.

Acum 6 zile de la avito.ru

Militar (serviciu contractual) 25 000 - 60 000 P

Punctul de selecție pentru serviciul militar în cadrul contractului (3 grade) (Veliky Novgorod) - Veliky Novgorod

Acum 5 zile de la superjob.ru

Serviciu militar în baza contractului de la 25 000 P

Biroul comandantului militar al EAO - Birobidzhan

Acum 1 săptămână cu avito.ru

Electrician (serviciul militar în baza contractului) 21 000 - 25 000 P

Unitatea militară IES 7605 pe hartă - Ekaterinburg

pentru cetățenii care au fost supuși unui serviciu militar în baza contractului - absență. serviciul militar în baza contractului. Candidații care au fost supuși serviciului militar la recrutare sunt acceptați (prezența militară, îndeplinirea îndatoririlor militare, executarea lucrărilor electrice;

Acum 1 lună de la rabota66.ru

Electrician pentru serviciul militar pe bază contractuală

Unitatea militară 2665

și așa mai departe. Îndeplinirea îndatoririlor serviciului militar. Cerințe Nu există cazier judiciar, chiar rambursat.

Acum 6 luni de la farpost.ru

Masina de spalat rufe (serviciul militar pe baza de contract) de la 33 000P

Automototoklub FSO din Rusia, ANO - Domodedovo

Responsabilitati: spalarea autoturismelor, inclusiv utilizarea echipamentului specializat (fara experienta); Cerințe: nu există dosar penal (urmărire penală) acum sau în trecut, inclusiv cele care au fost retrase sau anulate.

Acum 23 ore de la rabota.ru

Angajator direct - Sosnovy Bor

Serviciu militar de la 38 000P

Rin - Hrisostom

O indemnizație unică pentru concedierea din serviciul militar în valoare de 2 salarii. Regiunea Chelyabinsk consideră că cetățenii care au fost supuși unui serviciu militar prin recrutare (privat și sergent la un interviu.) Contract de serviciu militar pentru o perioadă de 3 ani.

Serviciu militar în cadrul contractului de la 20 000P

Angajator direct - Angarsk

Serviciul militar pe bază de contract este recrutat. Pentru dispozitiv, SERVICE FOR PRIZE nu este necesară.

Articole similare