72 Resetarea unui memento

Tot timpul zilei.
Confruntat cu o sarcină. După aceasta, OD nu a resetat intervalul și de fiecare dată când fabrica apare un avertisment "SERVICE". Și cumva mâinile nu au reușit. Pentru proprietarii Vasya, aceasta nu este o problemă. Dar nu în cazul meu. După unele manipulări cu dispozitivul, butonul "RESET" nu funcționează.







În general, ce trebuie făcut pentru a reseta avertizarea, setați orice timp / alergare până la următoarea întreținere.
Angajații ML-urilor iau pixuri, notebook-uri și scriu - trebuie să știi ...

17 bloc / Adaptare / și uita-te la capturi de ecran ⬇️

Timp până la următoarea întreținere.

Rulați până la următoarea întreținere.







Canal pentru a șterge avertizarea.

Acest text apare când faceți clic pe butonul Resetați.

FakeHeader

Numai utilizatorii înregistrați pot participa la discuții.

puternic Zhen. Pentru a face acest lucru, dantele nu sunt necesare =)
în instrucțiunea este tot.
Mult noroc)

Va trebui să privim. Căutările mele din rețea nu au dat rezultate în această privință. Dar acum știu cum să fac asta cu o dantelă.
Rum, spune-mi, și intervalul în km și în timp, poți pune și butoane?

Despre un interval care nu se află într-un curs. În instrucțiuni, cel puțin, acest lucru nu este.

Mulțumesc, căpitane evidente! Acest lucru se face fără ajutorul Vasya folosind butoanele de pe dispozitiv :)
dar în cazul descris, m-aș întoarce la OD și lăsa-l acolo în înregistrarea de comentarii și sugestii sau afacere pentru o reducere la următoarea :)

Nu întotdeauna cu butoanele, la rularea a 30 000 de butoane nu se resetează, există curent prin diagnostice. Deci algoritmul acestor parametri este aranjat.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: