33 Modalități de găsire a clienților pentru un lucrător la distanță

Numele meu este Alexander Balykov.

Sunt fondatorul și șeful Academiei de Profesii Internet nr.1.

Eu și Academia am 3 misiuni principale:

  1. Faceți educația câștigătoare pe Internet accesibilă tuturor - de la un elev la un pensionar.
  2. Oamenii liberi să creadă că există metode magice de îmbogățire rapidă, cu acțiune minimă.
  3. Afișați oamenilor direcția corectă spre câștigurile stabile prin dezvoltarea treptată a experienței în profesia aleasă.

Aceasta este ceea ce ne conduce și permite oamenilor să obțină cu adevărat rezultate atunci când predă la Academie.







Scopul nostru este să vă învăț cum să câștigați bani cu o anumită ambarcațiune în termen de 60 de zile.

Această formare este împărțită în etape:

1. Formarea gratuită este un curs practic de trei zile, în care o persoană încearcă profesia "să guste" și încearcă asupra sa.







2. Intensiv - în 3-5 zile oferim aproape toate informațiile pe care le deținem. Tu însuți implementezi cunoștințe și rezultatul depinde doar de tine.

3. Formare mare - de obicei, aceasta este o pregătire lunară, cu o garanție a rezultatelor.

În final, când te duci până la capăt, devii cu adevărat profesionist în afacerea ta și înțelegi profund profesia.

Astfel de oameni sunt luați de bunăvoie la o slujbă îndepărtată și câștigă bine.

Sunt acești oameni pe care îi învățăm.

Astăzi vă sugerez să vă plimbați în atmosfera formării noastre și să descărcați gratuit cele mai valoroase module, fără de care nu există nimic de făcut pe Internet.

Dar, nu descărcați clase pentru a le pune în dosarul „Pentru a investiga mai târziu“, mai bine să ia timp pentru a le studia și veți vedea pentru tine modul în care gândurile devin clare și nu mai aveți o chestiune de modul de a face bani pe internet, dacă nu știu cum.

Vă doresc o muncă fructuoasă!

Ne vom întâlni mai mult de o dată, dar deja în interiorul Academiei :)

Cu încredere în succesul tău, Alexander.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: