20 Stele cu cicatrici, pe care nu le ezită și nu se ascund

Pe ecranul televizorului și copertile revistelor glossy, suntem folosite pentru a vedea idolii lor cu pielea netedă perfectă, fără defecte. Dar, de fapt, niciunul dintre noi nu este perfect. Vei fi surprins, dar multe dintre frumusețea recunoscut de față și corp există cicatrici care, de altfel, nu sa deranjat. Reamintim, Kylie Jenner, afișarea cu mândrie o cicatrice uriașă pe partea de sus a coapsei stânga la fiecare ocazie. În materialul nostru - 20 celebrități interne și externe, care sunt deținători de cicatrici și chiar mândru de aceste marcaje.







  • 20 Stele cu cicatrici, pe care nu le ezită și nu se ascund

Kylie Jenner, de 19 ani

Când Kylie Jenner a fost de 5 ani, ea și sora ei a jucat ascunde și de a căuta și alpinism pe poarta, dat pe mize ascuțite. "Am încercat să-l scot din picior, dar tocmai a trecut. Acum cicatricea mi se pare mult mai puțin decât înainte, probabil pentru că am crescut „-! Kylie împărtășit amintirile triste







Cicatricile și cicatricile pot apărea pe piele, ca urmare a oricărei daune - o arsură, o tăietură sau o operație chirurgicală. Credeți că aproape fiecare proprietar de astfel de "bijuterii" dubioase vrea să scape de astfel de dubioase? În nici un caz. Printre celebritati exista multi dintre cei care prefera sa nu-si indeparteze cicatricile si sa nu le mascheze sub stratul de concealer. În galeria foto - 20 de stele, care nu sunt la fel de perfecte cum pare.

Cea mai tare copertă cu principalele frumuseți ale afacerilor rusești

De la Hrușciov la Putin: cum priviți și îmbrăcați primele doamne ale țării noastre

Mom Buzovoy despre divorțul ei: "De la început nu mi-a plăcut formatul relației Olga cu Tarasov"

Cum să nu se răcească, dar femeia nu a împodobesc cicatricile, și oamenii prea. De multe ori cicatrici dobândite în copilărie, ca urmare a cunoașterii copilului mondial. Dar dacă rănile, intervențiile chirurgicale, cicatricile sunt inevitabile. Când a lovit dezastru, problema de sănătate vine în prim-plan, iar aspectul devine secundar, cu toate acestea, atunci când toate dificultățile din spatele oamenilor se gândească la aspectul și nu toată lumea este pregătită să le accepte cu cicatrici, și mai ales cu un prejudiciu.

După părerea mea, conducerea unei cicatrici uriașe pe mâner trebuie doar să fie eliminată. Pentru o astfel de profesie, ea nu este estetică și are bani.

Publicația de rețea «WOMAN.RU (Female.Ru)»

Detaliile de contact pentru agențiile guvernamentale (inclusiv pentru Roskomnadzor): [email protected]







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: