17 august în comedia cinematografică cu alexander rar

17 august în comedia cinematografică cu alexander rar

Maestrul Reîncarnării Sanya, poreclit Transformer, a transformat o grămadă de escrocherii, exact la fel ca și imaginea a zeci de personaje.

Maestrul Reîncarnării Sanya, poreclit Transformer, a transformat o grămadă de escrocherii, exact la fel ca și imaginea a zeci de personaje. Dar de data asta nu a furat de la aceia ... Acum, tipul de pe coadă este foarte rău cu pistoale. Sanya decide să se așeze în casa de îngrijire medicală în imaginea unei mătuși vârstnici. Iar când i se părea că se află într-o situație disperată, o nouă întoarcere a destinului îi dăruiește dragostea și speranța de a deveni o persoană decentă.







17 august în comedia cinematografică cu alexander rar

Regizat de: Marius Vaisberg

Producător: Alexander Revva, Marius Weisberg

Scenariu: Said Davdiev, Evgeni Shelyakin, Marius Weissberg, Alexander Revva

Direcția fotografiei: Bruce Alan Green

Regizat de: David Dodson

Set de designer: Andrey T.

Costum Designer: Marianna Artemieva

Cast: Alexander Revva, Glukoza, Philip Kirkorov, Elena Valyushkina, Vladimir Tolokonnikov, Evgeni Gerchakov, Natalia Bardo, Yola Sanko și alții.

17 august în comedia cinematografică cu alexander rar

Ideea unui film despre escroc, care în înșelătorie lui folosește o abilitate fenomenala de a transforma în alți oameni, a apărut la showman Alexander Revva și scenarist al show TV popular „Evening Urgant“, A spus Davdieva. Prima versiune a scenariului, ei au decis să ofere una dintre cele mai de succes comici ai moderne cinema rus Marius Weisberg, director de francize populare, „Dragostea în oraș“ și „top 8 întâlnire.“

17 august în comedia cinematografică cu alexander rar

17 august în comedia cinematografică cu alexander rar

Alexander Revva, actor:

- Ideea noastră este complet originală. Desigur, astfel de deghizări în filme nu sunt neobișnuite, dar orice altceva este ideea creatorilor proiectului. Mi se pare că acest film poate fi tradus într-o limbă străină - cel puțin în engleză, cel puțin în chineză, chiar și în japoneză, o astfel de poveste va fi interesantă în toate țările cu culturi diferite.







Alexandra Pavlovna Fishman, o femeie plină de culoare pentru puțin peste 50 de ani, devine noua "imagine sub acoperire" a personajului principal. Ea este personajul cheie al filmului, capabil să se îndrăgostească de public și să asigure succesul filmului. De aceea, creatorii imaginii au fost importanți pentru a găsi o imagine vie.

17 august în comedia cinematografică cu alexander rar

Alexander Revva, actor:

- Am crezut de mult timp ce ar trebui să fie bunica noastră de comportament ușor. Ce nu ai încercat! Inițial, mi-am imaginat o imagine complet diferită - o bunică, veche de 70-80 de ani, mică, cringată. Și apoi mi-am dat seama că va fi interesantă de aproximativ 15 minute, apoi spectatorul ar începe să se plictisească de ea. Am făcut cinci sau șase variante de imagini diferite. Și apoi mama a venit la salvare. Ea are 64 de ani, dar 27 pentru energie! În consecință, joc o femeie de peste 50 de ani: veselă, activă, care abia începe! Apropo, mama mea, de asemenea, a jucat în "bunica", ea a jucat matusa mea. Acesta este primul rol de film, cu care sa descurcat bine. Și am venit, de asemenea, cu bucle curioase pentru Alexandra Pavlovna, și ea a devenit foarte asemănătoare cu Barbara Streisand. Pe scurt, avem o bunică elegantă și, în același timp, incendiară și veselă ...

17 august în comedia cinematografică cu alexander rar

Cu toate acestea, pentru a deveni eroina lui, Alexander Revwe a trebuit să petreacă cel puțin 3 ore pe zi în scaunul de machiaj.

Marius Weisberg, regizor:

- Sasha - un mare coleg. Îmi imaginez cât de neplăcut să lucrez în acest machiaj, dar el a alergat, a sărit, a luptat și chiar a interpretat unele dintre trucuri. De aceea a fost o plăcere să lucrăm cu Sasha. Nu numai că este un om cu o textura incredibilă și un talent, așa că totul este dat complet la lucru.

17 august în comedia cinematografică cu alexander rar

În plus, Alexandru a trebuit să învețe și alte subtilități ale "fiicei" - a învățat să poarte haine și pantofi pentru femei cu tocuri.

Alexander Revva, actor:

"Știu cum să fiu cel mai frumos bărbat, dar nu știam cum să devin cea mai frumoasă femeie". Brățări, corsete, strângere de tot felul, clipuri de păr - după ce am trecut prin toate acestea, am început să înțeleg mai multe femei și chiar să le respect mai mult. Este cu siguranță un efort extraordinar de a încerca să fii frumos pentru bărbatul tău în fiecare zi și cum pot petrece o zi întreagă femeile pe călcâi, consider acest lucru o faptă.

17 august în comedia cinematografică cu alexander rar

"Bunică de virtute ușoară" - o comedie, dar de fapt, în interiorul lui ascunde o paletă largă de genuri. Audiența va urmări spectacolele criminale, va minuna trucurile și acțiunile și, bineînțeles, va simpatiza cu povestea dragostei.

Marius Weisberg, regizor:

- Acesta este un film despre a doua șansă. Mica speculator se dovedește a fi într-o situație extremă și "umanizează", sub influența comunicării cu vârstnicii și apariția iubirii, are o reevaluare a valorilor. Am vrut să facem un film despre faptul că nu este niciodată prea târziu să se schimbe și să ia calea cea bună în viață.

17 august în comedia cinematografică cu alexander rar







Trimiteți-le prietenilor: