1 - Curățenie

Constatările mele sunt printre produsele cosmetice rusești din Rusia.
Foto:

1 - Curățenie


O mică intrare: în urmă cu șase luni, înainte nu am putut gândi Kosmetisty că în afară de cremă (deși mai sus absenți în momentul) și jeleu Garnier demachiant la fata de pe raft trebuie să fie altceva. În căutarea veșnică de îngrijire adecvată, m-am dus mult, de la linia curată și până la complexul Clarins de-mii de ruble. De la acidul salicilic cu badyagi și până la uleiurile naturale, nu de cele diluate. A încercat-o, a șters-o, a aplicat-o în timpul zilei, a aplicat-o noaptea. Erupțiile periodice, strălucirea uleioasă, uscăciunea, peelingul, ridurile fine au derailat constant și am aruncat totul la jumătatea drumului. Dar ... e ca o poveste de inspirație zână o zi și se uită în oglindă și văzând că există o față obosit și lipsit de viață, am dat seama că este necesar să se acționeze! Acum, după șase luni de studiu detaliat al posturilor și listarea activelor fixe, înțeleg că este timpul să împărțiți =)







Nume produs: Bark Mousse pentru probleme de curățare și piele uleioasă

Vedere detaliată: curățare seara pentru mine este compus din 3 etape (Vishy și-a lăsat amprenta nu numai sub forma de supra-piele uscată): prima - mitsellyarka a doua - săpun Spivak (dar menta si lamaie balsam din CHL, încă în animale de companie, pur și simplu nu-l văd în stochează acum), iar al treilea, eroul post-mousse pentru spălare. Din câte știu, acest remediu din Kora este prezentat în două versiuni: pentru uscare, sensibilitate și pentru ulei și probleme. Când l-am cumpărat, nu știu ce a jucat rolul decisiv, dar l-am luat pentru grăsime. Și nu a regretat vreodată. Înseamnă exact ce curăță pielea mea de la poluarea de zi cu zi, nu numai sub formă de make-up, dar, de asemenea, praf și așa mai departe. „Byak“ mediul nostru.
Ingrediente active: lactuloză, acid salicilic, sunătoare, șnur, violet în trei culori, salvie (sincer, copie de pe site).
Instrumentul este echipat cu o pompă de sus, atunci când este presată, obținem o mulțime de astfel de doze de mousse. Personal, am câteva clicuri pe întreaga față și gât. Am aratat portiunea si textura mousse:

1 - Curățenie
Dar ce se întâmplă atunci când îl distribuiți pe piele:
1 - Curățenie

Curăță nu scârțâie, dar destul de buna, atâta timp cât el este pus deoparte în contextul meu, se spală cu ușurință, mirosul de drum - un sentiment discret după - foarte plăcută, în cazul în care tenul gras - nu poti pune chiar crema, pielea devine atât de umflati. Utilizarea timpului a văzut avantaje în ceea ce privește eliminarea cosuri, el pare a fi un pic le usucă și cu siguranță previne apariția unor noi (săptămână de călătorie fără ea, dar cu restul de plecare a crescut de mai multe cosuri nefericite). Punctele negre deja existente nu vor fi îndepărtate cu exactitate, dar vor fi și mai puține noi. porii de pe nas devin curați.






Volumul este de 160 ml, am folosit-o timp de 3 luni continuu pentru noapte, iar mousse este chiar mai mult decât jumătate.
Preț: aproximativ 350 în Farmacie. Apropo, brandul este reprezentat, destul de larg, nu numai în farmacii, ci și în unele magazine, însă pentru un anumit instrument a fost necesar să se desfășoare aproximativ o săptămână.
Termen de testare: 3,5 luni
Evaluare: firmă 5. Vedic: Îi recomand pe toată lumea cu piele combinată, voi cumpăra mai mult eu însumi.

Denumirea produsului: Bark Gel-spumă pentru spălare cu pantenol

1 - Curățenie
O opinie extinsă: Vorbești penca? În general, nici unul. Acest instrument a dobândit în timp ce rulează pentru primul erou și a decis să cumpere cel puțin ceva de înlocuit. Penka sa dovedit a fi complet spumă.
Distribuitorul este convenabil, dar stoarce foarte puțin, am nevoie de 3-4 clicuri.
Și pentru a obține acest lucru, trebuie să încerc foarte mult și, sincer, nu mi-am făcut niciodată acest lucru pe față:
1 - Curățenie
Mirosul, doar un pic păzit, acest tip miroase a bomboane de lamaie (acesta este modul în care un copil sunt „țurțuri“, îți amintești?)), „Nu este al meu“ textura + achiziție mult așteptată a unei mousse, descurajate folosindu-l într-o zi ploioasă. Pentru mousse a fost o cremă, apoi cojile, măști pentru noapte și o dimineață sa trezit clătite, mi-am amintit sticla. Curățarea simplă a fost plăcută, iar mirosul de dimineață chiar și așa cum și-a înălțat drumul. Și acum, acesta este tovarășul meu zilnic de spălare de dimineață.
Având în vedere că crema de zi, ca atare, eu nu folosesc (pielea după o noapte deja umezit și toată neliniștea în formă de scalare, uf uf, în spatele), putem spune cu încredere că gelul nu provoacă uscarea la toate!
Din nou, de pe site, copiez ingredientele active: pantenol, inulină, frunză de afine, calendula, tei, porumb, frunze de mesteacăn.
Volumul de 150 ml, pentru utilizare pe o perioadă de 2 luni, există încă două treimi din acesta undeva.
Preț: aproximativ 350 în Farmacie.
Perioada de testare: 2 luni
Scorul: 4 (minus scorul pentru textura pe care nu o înțeleg). Verdict: ca o unealtă independentă pe care nu o recomand, combinată cu o curățare mai profundă se va arăta perfect.
Păi, încă nu te-am obosit? Apoi, voi arăta fotografia generală, așa să zicem de familie a prietenilor mei KORA:
1 - Curățenie
Este adevărat că micelarul a fost strâmbat aici și apa termală din Bretania nu a intrat deja.
Sper că opusul cel puțin celui care încă mai caută un mijloc de evadare va fi util.
Sunt Dasha, pentru mine pentru "voi".

Cosmetice din post în catalogul nostru

Mesaj către Administrator despre eroare

Text cu o eroare:

Mesajul dvs. (opțional):

Menționați utilizatorul

Adăugați o mențiune Anulați

Raportați o postare

Rudele și insultele

Materiale care încalcă legea

Postări interesante de la bloguri

Mesaje interesante din comunitate

Cea mai bună zi din comunitate







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: