8 Motive pentru a trăi cu un bărbat cu un temperament rău

Dacă doriți să deveniți mai buni, extindeți orizonturile gândirii și abilităților dvs., mai bine vă veți trăi # xAB; complex # xBB; om. Iată cum puteți determina că ați găsit-o.






Când oamenii aleg cu cine să trăiască, ei se îngrijesc, în principal, că persoana nu are defecte cu care este imposibil să se împace. Și fă o mare greșeală.

Toată lumea știe cum este să trăiești cu un bărbat care se plimba cu fluxul. Nu este supărat și nu te provoacă. El nu te critică. El doar dă din cap și râde. Și cu el este întotdeauna confortabil. El este dulce și bun. Și vă permite să faceți tot ce doriți.

Cu oameni # xAB; alt tip # xBB; de obicei mult mai complicat. Ei nu sunt mulțumiți de ceea ce au, dar vor să aibă ceea ce merită. Vor mai mult de la tine. Uneori se pot argumenta cu dvs. în momentul nepotrivit - dar toate pentru că sunt pasionați și îngrijiți. Și totuși - emoțional.

Persoana unemoțională și fărăinitsiativny va alege prima opțiune. Nu este gata să lucreze la nimic, inclusiv la propria relație. Nu vrea să fie argumentat. Totul se încheie cu faptul că relația se transformă în rutină și se estompează. Și oamenii trăiesc între ei doar pentru că # xAB; deja utilizate # xBB; sau ei # xAB; este greu de împărțit proprietatea # xBB; sau # xAB; de dragul copiilor # xBB ;.

Dar o persoană matură știe că un partener cu un caracter complex este cea mai bună alegere. Uneori este dificil să trăiești cu el, dar numai pentru că el se străduiește mereu pentru cele mai bune. Dacă o persoană înțelege acest lucru, atunci relația sa cu un astfel de partener va deveni mai puternică și mai sănătoasă.

Trebuie să trăiești cu o astfel de persoană. Puteți simți că este complet insuportabil, dar nu sunteți gata să-l părăsiți. Această persoană nu se calmează niciodată. Viața cu el este puțin probabil să fie # xAB; zahăr # xBB; dar vă va face să doriți mai mult.

Persoanele cu un caracter complex sunt de obicei creative și emoționale. Sunt adesea chemați # xAB; nebun # xBB ;. Dar nimeni nu te va iubi mai mult decât ei.

Nimeni altcineva nu te va face să progresezi pentru a-ți satisface visele. cu # xAB; complex # xBB; om, poți purta discuții profunde filosofice. Vă va adapta ideile și credințele. Și să nu fie niciodată ușor, dar nu se va plictisi niciodată cu el.

în # xAB; simplu # xBB; uzual # xAB; simplu # xBB; d. Viața cu el va fi calmă și netedă. El va fi mereu de acord cu tine. Dar în acest caz - care este valoarea adevărată a partenerului dvs.?

Dacă doriți să deveniți mai buni, extindeți orizonturile gândirii și abilităților dvs., mai bine vă veți trăi # xAB; complex # xBB; om. Iată cum puteți determina dacă ați găsit această persoană particulară:







1. Rareori vă spune ce așteptați să auziți. Și de multe ori se pare că, drept urmare, avea dreptate.

2. Îți cere respectul față de tine.

3. Poate vorbi despre politică. Chiar dacă părerea lui diferă de a ta.

4. Ochii încep să tremure cu pasiune în timpul conversațiilor despre lucruri și călătorii.

5. Nu te va lăsa să-ți scoti talentul.

6. Te face sa incerci sa te obtii mai bine in fiecare zi.

7. Trebuie să te lupți uneori cu asta.

8. talentele sale sunt egale cu a ta, și mai bine - să le depășească.

Oamenii cu un caracter greu te fac constant să simți că nu îi poți face fericiți. Dar, de-a lungul anilor, când această persoană crește și devine mai înțeleaptă, el va fi doar un partener ideal. Și imediat ce găsiți unul dintre ei, apucați-l cu toată puterea voastră. Poate că el este cel mai bun lucru care ți se poate întâmpla vreodată în viață.

# x2714; Puneți-l acolo unde postul v-a fost util. Și împărtășiți-o cu prietenii dvs., poate că îi va ajuta.

8 Motive pentru a trăi cu un bărbat cu un temperament rău

Cred că această clarificare este importantă aici. Dacă acest lucru este descris de țăran, atunci în principiu da. Dar, aveți nevoie de o femeie înțeleaptă care să înțeleagă și să se integreze în acest proces. Am trei astfel de exemple în familia mea. Șeful familiei este o gaură finalizată cu un caracter rahat, soția lui este o gospodină. Cu toții avem nepoți, familiile cu drepturi depline sănătoși sunt fericiți pe termen lung, dar nu o zi se duce la ogreb cineva (nu la propriu), oameni destul de succes în viață.

Astfel de cazuri. toate subiectiv, desigur, și pe observațiile personale.

Guy-shit + baba-shit = război pentru ultimul sânge

Un om-chmo + o femeie-rahat = o familie puternică cu o matriarhie stabilă

Guy-shit + femeie-asistent (purtător de muniție) = familie de succes puternică

Extindeți Sucursala 3

Evona ca tine "schmuck" voalat.

Extindeți filiala 2

Ajutor Baba - acest lucru este firesc, ajutatorul muzhik este un schmuck crescut de un parazit femeie.

Extindeți sucursala 1

Dacă, în cele din urmă, se obține un cuplu / o familie normală, atunci absolut cine este "ajutorul".

Extindeți Sucursala 0

Poți trăi luni, poate chiar ani sub presiune și tensiune, dar mai devreme sau mai târziu se va sfârși și nu în cel mai bun mod.
Nu este mai bine să alegi o persoană cu care te simți confortabil? Fără creier și nervi pentru a trăi o viață fericită?
O persoană sofisticată vă va ajuta să deveniți mai buni? Mă îndoiesc dacă nu există dorință și dorință - nimic nu va ajuta

Extindeți Sucursala 0

Nu înțeleg, articolul descrie o persoană sănătoasă obișnuită sau un narcin moon. Se pare că ambele opțiuni nu sunt deloc rele.

Extindeți sucursala 1

egocentric și narcis. A trăi cu o astfel de rețea este calea cea bună spre spital, și poate chiar până la mormânt

Extindeți Sucursala 0

Am stat pe picas de foarte mult timp, dar numai acum m-am inregistrat aici, de dragul acestui lucru, ca acest post va fi jucat. Cu toții sunt de acord. Din experiența personală știu că numai cu. complex. omule, poți deveni mai bine, pentru că nu va mai fi niciodată sub tine. să se răspândească. spuneți ceea ce doriți să auziți, indicați direct toate deficiențele și așa mai departe și așa mai departe.

Extindeți Sucursala 0

Extindeți Sucursala 0

Astfel de "relații" în principiu nu sunt concepute pentru o perioadă lungă de timp. Ceva din seria "temperați-vă într-o relație și continuați". În orice caz, toată lumea decide ce este mai important pentru el: țâțe mari sau pace a minții, sau poate teste.

Extindeți Sucursala 0

Nu confunda o "persoană complexă" cu o dracu 'obișnuită sau. sau o catea!)))

Extindeți Sucursala 0

Am incercat, mi-a placut, va trebui sa incerc din nou)))

Extindeți Sucursala 0

în mod normal vei trăi cu o lumină, dar nu pentru mult timp

Extindeți Sucursala 0







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: