7 Mantra pentru dragoste și atracția iubirii, un câmp de bucurie

7 Mantra pentru dragoste și atracția iubirii, un câmp de bucurie
Una dintre modalitățile minunate, eficiente și plăcute de a îmbunătăți problemele din viața personală este citirea sau ascultarea mantrelor. Astăzi ofer mantre pentru iubire. mantra pentru a atrage dragoste.







Mantrele pentru dragoste, mantrele pentru atragerea dragostei vă armonizează viața personală

Înainte de începerea practicii, vă sfătuiesc să vă familiarizați cu regulile citirii mantrelor.

7 Mantra pentru dragoste și atracția iubirii, un câmp de bucurie
7 mantre pentru dragoste și atracție pentru dragoste

OM KHRIM KSHIM SHRIM SHRILAKSHMI NRISINHAYE NAMAH

OM NAMO BHAGAVATE RUKMONI VALLABHAY Svaha

(conferă un farmec rar și o frumusețe mistică)

OM KLIM KAMA DEHI Svaha

OM MITRAYA OM MITRAYA

AHAM PRAMA AHAM PRIME

(dă dragoste și trezește pasiunea)

KANG KALIKA HUM SHIVAYA PURUSHA PRAKRITI

KANG KALIKA HUM SHIVAYA

OM MANI PADME HUM

(reuneste inceputul masculin si feminin, echilibrand yin-yang-ul unei persoane si ajutand astfel la indepartarea obstacolelor din calea relatiilor romantice)

OM NAMO NARAYA NAYA (mantra de bucurie și iubire)

AUM - JAIA - JAIA - SHRI - SHIVAYA - Svaha

(Se deschide canale de tandrețe și iubire și aceasta mantra - un asistent în îndeplinirea dorinței prețuite de a citi duminica, nu iesi din pat, este necesar să se spune de 13 ori: ... 7 ori mai zgomotoase de 5 ori într-o șoaptă, un timp pentru mine În cele din urmă cred rostire. dorinta si eliberarea).

TODO SIRO UN RAN MONO WAT

(ajută la aducerea în viață a partenerului ideal)

Dacă sunteți cu adevărat în sfera de dragoste, veți fi, de asemenea, interesați să utilizați secretele descrise aici >>>>>

7 Mantra pentru dragoste și atracția iubirii, un câmp de bucurie






Bună ziua! Paul, am citit "Cuvintele banilor. Pentru a atrage bogăția materială, trebuie să vă întoarceți la mantra monetară a călugărilor tibetani. "Kung District Board-AMA-nilo-TA-WONG KVOCH-Cochin-TO AUM-HRII-A-SI-A-U-CAA-HRIM-Namah Om-AMD-DREAM-DRAUM-MAR-Shukran-Namah" Textul citește pe lună în creștere de 108 ori la rând. Pentru a consolida acțiunea cuvintelor sfinte poate fi mantra numerică - 7753191. Combinația trebuie repetată de 77 de ori, fără ezitare, timp de 77 de zile, „Te rog spune-mi, poate știi, înainte de a pronunțați numerele de care aveți nevoie pentru a face o dorință.? Cum se poate face acest lucru?

Aceste cifre pot fi prescrise, nu numai pentru a pronunța.
În ceea ce privește dorința - este întotdeauna mai bine să ai o intenție clară și apoi să lucrezi cu mantra. Rezultatul va fi și mai clar. Deoarece creșterea salariilor cu 3 dolari, de exemplu, nu vă gândiți nici măcar la ridicare, dar, de fapt, cererea a fost îndeplinită de Univers. Sau, de exemplu, ați găsit 50 de cenți. Cred că esența este clară.
Deci, orice solicitări materiale ar trebui specificate mai precis

Bună ziua, de curând, mă interesează mantrele.
Vreau mantra sprosit- Om Mani Padme Hum pe pagina ta, și nu numai, sună un pic diferit, cel puțin eu pot auzi OM MANI-Pend Hum, sunt eu, nu-i așa?
Aici sună destul de diferit, aici se aude BEDME?
După ce am ascultat multe mantre, am observat că pronunția și pronunția lor sunt diferite, de ce?
Mantrele pot fi repetate în mod monoton fără muzică?
Mulțumesc.

Timpul bun, pacea. Impresioneaza-ti cunostintele! Aici este: "orice Egregor va fi tăiat din cap, după citirea mantrei cu AUM și canalele divine de informare vor fi conectate." Wow! Simți mantra de practică de mult timp? Vă rog să-mi spuneți, este posibil să se repete cu precizie sunetul AUM, și nu OM în procesul de repetare a juppa de un număr mare de ori? Și aveți vreo informație care explică această diferență? Mulțumesc!

Pauline amintiți-vă de următoarele! Orice Egregorului mănâncă energia noastră și pe ea acolo, și depinde de puterea de noi toți, ceea ce avem mai mult, cu atât mai bine controlul forțelor mai mari prezente. Dar Egregorului face totul chiar daune, principalul lucru care a alimentat energia lui! În fiecare egregor există Forțe rele (demoni, demoni, diavoli) și pot controla o persoană! De exemplu, o sectă! Și multe religii moderne sunt ținute pe faptul că ei au o mulțime de adepți, și anume duș, și, prin urmare, puterea divină este aceea că EGREGORUL! Și cel mai rău lucru este fanatismul, ucide pe cineva care va merge împotriva lui! După moarte, se încadrează în Egregor și se arata acolo până la următoarea renaștere! Ceea ce a surprins când am citit mantra, rugăciune vin curat, lechyat noi, ei INGERI egregores! Si ohmi conecteaza toate mantra pe Internet, cum ar fi, pentru aceeași uchiteley- Noi toți străinii nisshaya Kasta- Sudra sau doar bovine, nu ne referim demn! Mulțumesc!

Mantrele lui Lakshmi și Vishnu pot intra în conflict cu atributele creștine, adică dacă există multe icoane în cameră etc., dar cu alții se înțeleagă! Pauline Mulțumesc, vă rugăm să vă amintiți avertismentele! Mulțumesc!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: