64 Rechemări reale - sanatoriu al apelor Likhvin

"Un loc minunat pentru o vacanță retrasă."

Restul în Likhvinskie Vody a fost excelent, nu vreau să scriu despre contra, dar, ca o dorință, aș dori să atrag atenția celorlalți organizatori asupra patului. Pernele pentru gradul C (o pătură pentru un pat atât de mare nu este suficientă (sau ar trebui să fie două dintre ele.) Calitatea lenjeriei de pat este foarte modestă.







- Locul foarte frumos.

Locul foarte frumos. În liniște în cameră, liniștit pe teritoriu, personalul este surprinzător de discret și delicat împlinind munca lor: totul este curățat, totul funcționează, totul este pentru oaspeți. Mic dejun delicios, prânzuri, mese festive. Felii de biscuiți fantastic cu mere!

Parte din teritoriu este un loc puțin abandonat, nu suficient pentru plimbări.

"Foarte confortabil, sanatoriu de familie."

Foarte confortabil, sanatoriu de familie. Personalul de înaltă calificare lucrează în sanatoriu. Mâncarea e grozavă! Fiecare mic dejun, prânz și cină este o sărbătoare mică. Apă minerală foarte bună (acțiune moale). Curatarea in fiecare zi, servitoarele sunt in serviciu non-stop, administratorii rezolva repede toate problemele. Am reușit să călătorim. Am vizitat Tula, Kaluga. Vă mulțumesc foarte mult. Restul a fost un succes!

Trebuie să te odihnești în mașină, fără masina, care este puternic atașată de loc. O piscină foarte mică, dar am găsit un lac frumos la 15 kilometri de la sanatoriu. Soțul meu și cu mine eram fericiți, dar dacă veniți singuri. Timpul liber nu este organizat. Nu există frigider în fiecare cameră.

1) Mâncare excelentă (sentimentul că am venit acasă la mama sau la bunica mea)) 2) O zonă bună, plus 1 km spre pădurea de pin și 4 km spre Oka. 3) Personal responsabil. serviciu minunat. 4) Un număr bun. 5) Proceduri plăcute pentru SPA. 6) Diverse excursii (au mers la unul, ghiduri bune, autobuz, serviciu), disponibilitatea jocurilor de masă și a locurilor de joacă pe teritoriu. 7) Din tratamentul efectuat numai inhalări, cabină de sare (toată lumea este fericită). Nu pot evalua alte proceduri.







1) Aș dori o piscină mai mare dacă vin în timpul iernii. 2) În camerele de care aveți nevoie să urcați pe scări, nu știu dacă există un lift. Dacă aveți rude greu de urcat, adresați-vă acestei întrebări. 3) Nu-mi plăcea foarte mult prosoapele din cameră (gri și dur), lenjeria de pat este bună.

"Câteva zile într-un sanatoriu"

Am petrecut doar câteva zile în sanatoriu, dar am avut o odihnă bună. Totul se face aici pentru confortul oaspeților. Camerele sunt spațioase, luminoase și curate. Curățarea la cerere, prosoapele se schimbă zilnic, instalațiile sanitare funcționează corect. În cameră există un ventilator și un încălzitor, TV prin satelit, Wi-Fi este foarte luminos. Mesele includ bufet de mic dejun, prânz și cină. Mâncarea este delicioasă, o selecție largă de mâncăruri diferite, totul este foarte proaspăt. Alegerea este atât de mare, totul pare atît de apetisant, că vrei absolut totul. Teritoriul nu este foarte mare, dar bine îngrijit. Vă puteți relaxa pe teritoriu, puteți face plimbări. Există o închiriere de biciclete, un loc de joacă pentru copii, o bibliotecă mare, o sală de gimnastică, o piscină. Există o gamă de servicii medicale, dar nu le-am folosit. Este plăcut să-ți petreci timpul într-o odihnă pasivă, ca să scapi de agitația orașului.

"O odihnă excelentă cu tratament în natură!"

O cameră mare și frumoasă, un balcon mare, o priveliște frumoasă de la fereastră. Prezența unei piscine (funcționează non-stop). Bufetul în timpul zilei fără restricții la intrare (pentru cină puteți merge de două ori) Plimbare în natură. Închirierea de biciclete, excelentă și nu scumpă

Perne mici, piscina nu este mare

"Să te odihnești, să mănânci, să dormi și să te vindeci doar pentru oamenii din oraș"

Personal prietenos, bucătărie excelentă, camere spațioase și curate. Un număr mare de servicii medicale suplimentare.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: