6 Secretele câștigurilor, cele mai detaliate, informații complete, trucuri mici și mari

Dezavantaje: bug-uri pe serviciu, o rezervă fără sens, sarcini insuficiente, un program afiliat mizerabil

Deci, înregistrare. Du-te la site, faceți clic pe "Începeți să câștigați", vă puteți înregistra prin sotsseti OK, VC, FB. Pseudonimul alege cu grijă, cu el locuiți pe acest site, nu îl puteți schimba!







6 Secretele câștigurilor, cele mai detaliate, informații complete, trucuri mici și mari

Completați un formular mic - răspundeți la Întrebările despre reglementări

6 Secretele câștigurilor, cele mai detaliate, informații complete, trucuri mici și mari

6 Secretele câștigurilor, cele mai detaliate, informații complete, trucuri mici și mari

Înregistrează-te acum cu tine. deoarece

După toate acțiunile standard, trebuie să completați TOATE site-urile de lucru pe care le aveți.

SECRET numărul 1. Dacă ați adăugat 2-3 site-uri, atunci nu trebuie să spuneți la dreapta și la stânga atunci că nu aveți comenzi și site-ul domnului Fr. Dacă nu sunteți înregistrat în nicio rețea socială, înregistrați-vă! Site-ul pentru:

1. Vkontakte (profil și grup de la 1k, dacă aveți unul)

ÎNTREBARE ÎN VIAȚĂ - CUM VOR AM PLATĂ?

Prețul locului de muncă începe de la 1,83 r.

Prețul mediu al sarcinii de a se alătura grupului - huskies - reposturi 2,24 - 3,5 r.

Din anumite motive, unele rețele sociale sunt plătite mai mult. De exemplu, aceeași sarcină de la un client la VC și FB costă diferit. Exemple de lucrări efectuate

6 Secretele câștigurilor, cele mai detaliate, informații complete, trucuri mici și mari

6 Secretele câștigurilor, cele mai detaliate, informații complete, trucuri mici și mari

În ceea ce privește costul misiunilor, discuțiile neobosite se fac pe iubitul nostru Irek. Cineva crede că este "o muncă sclavă pentru o plată slabă", cineva este un bun ajutor necumpărat pentru cumpărarea de produse cosmetice și jucării pentru un copil. Depinde de tine!







Următorul interval de preț este recenziile virale pe site-uri terțe și pe site-ul clientului. Aici prețurile au dezamăgit, sunt de acord. Compară cu Advego

6 Secretele câștigurilor, cele mai detaliate, informații complete, trucuri mici și mari

6 Secretele câștigurilor, cele mai detaliate, informații complete, trucuri mici și mari

Comenzile sunt mai scumpe, cele mai scumpe din memoria mea au fost 45 și 35 de ruble de la clientul Intelis.

SECRET nr. 4. Dau lista clienților obișnuiți verificați care sunt plătiți întotdeauna și la timp: textmedia, NatasnaShtolts, Petrov, demis, Intelis, ntk, asiatnikov, adworm.

pentru a evita nakrutok

în valoare de 1 ruble, care este scos din cont!

6 Secretele câștigurilor, cele mai detaliate, informații complete, trucuri mici și mari

SECRET numărul 5. Retragerea fondurilor. După ce clientul acceptă și plătește sarcina, fondurile ajung la cota (rezervă), în care sunt 7 zile și apoi salt proporțional la sold, nu faceți nimic. Retragerea fondurilor este posibilă la fiecare 3 zile

6 Secretele câștigurilor, cele mai detaliate, informații complete, trucuri mici și mari

Comandați plata exact o dată în 3 zile. Creșterea motivației, vezi că munca ta nu este zadarnică și ești calm pentru banii tăi.

SECRET numărul 5. Nu vă deranjează programul de afiliere. E aici, dar e foarte mizerabilă. Serviciul plătește o taxă unică de 50 de ruble pentru artistul pe care îl angajați, cu condiția să aducă sistemul 100 de ruble. DACĂ NU SE RETRIEZE, REFERRALUL VA CÂȘTIGĂ LA 350 RUBURI PENTRU A VĂ ACUM 50. Și dacă câștigă 330 și aruncă? Este o rușine. În prezent am trei recomandări

6 Secretele câștigurilor, cele mai detaliate, informații complete, trucuri mici și mari

Se pare că proiectul de lege merge, dar prima trimitere a lucrat timp de 2 zile și a plecat, sistemul a primit un profit, dar nu am făcut-o. Șiret.

SECRETĂ №6. Serviciul vă permite să luați multe sarcini în același timp. Foloseste asta. Cred că site-ul nu funcționează corect. Când actualizați pagina, se afișează o nouă sarcină, dar după ce faceți clic pe "Participați" vedem "Limita aplicațiilor este atinsă". Și un astfel de f. Eu foarte des. De ce să arătați o sarcină în care nu puteți participa. Prin urmare, actualizăm pagina - vedem mai multe sarcini - acceptăm - și numai atunci ne actualizăm.

Personal, site-ul meu se blochează în timpul zilei, îmi fac propria afacere pe Internet, curăț camera sau mă joc cu copilul, actualizez pagina la fiecare jumătate de oră și iau sarcinile pentru a lucra. Termenul limită pentru orice alocare este de 24 de ore, veți avea timp în orice mod)

Deci, câștigurile mele timp de 3 luni s-au ridicat la 629 de ruble + în rezervă există încă 89 de ruble.

Dacă doriți, trimiteți link-ul de recomandare, ajutați decât pot))

Fac informații, pe care nu le-am cunoscut înainte.

Acordați atenție numărului de defecțiuni. Referirea mea a căzut în capcana ignoranței, acum blocată. Conform reglementărilor, în cazul a mai mult de 30 de defecțiuni în ultimele 30 de zile, profilul este blocat PENTRU 2 SĂPTĂMÂNI! Cu dorința de a avea acces la ea înainte, trebuie să plătiți denyuzhku, nici mai mult, nici mai puțin la aprox 90 RUBLES! Aveți grijă să nu permiteți o mulțime de eșecuri!







Trimiteți-le prietenilor: