12 Moduri de a privi în ochii unei fete brutal

Extindeți Sucursala 3

"Slave de birou pentru pantofi"?
Pantofi chtol?

Costume - asta e futut! Deși nu la toți, ei merg
Ei bine, un costum cu adidași nu este cea mai bună alegere :)

Extindeți filiala 2







Jeans, adidași, tricou neutru și jachetă ar trebui să arate bine.

Extindeți sucursala 1

Vorbesc despre un costum, vorbești despre un tricou.

Jacketul nu este egal cu costumul: D

Toată lumea are stiluri diferite. Postul devine mai probabil pentru a fi universal și mai multe fuste pentru a cârlig. Fiți individuali și găsiți-vă aceeași fată nebună ca tine. Mă țin de această versiune.

Extindeți Sucursala 0

Și de ce arata brutal în ochii fetei? Haha are nevoie, dacă ai nevoie de ceva pentru a te reprezenta pe tine însuți? Dacă rămâneți pe cont propriu, este mult mai probabil să întâlniți un spirit cu adevărat înrudit și să trăiți fericit după aceea.







Extindeți Sucursala 0

De fiecare dată când o fată începe să vorbească despre brutalitate, un bărbat adevărat devine incomod. De ce este dreptul de a decide că e ceea ce acest tip este un adevărat bărbat brutal, dar acest lucru nu este un bărbat adevărat sa căsătorit cu o fată? De când? Pe de altă parte, dreptul de a alege un nume - nu cum să fie brutală, și cum să se uite în ochii fetei brutal. Oamenii, în general, sunt diferite în caracter, aspect, dorește, urmărirea standardelor a jucat întotdeauna un joc crud cu om, blajin și skromnyaga trebuie pentru a zdrobi lumea ta pentru a face obraznica, și gopovaty pizdyuk se poate comporta cu insolență toată viața mea și nu simt remușcări. Cred că fetele au început să uite că principalul lucru într-un om este o forță, și nu contează ce, fizic, vointa puternica, inteligenta, daca un om are cel puțin o variantă de putere, peste care funcționează și că se dezvoltă, persoana care realizează o mulțime și atrage femeile, și ceea ce este scris în articol, ei bine, doar o imagine a acestei puteri.

Extindeți sucursala 1

tipi, "întotdeauna se întâlnesc cu hainele lor", iar doamnele nu apar întotdeauna la show-off, iar băieții nu știu întotdeauna cum să se poarte în mod corespunzător, în general, nu voiau să se așeze pe nimeni.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: