Șase capete pentru două locomotive și amkar au jucat o remiză eficientă

O jumătate de oră după întâlnire, „Zenith“ - „Ural“, cursa de releu în programul Premier League de sâmbătă a avut patru echipe. Și doi dintre ei s-au întâlnit la Cherkizovo, pe stadionul "Locomotive", unde au jucat "Lokomotiv" și "Amkar". Meciul sa dovedit foarte tensionat și asistă, cu o mulțime de momente periculoase, lupte și episoade ascuțite. Și Victoria în meci ar putea merge în echipa lui Yuri Semin, care a reușit să înscrie trei goluri ca răspuns la cele două goluri ale echipei Perm. Cu toate acestea, deja înainte de timpul adăugat, Permiaks a egalat scorul și a scos cel mai important punct pentru el însuși la stadionul "Locomotiva".

Primul semestru al meciului de la Cherkizovo a început să fie ascuțit. Gazdele au luat imediat mingea și el însuși a făcut mai multe Jabs ascuțite „Amkar“ de apărare, dar „roșu-negru“ cu demnitate a rezistat atacurilor și a spus rivalul său. Pase decisive. În mijlocul primei reprize, oaspeții au jucat un atac eficient. Totul a început cu faptul că Sekou Conde a prins mingea de la jucători „Lokomotiv“, și apoi a făcut o trecere rapidă de pe flancul stâng, în cazul în care Gigolaev a jucat „zid“ lung cu Balanovich apoi împușcat sferă pe Bodula, care este înconjurat de doar trei fundași, „Loco "A reușit să treacă prin porțile lui Guilherme și să-și salveze echipa a eșuat.

Pe durata pauzei, „Amkar“ a decolat, trăgând pe teren Branko Jovic. Înlocuit fotbalistul Paul Komolova, bine, Yuri Semin a decis să elibereze pe gazon acelorași jucători, au acționat pe gazon, în prima jumătate a anului. Începutul primei reprize a fost marcat pentru „cale ferată“ al doilea gol, care a ajutat-le să vină înainte. Colțul a câștigat moscoviți într-unul dintre atacurile lor. Fernandes atârna o minge la cap Corluka, care capul trec extins Tarasov, bine, Dmitri frumos „pește“ a trimis rundă de numire. Nu are timp să se recupereze, iar al treilea gol a intrat Permyaks în plasa proprie. Ari a reușit să scape de adversarul său în suprafața de pedeapsă, la viteză și să se joace la Aleksei Miranchuk, care a sărit la o întâlnire cu Khomich și a primit de la acea lovitură la tibie. Dmitry a primit un cartonaș galben și pedeapsa pronunțată în poarta sa întărit o pedeapsă care a implementat Manuel Fernandes, va pune portar și mingea în diferite colțuri.

Toate laminate la o victorie minimă, „cale ferată“, la fel ca în minutul 88 al întâlnirii „Amkar“ egalizat. Petar Zanev de la colțul din dreapta stângă la împins a puternic în corner. Domeniul de aplicare fundașul a lovit „Loco“, și a sărit pe Bodula că, la interval de aproape „pălmuit“ mingea în dreapta Guilherme, bine, Prokofiev mai întâi să reacționeze la finisare trimiterea mai departe domeniul de aplicare al țintei! 3: 3, "Lokomotiv" a jucat o remiză, deși a trebuit să câștige.