7 Motive pentru care un soț nu poartă un inel de logodnă

Cele 7 motive pentru care un om nu poartă un inel sunt:

  1. Nu vrea să strălucească, că este căsătorit cu frumusețile necăsătorite
  2. Doar un inel este incomod (de exemplu, se freacă)
  3. Inelul îl împiedică în lucrarea sa
  4. el nu are un deget pe care poartă un inel de logodnă (un prieten are o astfel de poveste rea cu un deget, pierdut în procesul de lucru cu instrumentul)
  5. Nu-i place bijuteriile, deoarece le consideră atribut feminin.
  6. Deseori elimină și apoi uită pur și simplu să se îmbrace
  7. El nu-l poartă pentru că este văduv.

Motivul nostru principal a fost „incidentul“, ziua în care ne-am căsătorit, după celebrarea tuturor sa dus la râu și este soțul meu a pierdut un inel in valoare de 30.000, sau mai degrabă s-au înecat (și a cumpărat special mai mare, povesomee să simți și să nu piardă) după care tatăl său a ieșit și ia dat. Al doilea motiv este atunci când soțul meu la locul de muncă pentru ceva să stai și a zburat de pe inelul, ne-am tarat și căutat pentru el, găsit sârguință (am lucrat împreună). Ei bine, atunci într-un fel în mod automat am găsit următoarele motive interferează, zboară (când să se spele), și de ce, astfel încât toată lumea știe că suntem căsătoriți, nu ortografiate ce să poarte fără a scoate inelul trebuie. În cele din urmă, amândoi nu purta inelul timp de trei ani, în ciuda indignarea altora ceva de genul nu pune, nu purta, asa ca nu-mi place, apoi modificați, etc.







În mod similar. Soțul meu și cu mine nu purtăm un inel timp de patru ani. Atât el cât și eu. Amândoi am devenit mici, iar întinderea lor este destul de dificilă - sunt foarte largi, cu un model complex. Special ales mai mult)) - acum 4 ani







1. A crescut împreună cu el, și nu se va rezolva pe degetul lui umflat, umflat.

2. A fost pierdut când soțul sa scăldat în baie și a spălat mâinile, a căzut într-o gaură.

3. Nu-i plăcea soția și acum crede că purtarea pur și simplu nu are nevoie de nimic.

4. Nevasta ia schimbat și sa dus să o vândă cu mânie și sa îmbătat.

5. Este pe lustruire, deoarece a fost zgâriat foarte mult pe munca sa.

6. Au furat un inel intr-o baie in timp ce spala un cap - a pus-o pe raft, a fost spalata - si nu este prezenta.

7. Soția a murit și la pus pe raft pentru o amintire veșnică.

Dar ce naiba?

8. La data când a alergat, să se familiarizeze cu frumusețea.

  1. El la pierdut, a fost atacat.
  2. Are mai multe degete, iar inelul doar davayit. Sau invers, cade.
  3. Pentru a facilita cunoașterea pe o parte.
  4. Deoarece vara și vă puteți uita pentru a scoate inelul pe plajă și în apă, se poate obține de pe rapid.
  5. Pentru el nu este atât de important ca pentru o femeie
  6. Omul nu-i place lui Zsolt sau poartă o cruce de argint (care nu sunt purtate destul de corect și că metalul)
  7. Lucrează cu oameni. (Uneori, pentru a dispune de clienți, oamenii ascund că nu sunt liberi, dar acesta este doar un loc de muncă și nu înseamnă că se mândrește cu persoana iubită)

7 Motive pentru care un soț nu poartă un inel de logodnă

[vă rugăm să completați blocul Kirov] [41.6K]

Nu purtați-l deoarece:

  • este interzis la serviciu din motive de siguranță;
  • umflarea degetelor;
  • a devenit mic;
  • alunecă din deget și există posibilitatea de al pierde;
  • o alergie la aur (și acest lucru se întâmplă);
  • nu-i place să poarte nimic pe mâini (enervant);
  • vrea să atragă atenția frumuseților necăsătorite.






Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: