7 Moduri de a purta paiete

7 Moduri de a purta paiete

1. Blazer

Consider că una și cele mai bune variante cu paillettes ca un blazer sau o jachetă! Este perfect pentru fete de afaceri. Aceasta este o cale minunată de a ieși din situație, dacă biroul trebuie să meargă direct la petrecere. Mai ales îmi plac paietele de aur. Această jachetă arată grozav în combinație cu un tricou alb și pantaloni din piele neagră. Și ce lipire de culoare ați alege pentru o jachetă?







2. Cardigan

Dacă vrei ceva mai confortabil, ar trebui să te uiți la cardigan în loc de jachetă. Acesta este un alt mod de a adăuga luminozitate imaginii! În ceea ce-l privește pe mine, un astfel de lucru va arăta grozav cu totalul negru-outfit. Cine știa că aurul cu negru este atât de perfect combinat? Mi se pare că acesta este unul dintre cele mai bune imagini din această primăvară.

Îmi place acest aspect. Purtați pantaloni scurți cu o cămașă albă pe butoane. Dacă doriți, puteți completa imaginea cu un blazer. În mod surprinzător, paietele pot arăta foarte rafinate!







5. Fusta creion și tricoul grafic

Sunt un mare fan al unei combinații de fustă cu creioane și de tricouri populare cu imprimare. Mai ales îmi place fusta de birou în paillettes. Mi se pare că combinația de negru și gri arată foarte atractivă, aceasta nu va ieși din modă. Puneți o fustă cu un tricou liber sau cu o altă tendință - un vârf scurt. Accesorii negre vor arăta mereu armonioase.

Nu cred că aș îndrăzni să port acest element al dulapului, dar pare foarte interesant. În cazul în care, de mers pe jos de-a lungul străzilor, doriți să atrageți atenția, pantaloni în paiete - doar pentru tine. În magazinele online puteți găsi un număr mare de opțiuni diferite, dar îmi plac modelele în tonuri gri și aurite. În opinia mea, acestea sunt cel mai bine combinate cu accesorii negre. Ai putea să porți asta?

Una dintre modalitățile cele mai convenabile și accesibile pentru a adăuga scânteie la garderoba ta este de a cumpăra un top cu paillettes. Poți să o porți separat, dar poți deduce, de exemplu, o jachetă, totul depinde de situație. Chiar îmi place acest costum. Jeans-iubitori, de sus în paiete, bărci șic alb și, la sfârșitul imaginii, o jachetă de piele. Dacă doriți să diluați o astfel de imagine îndrăzneață cu ceva frumos - cumpărați un ambreiaj roz. Pentru primăvară, doar perfect!

Ei bine, aici. Acum știi ce poți purta pe lucrurile lucioase care sunt atât de populare astăzi. Aceasta este doar o mică parte a modului și cu ceea ce puteți combina paiete. Folosești acest element de garderobă în hainele tale zilnice? Împărtășiți-ne cu noi idei pentru astfel de imagini.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: