7 Feedback-uri despre estetica dent la balashiha g, strada evstafiev, 9-a

Sunt tratat aici, periodic, câțiva ani. A fost la 2 medici: la tratamentul cu Irina și la protezele Ivan. Pentru toate timpurile, nu există plângeri. Au coroane instalate, nu există probleme cu ele. Prețurile sunt destul de acceptabile. Mi-a plăcut că totul a fost făcut în mod cuprinzător, treptat (deși am fost întotdeauna stresat să merg), dar acum înțeleg de ce, nimic nu doare, nu se încadrează, nu se rupe. Acum văd periodic, ca totul este în ordine.







Am venit la clinică cu durere acută pentru prima dată, numită anterior, înregistrată imediat, nu știu, poate cineva sa mutat. Nu mi-a păsat, am avut nevoie de urgență, am căutat o clinică în apropiere, am venit, am așteptat puțin, am ajuns la dr. Irina. Ce pot să spun, mi-a plăcut foarte mult, cel mai important lucru pe care nu Irina numai mi-a luat pentru a vindeca, si toate aratau a început să-mi spună opțiunile de tratament și provoacă durere, care este pictat o imagine a unui întreg, și nu doar să îndepărteze durerea. Voi recomanda această clinică. Data viitoare ›

La sfatul unui prieten, sa întors la această clinică. A sosit fără înregistrări, cu un flux. Administratorul ma salutat foarte cordial, mi-a oferit să stau jos și mi-am promis că mi-ar fi ajutat acum. Doar câteva minute de așteptare pe o canapea confortabilă într-un interior foarte frumos al clinicii și am fost deja invitat la birou să văd un doctor. Doctorul Tsybina Ekaterina Alekseevna a fost foarte plăcut și tact în conversație. După raze X mi-a explicat foarte ușor totul, de ce ar fi inadecvat să încerci să vindec a mea. Data viitoare ›







A fost tratată întreaga familie în această clinică. Protetica mamei mele după un tratament lung. Aceasta a necesitat restaurarea țesutului osos. Dar acum sa întors la o viață deplină. Multe mulțumiri medicilor pentru atenția și profesionalismul lor. Echipa bună.

Sunt tratat aici, periodic, câțiva ani. A fost la 2 medici: la tratamentul cu Irina și la protezele Ivan. Pentru toate timpurile, nu există plângeri. Au coroane instalate, nu există probleme cu ele. Prețurile sunt destul de acceptabile. Mi-a plăcut că complexul a făcut totul treptat (deși mersul pe jos Keep tensionate), dar acum am înțeles de ce, nimic nu doare, nu cad, nu se ceartă. Acum văd periodic, ca totul este în ordine.

A venit la spital cu dureri severe, pentru prima dată, de pre-apel, înregistrate la o dată, nu știu dacă cineva a mutat. Nu-mi păsa, era urgent, în căutarea unei clinici din apropiere, vin, stai un pic, am venit la Dr. Irina. Ce pot să spun, mi-a plăcut foarte mult, cel mai important lucru pe care nu Irina numai mi-a luat pentru a vindeca, și tot uitat a început să-mi spună optiunile de tratament si provoaca durere, care este pictat o imagine a unui întreg, și nu doar să îndepărteze durerea. Voi recomanda aceasta clinica. Data viitoare ›

După vizită - ambulanța a fost trimisă la Spitalul Central din Balashikha. Au scos un dinte pentru 3500 de ruble! A doua zi, pacientul a fost trimis la ambulanța la CRH. 4 operații au fost efectuate în 3 zile. Fața este umflată, ochiul nu este vizibil, se află în secția 85. Veteran al celui de-al doilea război mondial.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: