7 bărbați mori Jovovich - stele

"Am visat mereu să găsesc un bărbat cu care să mă simt ca o fetiță. Până când mi-am dat seama că toți oamenii înșiși sunt ca niște fetițe ", a spus Milla odată și ne-am amintit.







Un an și jumătate de actriță a petrecut în brațele fostului basist al formației Jamiroquai Stuart Zender. A fost o influență majoră asupra tinerei Jovovich, care a fost atât de absorbit în muzică, chiar și a înregistrat un album Divina Comedie și a realizat cu propria trupa de plastic are memorie.

7 bărbați mori Jovovich - stele

Milla Jovovich în lentile lui Mario Sorrenti

Prin ochii nerealiste ai lui Milla, cu greu ar putea trece un singur fotograf. Ei bine, fiecare model vrea să fie în brațele celebrului fotograf! În acest caz, stelele s-au întâlnit bine: Milla și Mario au fost împreună timp de câțiva ani. Ei chiar au legat angajamentul, care era în vigoare, până când regizorul francez a apărut la orizont.







7 bărbați mori Jovovich - stele

Mila Jovovich și Luc Besson.

Desigur, ai auzit povestea: pentru a cuceri celebrul regizor și de a lua rolul de Lila Alien în „Al cincilea element“, Milla a venit la auditie pentru rochie de neconceput cu vopsea de aur pe fața lui și platformele de 20-inch. Besson a înfricoșat actrița. După câteva luni, îmbrăcată și fără machiaj, Milla la văzut pe Luke lângă piscina hotelului din Los Angeles. Jovovici nu și-a pierdut capul și sa aplecat peste scaunul de șezlong al maestrului și a spus: "Buna! Sunt genul de fată pe care nu le-ați dat rolul de „Ceea ce zamerevshy Besson a spus:“ Acesta a dat ". Au fost căsătoriți imediat după premiera celui de-al cincilea element. Prea diferite, stelele au durat doi ani, după care au fost divorțați în siguranță.

De foarte mult timp, Mila a îmbrățișat fostul chitarist Red Hot Chili Peppers, John Frusciante. Sa gandit prea mult la muzica, dar au reusit sa inregistreze cateva melodii romantice. De asemenea, este un rezultat bun!

7 bărbați mori Jovovich - stele

Mila Jovovich împreună cu familia ei

Cum vă plac oamenii de la Milla?







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: