22 kg pentru 3 luni polina Gagarina mi-a spus cât de subțire după naștere

  • 22 kg pentru 3 luni polina Gagarina mi-a spus cât de subțire după naștere

Polina Gagarina a spus cum a pierdut greutatea după naștere

Cu doar trei luni în urmă, Polina Gagarina a dat naștere fiicei Miei și sa despărțit rapid de kilogramele suplimentare colectate pentru sarcină. Fanii au fost interesați de cântăreață, cum a reușit să ajungă în formă. iar a doua zi a împărțit în sfârșit secretele armonia ei.







Lyudin Polina folosește tehnica creatorului proiectului 1FitChat Miron Shakira. În urma recomandărilor sale privind alimentația, dimineața cântăreața consumă carbohidrați lungi (mai ales terci de ovăz), după-amiaza - fibră cu fibră, iar seara - o proteină.

"Ce este IMPORTANT! Asigurați-vă că respectați intervalele între mese și nu mânca prea mult, mananca aceleași părți cât mai multe pot încăpea în palma, adică, porțiuni mici. Principiul de bază - să nu rămână flămând, dacă vrei să mănânci (sic) - gustare sau de pui, de exemplu, fara proteine ​​gălbenuș „- sfătuiește Gagarin.

Polina nu numai că urmărește cu atenție ce se află în farfuria ei, ci și se ocupă regulat de sport.

„Aici, toată lumea alege ce-i place - Greutate de formare în sala de gimnastica, pilates, sala de fitness, care rulează - principalul lucru pe care ai face-o cu plăcere, iar rezultatele vor apărea în curând în fața ta în oglindă“ - spune cantareata.







În același timp, Gagarina observă că nu este încă mulțumită de propria figură - intenționează să-și piardă încă trei kilograme în viitorul apropiat: "Trebuia să lupt cu 3 kilograme. Ele sunt fundamentale pentru mine - acum cântăresc 56, am nevoie de 53 ".

În concluzie, Polina a motivat fanii pentru auto-îmbunătățire și a remarcat cât de important este să găsești "un sine confortabil și sănătos, care nu este epuizat prin diete și cursuri de formare".

Ceasuri domestice, care acum arată mai tânără decât în ​​tinerețe

Kate Upton a părăsit în cele din urmă rândurile de modele de dimensiuni plus și a devenit un "phyton"

Desigur, ceea ce ar fi ei nu pierde in greutate cu asistente medicale), dar atunci când nu dorm jumătate din noapte, pentru fiul său obține până în dimineața nu-mi place să sportul (forțele pentru a afla ce s-ar spăla, etc.

ce sunt 22 kg în 3 luni? Opt. Restul a dispărut odată cu nașterea.

22 kg timp de trei luni, asta-i doar kapets, tovarăși! Trebuie să începeți să pierdeți în greutate în două cicluri.

Nu cred că ea a recuperat în general cu 22 kg

Minciuna ca întotdeauna! Căsătorit de pierderea în greutate

"Mancati proteine ​​fara galbenus," kapets, cat de foame este ea!

la mine după feluri sau de muncă timp de 2 săptămâni a lăsat 14 kg. N-am făcut nimic pentru asta. probabil, corpul în sine a scăpat și plus nopți nedormite, oboseală. dar ultimele 3-4 kg sunt într-adevăr greu de plecat dintr-un motiv oarecare

Am marcat pentru sarcină 22 kg, acum fiica mea are două săptămâni, este deja 16 kg (nu fac nimic pentru mine), trebuie să arunc 6 kg la greutatea mea.

Bineînțeles că nu vor pierde în greutate cu femeile) Sunt aici când o jumătate de noapte nu dorm, mă pricep la fiul meu, nu am nimic de-a face cu sportul dimineața (aș găsi puteri de spălat etc.

astfel încât trebuie să piardă în greutate chiar mai repede - nu este timp pentru a dormi, nu e timp pentru a mânca

Publicația de rețea «WOMAN.RU (Female.Ru)»

Detaliile de contact pentru agențiile guvernamentale (inclusiv pentru Roskomnadzor): [email protected]







Trimiteți-le prietenilor: