14 Sau injectorul nouă

14 Sau injectorul nouă

14 Sau injectorul nouă

Citiți și:

spuneți-mi ce este mai bine să frânați frâna în țeava țintă și în frâu, astfel încât în ​​îngheț toate normele să fie

ce fel de motor la rândul cu turbocompresor sau în formă de V?







Îți plac cele patru? care va spune ceva despre asta.

așa că creez o temă, altfel nimeni nu va observa. Astăzi mașina nu a început. la acumulator au fost înlocuite aceste coarne actuale. nu un fig. Tras înapoi (ei bine, nu au găsit de unde din față), de asemenea, nu o fig. atunci, la urma urmei.







Da, nu sunt despre asta. Doar că am auzit fraze precum "ia-o pe cea ucraineană" de la popor pentru o lungă perioadă de timp și în calitatea argumentului potrivit căruia se presupune că este o calitate mai bună.
Nu știu cu adevărat. indiferent cât de mult, dar la fabrica de origine ceva cumva mai fiabil.

Și pe această temă, deși 14 este aproape identic cu 9ke, dar totuși va exista mai multe ponovey. Nu vreau să cumpăr un fier complet învechit. Desigur, dacă aveți bani pentru o mașină nouă.
Și dacă nu este o mulțime de bani, dar există o dorință sau nevoie de a călători, și mai mult sau mai puțin nu rău - atunci este posibil și 9ku

9 opțiune patzansky, un câmp pentru tuning.

Kalina conduce, corpul este mai rigid, ușile sunt în mod normal închise, în salon puteți sta de fapt în spate, dacă doriți, EUR, ABS, kondey, perne, pachet electric. Da, și în general mai modern la un preț ușor mai mare.
Cu privire la calitatea de asamblare în Ucraina - da bine în baie, Togliatti este mai mult ca

Și voi văd cum a fost împușcată.

Și văd doar ca înjură ca un covor.

# 24 Deși acest offtopic, și deși nu sunt un fan al lui Kalina, dar vă voi sprijini - nu veți lupta împotriva faptelor.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: