14 Rețete dintr-un amestec pentru copii) - chifle dintr-un amestec de copii - intrarea utilizatorului olga (olgaist) în

Fetelor, salut! Cumva luni, în decret este perceput diferit. 🙃 se bucură "Aceasta este o oportunitate de a vă relaxa din agitație. Așadar, în anticiparea iubitei mele luni, m-am înnebunit ieri cu o masă de trufe, iar astăzi am blotat eu bomboanele. Sa dovedit.







Bună ziua! Am un pachet întreg de amestec în bucătărie pentru produse lactate. Deoarece suntem pe GW, copilul nu are nevoie de un amestec. Vreau să fac prăjituri din ea. Împărtășește o rețetă bună. Pentru a gusta nu a fost foarte dulce, și fără ciocolată. A.

Au existat astfel de amestecuri de "Baby" și "Kid". Dintre aceștia, copiii au avut o diateză teribilă. Mama mea nu este un tehnician de cadouri al industriei de brutărie și cofetărie! Aici a făcut așa de delicios! )) Cred că dacă amestecul este înlocuit de un dulce beastly.

Trufe în coji de nucă de cocos, 200g. orice formula pentru sugari (mai bună "Baby") cacao - 50gr.250gr. sugarmilk - 100ml cipuri de nucă de cocos1. Se toarnă în lapte tigaie, apoi se adaugă zahăr să-l și se aduce la fierbere, amestecând continuu zahărului.







Ingrediente 200g sugari formula „Baby“ sau lapte praf 50g cacao zahar 250g unt 200g în rețeta tigaie pentru a se toarnă 100 ml de apă, se adaugă zahăr și se aduce la fierbere. Apoi adăugați.

Ei bine. nu un cartof, desigur, dar în aparență foarte asemănătoare, iar gustul este, de asemenea, foarte amintește de :) m-au găsit un amestec vechi de bine ooooochen. Și m-am hotărât la propria-mi risc (pur și simplu pentru soțul meu) să fac bungle.

Reteta nu mi - a găsit într-o formulă pentru sugari Internet Compozitie „Baby“ - 1 ambalaj (4-5stakanov), apă - 0,5 pahare, zahar - 2 cani, cacao - 3 linguri. linguri de unt, unt - 200 g pentru.

A început să facă dulciuri de "trufe". amestecul "Baby" nu a fost suficient, iar amestecul rezultat pentru bomboane nu este atât de gros. Nu este posibil să sculptezi bilele. Ce se poate adăuga pentru densitatea amestecului rezultat. Și dacă amestecul este pus în frigider și mâine.

Timp de preparare 45 minute + în frig ca tine poate vyterpetKolichestvo portii depinde de apetitul) Foarte foarte foarte foarte kalloriyno vkusno.Ne descoperit America, dar încă mai doresc să împărtășească rețeta pentru produsele disponibile lakomstva.Samye cele mai delicioase: Pachetul de sau formula pentru sugari.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: