10 Nivelul abisului este cetatea (setea de putere)

Puteți ajunge la nivelul 10 al Abyss în moduri diferite: să colectați o carte țesută, să aduceți o binecuvântare din expediție sau altfel. Este foarte dificil să colectați o carte din bucăți. De multe ori se pare că unele piese în două sau mai multe copii, iar unele nu se întâlnesc deloc.







În orice caz, dacă vedeți o astfel de pictogramă. atunci puteți lovi drum, desigur, dacă ai fost azi merge la rolele Abyss și Abyss. Calea spre grota 10 este deschisă pentru o perioadă limitată de timp.

Numărul de premii posibile pentru vizitarea celei de-a zecea grote este impresionant. Ca și trupele care îl păzeau. Distribuția optimă a trupelor face acest lucru. În coloanele extreme am plasat cantitatea recomandată de trupe recomandată de calculator, iar în centru am plasat elemente de apă într-un număr ușor mai mare. Sarcina elementelor de apă este de a scoate prima coloană centrală și apoi să reziste elementului întunericului.







Pentru cei care nu știu. Elementele de apă sunt invulnerabile tuturor elementelor elementale. Daunele pe care le pot aduce numai trupele obișnuite și elementele elementare ale apei în sine. Elementul întunericului are o pagubă de 100.000.000 și doar o unitate de viață. Ie Este garantat să îndure coloana, dacă nu este constituită din elemente elementare de apă, după care se pierde. Astfel, dacă nu puteți pune elemente de apă în coloana centrală, una dintre coloanele dvs. va muri complet.

Și răsplătia. Cu premii, totul este în ordine. A zecea conjugare a abisului conține în mod necesar o unitate a tuturor esențelor, cu excepția esenței întunericului și a cristalului cunoașterii. În plus, sulurile altarului pot cădea. angajarea și un om de știință cu un timp decent de acțiune.

Iată un ecran cu o altă victorie în grota 10. Și aici puteți estima pierderile suferite de armatele mele și experiența dobândită de generali în grota 10.

Atacul de succes al Cache of Abundance!







Trimiteți-le prietenilor: