Tsska - Spartak

CSKA a început sezonul cu victoria oaspeților asupra lui Anji (3: 1), după care a pierdut casa lui Lokomotiv (1: 3) cu același punctaj.

Apoi, secțiile Viktor Goncharenko două victorii asupra grec AEK Atena (2: 0, 1: 0) în calificarea Ligii Campionilor, între aceste două partide au adoptat cu succes „SKA-Khabarovsk“ (2: 0) în domeniul său.

Meciul de acasă cu Kazan "Ruby" (1: 2) sa încheiat cu înfrângerea clubului de armată, care a ratat două goluri rapide. Și în ultima rundă a CSKA Moscova din St. Petersburg a câștigat "Tosno" (2: 1).

1.69 CSKA câștigă în unul din reprize Ca rezultat, CSKA Moscova cu 9 puncte a fost pe locul 5 în tabela RFPL. Ultimul sezon, clubul armatei a pierdut ambele meciuri cu Spartak (1: 2, 1: 3).

Potrivit sistemului "goal + pass", Vitinho și Alan Dzagoev conduc 4 puncte în CSKA. Trei golezabil Bibras Nath.

Red și alb au început noul sezon cu prea puțin succes, deși în meciul de deschidere al sezonului, "Spartacus" și a câștigat un alt trofeu, bătând într-un duel pentru Super Cupa Moscovei, capitala "Lokomotiv" (2: 1). Toate golurile din această întâlnire au fost marcate deja în extra-timp.

În campionatul rus, "Spartak" a început derbiul cu "Dynamo". Scorul de două ori în prima repriză, după ce Carrera a pierdut avantajul, permițând Dynamo să egalizeze scorul în minutul 90 - 2: 2.

Plecarea la Ufa sa încheiat și la egalitate - echipa lui Serge Semak a apărat cu succes, fără a permite oaspeților capitalei să exceleze - 0: 0.

Prima victorie, "Spartacus" a câștigat doar în runda a treia, bătând în câmpul său, "Krasnodar" (2: 0). Înainte de pauză, Promes a realizat o penalizare și Fernando a marcat din meci.

Massimo Carrera nu a lansat linia principală pentru meciul din a cincea rundă cu Tula "Arsenal". Spartaciștii au deschis scorul în primul meci, dar în cele din urmă pentru a elimina toate întrebările despre câștigător, în ciuda avantajului copleșitor, a reușit să înscrie în ultimele minute ale meciului - 2: 0.

Ca urmare, clubul de la Moscova cu 5 puncte ocupă locul 10 în clasamentul Premier League. În cinci din cele șase meciuri Spartak, Quincy Promes a reușit să exceleze, deși a făcut-o de două ori, realizând o pedeapsă.

În meciul următor, "Spartacus" nu va ajuta mijlocașii români Zobnin și Alexander Timofeev.

Casele de pariuri consideră favoritul meciului CSKA, evaluând victoria gazdei cu un coeficient de 2,37.

Pentru succesul ofertei "Spartacus" 2.80, iar egalitatea în timpul regulamentar este evaluată cu un coeficient de 3.250.

2.09 Total CSKA individual mai mult de 1.5 Poziția turneelor ​​echipelor nu este foarte importantă, continuă să trăiască prin legile proprii, care au arătat meciurile "Spartacus" cu "Loko", "Dynamo" și "Zenith". CSKA Moscova nu este o mașină atât de eficientă ca actuala "Zenith", așa că meciul va fi o întâlnire a doi rivali aproape egali și va termina, cel mai probabil, o remiză eficientă.

Opțiuni interesante "ambele echipe vor înscrie" pentru 1.58 și "goluri totale mai mari de 2.5" pentru 1.76, precum și "victoria" handicapului european de Spartak "+1 goal" - pentru 1.55.