746 Comentarii recente - hotel maxima slavia hotel

"În general, draga mea. Și ieftin. Prin urmare, nu mă opresc aici pentru prima dată.

Simplu, dar foarte curat. Saltele clasice, cădeți într-un vis. O iluminare organizată convenabil, puteți dezactiva lumina fără a ieși din pat. În ciuda timpului de sosire întârziat la hotel, am fost întâmpinați foarte cordial.

Un pic jenat că în distribuitor au fost amestecate trei componente: șampon, gel și balsam. Deși mirosul acestui amestec era plăcut, dar prefer să mă spăl cu mijloace individuale. Nu la fiecare etaj au răcitoare, a trebuit să conduci la etajul 7 pentru a turna apă fierbinte.

"Standard și fără gust"

Personal bun la recepție

Mâncare groaznică. este imposibil să existe!

Bună valoare pentru bani, dacă rezervați prin Rezervare la o reducere. Personal prietenos, bun. Îngrijit.

Dragă Cyril! Va multumim pentru alegerea retelei de hoteluri Maxima Hotels si timpul pentru a scrie o recenzie. Suntem mai mult ... Mai mult # x25BE;

Hotel Maxima Slavia

"Impresiile nu erau cele mai bune."

Se așteaptă de la recepție, la fel ca cineva care nu personalul bylo.Obsluzhivanie numit Tatiana, pune o mulțime de întrebări, prima dată când chemat, era o altă fată pe nume cu siguranță nu-mi amintesc, dar ea a fost plăcută și kompetenaya.V mai întâi a cerut să completeze un chestionar, și a spus, care nu va mai trebui să fie umplut. Dar de data asta nu este suficient ca 26.10 reîncărcat, și chiar prikopalis .Where la oaspete într-un hotel de acolo se cere documentele clienților mei? Impresia lăsată nu părea să vină la hotel să se odihnească, iar la secția de poliție, un set complet de documente întreabă ce fel de prostii. Da, această fată pe nume Tatiana, în mod constant distras de apeluri, iar schimbarea nu este prevăzută în mod corespunzător cu nepăsarea lui, ca urmare a primirii, am petrecut 20 de minute doar .Koshmar. Mai mult nu voi merge acolo .Ce numărul de cont * 504 * Baterie de baie otremantiruyte, cu puțină presiune de la robinet nu este apa, dar nu este convenabil să se spele în presiune ridicată. Iar scurgerea băii nu funcționează.

Dragă Perry! Va multumim pentru alegerea retelei de hoteluri Maxima Hotels si timpul pentru a scrie o recenzie. Opinia fiecărui ... Mai mult # x25BE;

Hotel Maxima Slavia

"Numărul este atât de mic, încât prețul real al acestuia este de 1500 de ruble. "

Camera este atât de mică încât prețul real al acesteia este de 1500 de ruble, în loc de 2720 de ruble.

Stimate oaspete! Va multumim pentru alegerea retelei de hoteluri Maxima Hotels si timpul pentru a scrie o recenzie. Opinia fiecărui ... Mai mult # x25BE;

Hotel Maxima Slavia

"În plus față de săpun lichid, nu există alte mijloace de igienă"

În plus față de săpun lichid, nu există alte mijloace de igienă

"Sunt foarte multumit de alegerea hotelului. Toate dorintele noastre s-au implinit.

Camera este super, pentru o odihnă cu iubitul tău. Și pentru asta, vă mulțumesc foarte mult.

"Din nou la un nivel înalt!"

Curățat și confortabil, confortabil. Personal politicos și atent.

Momentele negative nu sunt văzute

Dragă Dmitry, permiteți-mi să vă mulțumesc pentru feedbackul dvs. pozitiv. Suntem foarte bucuroși să auzim că stați în Maxi ... Mai mult # x25BE;

Hotel Maxima Slavia

"Nu este prima dată când am rezervat o cameră de hotel."

Nu am rezervat o cameră de hotel pentru prima dată vreodată. Totul este super .. Îmi place foarte mult totul în acest hotel și îmi place. Nici nu vreau să încerc să caut un alt hotel.

Este păcat că nu există ceainic în cameră .. (((

O opțiune bună pentru viață.

"Să petrecem noaptea, dacă totul din cartier este ocupat."

Personalul încearcă să ajute întotdeauna. Dar posibilitățile sale sunt limitate. O masă cu două rozete. Frigiderele în noptieră (nu au prins prea mult rattlesnake). Parcare plătită este convenabilă. Cui este un păcat 200 de ruble - în spatele unei porți pline de un loc.

Fostul hotel sovietic, care a schimbat încuietorile: puneți cartela în loc de chei. Pe coridoare există un miros abundent, asemănător cu mirosul unor alimente vechi. Poate că acest miros de misionari consilieri sovietici a mâncat în mod constant pe covoare peste parchetul ușor ucis. Și, poate, în încăperi ceva este fiert sau prăjit de oaspeții din sud. Paturile unice într-un număr mare de camere sunt proiectate pentru delegarea prietenoasă a crescătorilor de bovine sau a minerilor care sosesc la congresul lor din capitală? Camera a fost rece, a rupt pătură de la patul următor, dar nu a ajutat: a prins o frig. Fereastra, deși plastică, dar crăpăturile cu degetul. Nu a existat timp pentru a rezolva lucrurile. Mic dejun pentru clasa C. Scorul corect pentru hotel este de 6,5.

Dragă Constantin! Va multumim pentru alegerea retelei de hoteluri Maxima Hotels si timpul pentru a scrie o recenzie. Mai mult ... Mai mult # x25BE;

Hotel Maxima Slavia

"Hotel demn"

Ramanem la acest hotel nu pentru prima data si a sarbatorit intotdeauna curatenia impecabila in camere si alte camere, atitudine deosebit de atenta si atenta a personalului. Micul dejun delicios.

Camera a fost lipsește o parte din articole de toaletă (pastă de dinți), a fost refuzat o cerere de a lua masa în restaurant, la miezul nopții, în ciuda declarației într-un preț în jurul valorii de ceas ore de lucru, motivele dat nici un bucătar. Am mers să dormim pe stomacul gol.

Dragă Svetlana! Va multumim pentru alegerea retelei de hoteluri Maxima Hotels si timpul pentru a scrie o recenzie. Mai mult # x25BE;

Hotel Maxima Slavia

"O valoare excelentă pentru bani".

O cameră excelentă de familie, curată și la prețul ei (2890) este pur și simplu minunată. Paturi confortabile, papuci de unică folosință, săpun, șampon și gel de duș - totul este acolo. Bunk pat pentru copii a fost o luptă pentru etajul al doilea) Camera este un ceainic electric, pahare și pungi de ceai pe o pereche-un fleac, dar frumos, mai ales dacă în dimineața este necesar să fugă sau nu doresc să cheltuiască bani pe micul dejun. Micul dejun este de asemenea excelent. Wi-Fi pe alegerea unui liber, dar de 5 MB pe secundă, o viteză, dar o taxă (30 de ruble, cum ar fi), pur și simplu poserfit prima abordare. Camera noastră a avut o priveliște plăcută asupra verdeață a parcului Bitsevsky.

O mizerie, dar ar fi necesar să se corecteze - drenarea în dușul destul de relaxat, astfel încât apa drenată. Ei bine, faptul că locația este încă la periferia orașului, de fapt, oriunde s-ar deplasa doar cu mijloacele de transport public, la metrou cu autobuzul.

Dragă Roman! Va multumim pentru alegerea retelei de hoteluri Maxima Hotels si timpul pentru a scrie o recenzie. Opinia fiecărui ... Mai mult # x25BE;

Hotel Maxima Slavia

Locația este aproape de autostrada Yaroslavl la marginea orașului Moscova. preț

Un pic mai mult timp odihnit pe ml.chel pe retsepshene (cum ar fi alții nu) - nu a vrut să schimbe numărul. Camera a avut un miros (neplăcut) de îndată ce am deschis ușa. inclusiv cererea nu a fost din "descărcarea de gestiune". Cu o zi înainte, am locuit în acest hotel - am văzut alte camere.

"Raportul preț-calitate adecvat"

Curățenie perfectă în cameră, prosoape în cantitate suficientă, lenjerie plăcută, personal prietenos, un meniu bun în restaurant, pentru fanii fast-food-ului, există kfc și macdonalds în apropiere. Un preț adecvat pentru parcare (200 de ruble pe noapte). Cel mai plăcut lucru este așezarea instantanee și o procedură de ieșire simplă, fără inspecția umilitoare a camerelor servitoarelor. Nu pentru prima dată când stau la acest hotel, sunt foarte mulțumit, îi sfătuiesc pe toți.

Stimate oaspete! Va multumim pentru alegerea retelei de hoteluri Maxima Hotels si timpul pentru a scrie o recenzie. Opinia fiecărui ... Mai mult # x25BE;

"Clienții sunt respectați aici și opinia clientului pentru managementul hotelului contează"

Am schimbat numărul la cererea noastră și am oferit o clasă mai bună. În emisiunea precedentă pentru mine a existat o lipsă - zgomot. La recepție, Alexey a sunat la cap și capul a ordonat să ne dea numărul mai bun decât am rezervat. În general, suntem fericiți. Și nu ne-a costat atât de mult.

Primul număr era la lift și eram zgomotos. Dar soțul meu a adormit, dar nu am putut. Numărul pe care l-am schimbat la unul șic.

«Parcarea plătită»

Acești oaspeți • Aceste călătorii • Aceste opinii sunt 134 765 370 Recenzii verificate
  • Economii clare Rezervare fără comision • Oferte regulate speciale • Returnează diferența de preț

  • <





    ?php include ($ _SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]. "/ vstavki / blokvtext2.php"); ?>
    • Conectați-vă sau creați un profil
    • încărcare
  • Încă mai cauți opțiunea de cazare perfectă?
  • Pentru hotelieri

    LINII UTILE

    • Descărcați aplicația Android
  • Întrebări frecvente
  • Program de afiliere pentru afiliați

    Aplicație gratuită

    Sosirea fără imprimări și multe altele

    Numărul dvs. de identificare: 2D56591







    Articole similare

    Trimiteți-le prietenilor: