5 Cartele de usi # cum se indeparteaza cardurile de usa # cardurile de usa de lipit


Cum arată ușa din spate după lipire?


Îți voi spune totul într-un dialog și BZ.
Procesul de eliminare a cardurilor ușilor


Cardul se găsește sub partea moale a pielii ușii







Și este mai bine să trageți mai bine această parte, așa cum ați fi recomandat
Și adică
Ai luat o șurubelniță și a început să se legene în sine capac, creând un decalaj de dedesubt


Și construcție convențională cu un cuțit taie capacul în timp ce lăsând locuri native sugestive


Cu această bucată de stoc avem mai multe șanse de atunci este tot un fier de lipit pentru a suda înapoi







au fost școli care au avut toate rupere și lipire noul proces în sine nu este filmat considerându-l un pic exasperat, atunci când șansele nu sunt mari, dar nu se răcească te este de a ieși, deoarece materialul a fost deja folosit, cusute și lipite, pentru a cumpăra o nouă usi interior și de a face totul pentru unul nou nu este deloc o opțiune.


Ca urmare, am o astfel de treabă cu lipirea cărții ușii și a pielii ușilor.


Cât de mult a luat pasanii de timp să nu conteze, s-au vopsit săptămâna panourilor
Culoare interior din material plastic, aceasta este culoarea gri, din care am plecat de guma ușii ei încă nu se va schimba, degresarea și obținerea pe


vă place. "Tata va aprecia?" )) Votează prietenii și scrie recenzii.
Mă bucur că te-am văzut pe pagina mea, pe toate drumurile netede și pe lumina verde.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: