3 Raspunsuri privind proprietatea la moscow, basmanny, strada radio, 2, p.

Un mic, doar o sută de locuri, dar acest lucru nu este principalul lucru, există o atmosferă foarte confortabilă, după performanța pe care nu doriți să o părăsiți. Ca în orice teatru există totul și este decorat cu gust. Foișor foarte spațios, cu un bufet, portrete de actori și lucrători de teatru. Puteți merge până la etajul 2, uitați-vă la portrete cu episoade de scene de lucrări. În ciuda faptului că pun doar drame, nu regreți că ați mers. Îmi plac toate lucrările, dar mai ales: "Tunică otrăvită" și "Nunta sângeroasă". Cel mai important lucru. Data viitoare ›













Foarte mic, dar confortabil și fermecător în propriul teatru. Sala este mică, ceea ce oferă o oportunitate de a vă implica în acțiune, de a vă plimba în scenă și de a experimenta pe deplin performanța. Se pare că ești singur pe scenă. Personalul prietenos. Actori bine jucați. Teatrul, deși mic, dar repertoriul este mare. Chiar îmi place să fiu aici.

Un teatru minunat, cu regizori uimitori, actori talentați, personal amabil și spectacole umane interesante. Sunt foarte mulțumiți de atmosferă și de interior, de complot și de piesa actorilor. Am fost foarte multumit de seara. Camera, teatru confortabil, foarte plăcut.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: