26 de ani - nunta jad - felicitări și dorințe

Felicitări pentru cele douăzeci și șase de ani de nuntă

Douăzeci și șase de ani ai uniunii tale astăzi,
Cu o nuntă de jad, tine, prieteni!
Familia este deja puternică, este doar frică






Scânteile de gelozie, certurile de incendiu inutile.
Nu-i lăsați să-ți distrugă fericirea,
Ține-ți tandrețea și dragostea.
Să vă aduceți în fiecare zi bucuria voastră casei,
Noi strigăm "amar" astăzi la tine din nou.

Felicitări înflăcărate,
Fie ca fericirea ta să dureze pentru totdeauna.
Dragostea este mai puternică decât oțelul puternic,
Problemele pe care nu le știai.
Jade nunta sarbatoresc cu tine,
Ca să nu te schimbi cu anii.
Dragostea, sănătatea și răbdarea,
Așa că în fericire nu exista nici o îndoială.

Doisprezece ani în urmă au strigat "Bitter!"
Suntem tineri, naivi și fericiți
Și se pare că ieri, asta e tot,
A fost vorba de gay-toastmaster ...
Și acum la o nuntă de jad
Ești fericit și lasă fericirea să rămână!
Este și pentru voi și pentru copiii voștri
În afacerile familiale este chiar util!

Ai purtat dragoste de-a lungul anilor,
Ai biruit durerea și tristețea,
Îmi doresc asta mâine și întotdeauna
Erați fericit, ca la început.
Îmi doresc ca lumânarea iubirii să fie mereu
Ars, te încălzește cu tine însuți.
Că ai avut propria ta stea,
Și ea a fost numită iubire.

Felicitări pentru aniversarea nunții tale!
26 de ani sunteți în pace și în dragoste,
Îndoielile unei bucăți de gheață se lasă acum topite,
Te-ai născut unul pentru celălalt!
Fie ca toate nenorocirile să fie părăsite pentru totdeauna,
În dragoste, în care trăiau, acei sute de ani!
Lăsați sentimentele să revină cu energia reînnoită,
Vă doresc victorii de neegalat!

Vă dorim o viață fericită,
Căsătoria ta fără căsătorie ar trebui să fie.
Vă dorim fericirea, plină de bucurie,
Pentru a vă invidia pe toți în jur.
Și ca să nu fiți beți doar cu vin,
Și pentru că vă iubești unul pe celălalt.
Te-ai întâlnit nu numai în soțul tău,
Dar cel mai loial, prieten bun.
Fii bine, trăiești bogat
Și țineți această dată în sufletul tău sfânt.

A trecut deja 26 de ani
Și nu prea multe, și nu puțin
Grăbește-te să trăiești și totul este la timp
Distreaza-te privindu-se reciproc
Lăsați soarele să strălucească întotdeauna la tine
Permiteți-le să dureze până la o sută de ani
Lăsați-vă niciodată la ușă
Bolile și vârsta înaintată nu sunt bateți
Și la aurul tău de nuntă
Despre bucuria nepoților

Permiteți timpului să zboare,
Numai tu nu te îmbătrânești,
Trăiți în speranță,
Te rog, îți pare rău unul pentru celălalt,
Păstrați dragostea,
Obțineți necazuri
Și fii fericit
În anul jubiliar!

Cu greu găsesc cuvinte acum,
Pentru a transmite, cât de fericit cu tine.
Împărtășim toate nenorocirile în jumătate,
Și ne multiplicăm bucuria cu dragostea.
Când am început să trăim împreună,
Totul părea nou, necunoscut,
Am creat casa noastră confortabilă
Și căutau interese comune.
Și la aniversarea nunții, voi spune:
Am reușit și chiar foarte mult.
Îmi pare rău, nu mai găsesc cuvinte
Și ca semn de dragoste voi pune o eliptică ...

Pentru a vă felicita să zburați în cea de-a 26-a aniversare a nunții!
Sunteți prezentați unii altora prin destin,
Și aceasta este pentru tine o astfel de fericire -
Trăiește cu un suflet sincer și devotat.
Ați văzut multe în viața voastră împreună,
Dar lucrul principal rămâne că dragostea,
Care, de ani de zile,
Ați câștigat din nou fericirea!

Texte de sms felicitări pe o nuntă jad

Cu douăzeci și șase de ani în urmă, după ce ți-a cedat farmecul, mi-am schimbat libertatea pentru o viață liniștită de familie, pentru copii și pentru menaj. Și știi ce? Sunt absolut fericit! Cu Aniversarea Jadului, dragă!







În ziua nunții tale Jade, îți doresc să vezi și să apreciezi mereu în soțul tău ceea ce l-ai iubit. Căsătoria voastră este în ceruri!

Unirea ta a durat 26 de ani, ai făcut copii minunați, casa - o ceașcă plină. Deci, ce este această "căsătorie"? Acesta este cel mai înalt grad! Vă doresc să continuați să păstrați marca! Nunta fericita!


Metalele prețioase și pietrele sunt doar nume frumoase ale iubirii veșnice, fidelității pe termen lung și dorinței constante de a fi acolo. Nici o valoare a lumii nu poate schimba acest lucru. Cu aniversarea nuntii Jade!

Singurul meu! Am trăit împreună timp de 26 de ani. Va mai fi încă mulți ani și te voi iubi atât de credincios și de delicat ca și acum.

În fiecare an - un pluton. Fiecare deceniu este o unitate mai mare. Fiecare aniversare - mă uit la motivul. Așa că comandați aceeași paradă cât mai mult posibil și întotdeauna împreună! Cu Jade Wedding!

Noi nu vă spunem - fiți fericiți: puteți să o faceți fără noi. Nu vă spun - fiți sănătoși: ziua de astăzi confirmă acest lucru cel mai bine. Noi vă spunem pur și simplu: cu aniversarea nunții jubileu!

Suntem bucuroși că ați fost împreună de 26 de ani. Ești fericit, pentru că voi doi. Vă dorim că această fericire este aceasta, te-a urmărit până la capăt.

Jade aniversare de nunta este similară în calitate de vin bun. Cu cât este mai în vârstă, cu atât mai respectuos, mai bogat și mai strălucitor este buchetul. Lăsați gustul nobil al vinului vechi să vă însoțească aniversările!

Cât de frumoasă este uniunea noastră! Toată lumea va fi de acord cu mine. Nu mă tem că va fi o dată praf. Cu aniversarea, cu nunta Jade!

Felicitări pentru aniversarea nunții Jade! Să mai fie multe astfel de aniversări, iar numărul de celebri este în creștere de la an la an. Nepoții și strănepii să vă protejeze, ca și mărul ochiului, cu bucurie și dragoste!

Felicitări pentru aniversarea nunții Jade. Fii fericit, sănătos și te iubești unul pe altul până la nuntă Platinum. Permiteți grijii copiilor dvs. să vă dăruiască longevitatea!

Felicitări pentru aniversarea jadului vieții dvs. de căsătorie! Trăiți vesel și amabil, aveți în viață tot ce este necesar, păstrați focul iubirii sfinte până la nuntă de platină!

Felicitări pentru aniversarea nunții jubileului, dorim ca familia dvs. să trăiască mereu în dragoste și înțelegere, atunci nu puteți scăpa de fericire! Fiți credincioși și nu uitați primele întâlniri!

Mesaje text SMS cu aniversare de 26 de ani

La aniversarea nunții! Bride voal, cilindru mire! Toți se clasifică pe rang, merg pe jos, așa că mergi pe jos. Nu ești primul. E un alt jubileu, dar Jubileu. Felicitări!

Astăzi, noi vă felicităm cu toată dragostea pentru nunta Jade! Vă dorim să trăiți în dragoste și armonie și să rămâneți mereu noi și interesați unul de celălalt!

Ai fost împreună de 26 de ani. Și această perioadă este considerabilă, este o mulțime! Suntem bucuroși că faceți bine. Suntem fericiți că ați fost împreună de atâta vreme. Felicităm pentru aniversarea nunții. Vrem să o păstrăm în acest fel.

Ai trăit deja împreună de 26 de ani. Bine, întâlnire rotundă. Și dorim, fericire de mulți ani, ca, în treizeci de ani, să fii din nou acolo.

De mulți ani este plină de bucurie de a trăi, este adevărat să iubești și să fii iubit, să fii nefericit și nefericit în viață - asta vreau să-ți doresc. Cu aniversarea nunții Jubileu!


Astăzi este exact 26 de ani de când v-ați căsătorit. Și vă dorim mult mai mulți ani să trăiți fericit și bogat. Nu știu în același timp nici o problemă.

Aveți o zi specială astăzi, aniversarea nunții Jade! Și în această zi sa născut fericirea voastră obișnuită, pe care aș vrea să o duc până la sfârșitul zilelor!

Ai o zi solemnă astăzi, aniversarea nunții jubileu! Să inelele îmbrăcate unul cu altul, cu jurământul de loialitate, ați putea să vă salvați până la capăt și cu ei și dragostea voastră!

De 26 de ani ați cementat uniunea voastră. Și de mult timp nu m-am regretat niciodată de acea faptă. Sper că acest lucru va continua și că veți trăi împreună.

Vă doresc bine, împărțiți același lucru cu o ceașcă plină, care a fost în viața voastră, mâine este mai bună decât ieri! Cu Jade Wedding!

Îmi amintesc perfect ziua nunții tale: nu am mai văzut niciodată un astfel de mire și frumoasă mireasă! Au trecut 26 de ani, dar este încă foarte plăcut să vă uitați cei doi. Ești minunat. Cu aniversarea!

Felicit pe cei mai iubitori de aniversare a nuntii! Vă doresc să fiți un singur organism pe viață, până la vârsta înaintată. O poți face!

Cu Jade Wedding! Am trăit împreună mulți ani. Totul era în viața de bucurie, de anxietate. Whisky-ul era deja alb cu îngrijorări, dar ai mers pe calea amiabilă. Vă dorim să trăiți această nuntă de platină!

Cu aniversarea nunții Jubileu! Să nu fie niciodată așa încât toate visele să devină realitate și toate cele mai bune din trecut. Nu contează cât de vechi sunteți, dacă sunteți împreună, sunteți fericiți și veți găsi întotdeauna ceva de vis împreună!

Felicitări de nuntă amuzante







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: