24 de ore dinti stomatologie m

TESTIMONIILE: STOMATOLOGIA ROT-DENTARĂ A ZUBASTIK M. KUNTSEVSKAYA

Aproape un an petrecut pentru a-mi aduce dintii in ordine. Au fost sigilate cinci dinți, doi dintre ei erau complicați. Într-una, au fost realizate două canale, iar în celelalte trei. Am pus două coroane cermet. Și cel mai important, implantul a fost implantat. Toate acestea au fost făcute în clinica Zubastik. Prima dată am ajuns la o astfel de clinică clasică. Echipamente moderne, cele mai noi tehnologii. Atmosferă plăcută și personal. Anterior, mi-a fost întotdeauna frică de a merge la stomatologie, și aici m-am dus cu plăcere. Separat Multumesc Luguev Nasyr Magdievich. Un medic cu înaltă calificare și o persoană plăcută.







Stomatologie Zubacik Vizitez pe tot parcursul anului în mod regulat, deoarece după naștere dinții au devenit foarte răsfățați. Ultima dată când ați introdus o sigiliu pe dintele superior din față în această clinică. Medicii sunt profesioniști reali în domeniul lor de activitate, folosesc metode inovatoare de tratament, precum și echipament modern, calitate și servicii sunt complet satisfăcute.

Am hotarat sa-mi albirea dintilor si sa uitat la diferite site-uri si am invatat de la prieteni, am fost sfatuita de aceasta clinica dentara. Sosind acolo am fost imediat de acord cu medicul despre albirea dintilor si a inceput imediat operatia. Am facut-o destul de repede si fara dureri, dintii mei au devenit mai putini decat cinci, nu ma bucur in noul meu zambet stralucitor, multumesc medicilor pentru asta.

Deja o săptămână de durere în dinte, a sfătuit această clinică familiară. Am sunat, m-am înscris la o întâlnire, am venit la ora stabilită, m-au dus la un birou echipat. Mi-a plăcut foarte mult că totul este curat și steril. Doctorul este bun, vorbit, a spus totul, a sunat imediat prețul. Și am avut carii dentare. Totul a fost literalmente o jumătate de oră, acum dintele este ca nou, nimic nu doare, multumesc foarte mult)

A trebuit să folosesc serviciile acestei stomatologii. Amintirile sunt doar pozitive. Într-un moment, mi-au ușurat durerea de dinți insuportabilă și chiar am salvat un dinte dureros, deși eu chiar m-am despărțit de el (el era în întregime negru). Au deschis sigiliul vechi, au curățat totul și au pus unul nou pe pin. Anestezia este, de asemenea, la nivel. Nu am simțit nimic, nici măcar vârful nasului meu.

Întotdeauna am judecat clinici stomatologice și săli de clasă în funcție de gradul de puritate din ele. În periuța de dinți, pur și simplu claritate în jurul valorii de cristal. Am venit acolo cu soțul meu noaptea, dintele meu a început să mă deranjeze. Ne-a luat un doctor foarte politicos și curat. Efectuați o examinare aprofundată și tratamentul complet nedureroasă - puneți un sigiliu. Apropo, echipamentul din Zubastik este cel mai actualizat, pot spune cu certitudine despre el, deoarece lucrez ca director al companiei pentru furnizarea de echipamente medicale

Materialul seminal. 12 mai, vineri

Vizita la stomatologie a fost satisfăcută, deoarece tratamentul a fost practic nedureros și de înaltă calitate. Pot observa că în medicina stomatologică medicii profesioniști au echipamentele cele mai moderne, atitudinea față de pacienți este bună și respectuoasă, prețurile pentru tratament sunt normale. Deci, pot recomanda stomatologia ca testată și fiabilă!

A vizitat săptămâna trecută stomatologia Zubastik. A tratat cariile profunde și a îndepărtat nervul din dinți. Sunt mulțumit de rezultatul tratamentului și, în special, de atitudinea față de mine și de calitatea serviciului, tratamentul este nedureros, sigiliul a fost pus bun și fiabil. De asemenea, pot să menționez că medicina stomatologică este un echipament destul de bun și modern și specialiști de nivel înalt!

Excelenta stomatologie, a sfatuit o ruda, dat clinicii. Astupat aici două dinți, ceea ce pot spune, calitativ, sigiliile sunt deja aproape o jumătate de an. Profesioniști excelenți în domeniul lor, principala diferență față de toată stomatologia pe care am vizitat-o ​​este politica de prețuri, uneori diferită. Vă recomandăm stomatologia Zubastik, cei care își prețuiesc dinții!

Am avut o problema cu dintele de intelepciune - este necesar sa inlaturati urgent, iar din cauza muncii este pur si simplu imposibil sa se inregistreze undeva inainte de timp. Încercase să ajungă în noapte, dar, din cauza durerii, era gata să se întoarcă la orice, doar ca să se îmbunătățească. A găsit prin internet această stomatologie. Mulțumesc, fetele - au acceptat, s-au liniștit și, la ora 2 dimineața, au îndepărtat dintele nepătat. O astfel de atitudine atentă față de client a fost mult timp îndeplinită.

Stomatologie foarte bună. Majoritatea le fac albirea dintilor. După această procedură, dinții arată foarte bine. La ultimul examen sa dovedit că am început o carie mică. Medicul dentist a curățat rapid dintele și a pus sigiliul. De asemenea, el a oferit câteva recomandări privind igiena orală. Deci, specialiștii de aici lucrează grozav.

Pentru mult timp folosesc serviciile de stomatologie "Zubastik". Are o reputație excelentă, medici calificați și prețuri accesibile în mod rezonabil. Personal, imi place foarte mult ca in aceasta stomatologie sa fiu tratat cu dinti fara durere, am pus sigilii de calitate si de mult timp. Vreau, de asemenea, să notez nivelul serviciilor, în opinia mea, este deasupra. Toți membrii personalului sunt medicii prietenoși și prietenoși, calificați și acesta este cel mai important lucru.

Am cermete pe dinți de sus, iar pe dinții inferiali trebuia să pun proteze de o structură detașabilă, deoarece s-au rupt. M-am dus la clinica "Zubastik", mi s-au oferit diferite opțiuni pentru proteze, dar am decis să fac la fel ca și mine, doar noi. Cred că am fost foarte norocoasă cu doctorul, că a făcut totul perfect și fără durere. În această clinică am văzut dentiști profesioniști, o atitudine binevoitoare și politicoasă față de pacienți, prețurile fiind acceptabile. Am fost mulțumit, acum vom face proteze acolo și soțul meu.

În timpul sarcinii, dinții mei s-au deteriorat foarte mult și au apărut multe carii și pietre dentare. M-am dus la clinica "Zubastik" și am fost foarte mulțumit. Medicul sa dovedit a fi profesionist - a pus 4 sigilii și a curățat în doar 40 de minute. Este plăcut, că clinica non-stop, aici oferă prețuri accesibile și profesioniști din activitatea de afaceri.

Am curățat dinții folosind sistemul Flow Air. M-am dus prima dată la această procedură, dinții erau în pietre și plăci, dar totul mergea ușor și fără durere. Nici un sânge, nici o durere, medicul atent și precis, a făcut o curățare temeinică. De asemenea, am dat recomandări cu privire la modul de îngrijire a dinților, ce fel de paste să folosesc etc. Îmi place acest serviciu, acum voi merge în mod regulat aici.

Suntem foarte norocoși că în apropierea casei există o stomatologie Zubastik, a cărei specialiști lucrează în permanență. Deja în repetate rânduri era necesar să se abordeze, după toate acestea, o durere de dinți apare adesea brusc și este imposibil de suferit. În durerea de dinți ca totul - personalul politicos, stomatologi cu înaltă calificare, calitatea muncii efectuate, prețuri adecvate!

A mers la stomatologie "Zubastik", atunci când nervul din dintele de înțelepciune a devenit bolnav. Nu puteam să stau până dimineața, așa că m-am dus la ceas. Nu am regret un pic! M-au acceptat repede, nu ma forțat să stau în linie. Doctorul a fost atent, a anesteziat și a eliberat nervul. Desigur, procedura nu este plăcută, dar el a făcut totul frumos, așa că am lăsat feedback-ul pozitiv.







Stomatologie foarte bună, este situată lângă casa mea, nu merge prea departe. Dar acest lucru nu este cel mai important lucru. Și faptul că în această clinică există medicii profesioniști care mi-au tratat dinții mai mult decât o dată și mi-au pus pecetluit, care durează până acum, timp de 5 ani și nu este atât de vizibil direct sub culoarea dintelui. Și prețurile sunt foarte democratice. Îmi place.

În această stomatologie am aplicat deja de două ori, nu este departe de casa mea, nu va dura mult timp pentru mine. Îmi scriu în avans pentru o perioadă convenabilă, de obicei târziu noaptea, deoarece uneori durează mult timp să lucrezi. Stomatologia însăși este curată și strălucitoare, iar medicii sunt prietenoși și profesioniști. Ei își fac munca calitativ, fără durere, bine, prețurile pentru serviciile lor sunt destul de accesibile.

În această stomatologie am aplicat de mai multe ori. Îmi plac serviciul politicos și dentiștii profesioniști. Săptămâna trecută, dintele a fost grav bolnav noaptea, iar soțul meu a răspuns la stomatologie "Zubastik". Este foarte convenabil ca aceștia să lucreze în permanență. Ca urmare, am fost scos din nerv și dintele a fost sigilată într-o manieră calitativă și nedureroasă. Prețurile de aici sunt acceptabile. Sunt foarte multumit de munca acestei stomatologii!

Recent, un dinte a fost sigilat în această stomatologie. Am vizitat-o ​​pentru prima oară și am fost plăcut surprinsă de serviciul din el. Personalul a fost politicos și prietenos, dintele meu era rău rău, de aceea au intrat în poziția mea și fără o întâlnire au fost conduse la medicul dentist. Imediat am fost curățată și sigilată. La un preț s-a dovedit acceptabil, dacă luăm în considerare faptul că îngrijirea dentară nu este ieftină acum. Satisfăcuți de stomatologie.

Dmitry. 25 mai, miercuri

Am încredere în dinții stomatologi Zubastik, i-am urmărit să le examinez pentru mai mult de 5 ani. Mă duc cam o dată la șase luni. Ultima dată când au descoperit o carie dentară incipientă, imediat a fost vindecat. Și acum 4 ani a pus pe ei un sigiliu, încă nu a căzut și nu a schimbat culoarea. În plus, au o atitudine bună și politicoasă față de pacienții lor. A venit la ei este o plăcere.

În "Zubastik" a fost o procedură pentru albirea dinților. Au devenit galbeni de la fumat, iar pasta de dinti obisnuita nu a ajutat. Procedura a fost excelentă pentru mine, acum dinții mei strălucesc cu albul natural. O atenție deosebită ar trebui acordată serviciului în stomatologie. Și este la cel mai înalt nivel, toți angajații sunt extrem de politicoși și corecte. Vă mulțumim pentru albirea calității.

Dinții sunt cea mai mare problemă a mea. La un moment dat tocmai au început să toarne unul câte unul. Nu sunt medic dentist, dar când suport, nu este insuportabil să mergi la tratament. Stomatologie Zubastik mi-a salvat în repetate rânduri noaptea, mulțumesc lui Dumnezeu că ei lucrează non-stop. Doctorii din spital sunt toți calificați și foarte politicoși. Prețurile medii nu sunt mari și destul de mari, dar când durerile dinte sunt gata să dau tot ce este pentru a face durerea să dispară.

Obișnuiam să urăsc dentiștii foarte mult până când m-am dus la clinica Zubastik!) Am întâlnit un dentist foarte politicos și sociabil, iar procedurile lui acoperi rapid. Am fost tratat cu doi dinți și am pus un sigiliu! Dintii nu mai sunt preocupați, așa că pot spune că munca se face perfect, iar sigiliul nu este acolo și nici măcar nu se distinge de dinte!) Preturile au fost placut surprins. Ei au echipamente foarte bune și un scaun confortabil!) Mi-a plăcut)

Rețeaua acestei clinici stomatologice este crescută pentru banii pacienților. Nervul a fost îndepărtat într-un dinte sănătos, dar mi-a revenit după faptă, desigur. Au inceput sa trateze un dinte intr-un dinte, doctorul sa raspandit la al doilea dinte, in cele din urma a indepartat nervul. Într-o policlinică, nu ar intra vreodată într-un dinte care să nu rănească și nu necesită tratament.

A renunțat la proteză și a crăpat, așa că nu a mers prea departe pentru a merge la "Zubatic". Ei au schimbat bine protezele, dar e greu, de fiecare dată când îți freci guma. Nu există nici o mușcătură a normalului. Dacă înainte am avut proteze în altă stomatologie și am verificat mușcătura, atunci nu s-au deranjat.

Recent, în stomatologie, "Zubastik" mi-a îndepărtat un nerv deschis și a sigilat acest dinte. Vreau să remarc o atitudine plăcută față de clienți, atât de la dentist, cât și de la restul personalului. În ceea ce privește înlăturarea nervului și sigilarea, pot spune că nu a fost dureros și, în general, totul sa făcut rapid și bine. Sunt mulțumit de acest serviciu, voi veni din nou cu siguranță)

În stomatologie, Zubatic îmi tratez dinții pentru al cincilea an, sunt mulțumit de tot. Preturi suficient de adecvate si, cel mai important, atitudine de calitate si bunavointa fata de pacienti. Vindecat aici o mulțime de dinți, unele coroane, au făcut totul calitativ și destul de precis. Întotdeauna am tratat dinții cu anestezie, pentru că am un prag de durere puternic, ei au o anestezie bună, absolut nu simt durere. Clinica este întotdeauna curată și sterilă, dar pentru mine este importantă. Acum am ales un medic pentru mine, mă duc la clinică la fiecare jumătate de an, dacă mă vindec imediat.

Buna ziua tuturor, numele meu este Serghei. Cunosc stomatologia lui Zubacik de aproximativ cinci ani. Îmi tratez numai dinții aici. Prețurile sunt acceptabile în comparație cu calitatea ridicată a serviciilor oferite de această stomatologie magnifică. Îmi place foarte mult personalul prietenos, politicos, cu o înaltă calificare a acestei stomatologii, care face muncă de calitate.

clinica Dezgustator, personalul și întreaga rețea de clinici înÕelând pacientii lor, oamenii pridelnyh să fie vigilenți în abordarea îngrijirea dentară, pot pierde nu numai bani, ci și dinți.

Nu înțeleg unde sunt atât de multe comentarii negative. Sunt în "Periuța de dinți", să spunem, aproape un client obișnuit, și mi-am rupt dinții de înțelepciune aici și am stabilit sistemul de suport. Nu există absolut nici o cenzură. Stomatologii și-au făcut munca la "ura", iar costul muncii a fost chiar adecvat. Mai ales că munca a fost la un nivel înalt. Deci, de la mine nu pot decat sa recomand!

Contestat la dentist cu durere zube.Popal o programare pentru o perioadă scurtă de timp, medicul dentist a examinat toate cavitatea bucală a relevat un dinte deteriorat și a început lecheniyu.Stomatolog întrebat despre anestezie face sau net.Ya a decis să mă facă în mod inutil. Mi-e teama de stomatologi din copilarie, toata procedura de tratare a dintilor a durat aproximativ o jumatate de ora. Rezultatul este satisfacut, sigiliul sta in picioare.

Seara, dintele se durea, spre noapte, durerea devenea pur și simplu insuportabilă. Sa întors la medicina stomatologică 24 de ore Zubastik. Am fost foarte mulțumit. În ciuda unei astfel de ore târzii, m-au luat bine. Personalul este foarte politicos. Medicul a îndepărtat nervul și a sigilat dintele. Sigiliul se înalță, dintele nu deranjează. Nu știu ce aș face fără o durere de dinți! Vă mulțumim pentru nivelul ridicat de asistență!

Elena. 28 mai, joi

A fost necesar să scoatem pietrele din dinți. Prietenul meu ma sfătuit să contactez pe Zubastik. De fapt, a făcut acest lucru și nu a fost dezamăgit deloc. Personalul este atent, prietenos, medicii sunt conștiincioși și foarte profesioniști. În general, am fost foarte mulțumit, mulțumesc foarte mult pentru munca ta!

În periuta de dinți Yasenevo - cresc pentru babki nu chylo. Nu vă sfătuiesc. Într-o altă clinică mi-au spus imediat că am fost tratat cu dinți. care au fost sănătoși și au dovedit-o din fotografii. Este o rușine, pentru că în alte clinici foarte departe de a merge, și aici a fost direct în casa mea

Periodic mergem la Zubastik pentru a trata dinții. Aproximativ o lună în urmă am tratat o pulpită pe Kotsyubinsky. În general, le plac - în special atitudinea medicilor. Ei fac munca lor bine și fără durere, ceea ce este acum important. Doar ei au un program destul de strâns. Trebuie să vă înregistrați cel puțin o săptămână - altfel va fi ocupat. Deși acest lucru este mai mult decât un plus, înseamnă că sunt tratate foarte mult.

Luguev Nasyr Magdievich - un doctor foarte bun, un profesionist cu o scrisoare de capital! Nasyr Magdievich, dacă citiți aceste rânduri, vă puteți aminti de o fată cu păr lung blond care se temea să-și trateze dinții până la lacrimi și nu dorea să-și deschidă gura. -). Și m-ai convins ca pe un copil. -) Vă mulțumesc foarte mult! Mi-ai schimbat părerea despre stomatologi, dovedind că tratarea dinților nu dăunează deloc. Mulțumesc!

Bad clinică. Dacă îți pasă de sănătatea ta și de portofelul tău - aici nu poți lovi cu piciorul. Am fost acolo pentru că cariile găsit în plombarea dinților deja mort, iar eu conduc fiica mea la grădiniță Nibbler în Yasenenvo și pretinde încă să-i nu. Totuși, aici totul este "puțin" mai rău. În primul rând, sistemul de acces, dacă nu am comandat o trecere, atunci întreaga problemă este să intri. Clinica însăși pe teritoriul fostei fabrici, când intrați înăuntru - sunteți înspăimântați de situația murdară, dar când ajungeți la ușa dreaptă, tot ceea ce este în interior este chiar foarte curat. Nu plătiți cu carduri bancare, care au surprins, deoarece în Yasenevo, problema nu a fost cu asta. Oamenii care lucrează exclusiv în stil oriental (nu înțeleg - zgârieturi, uzbeci sau oricine. Nu este important). Nu sunt un rasist, nu un naționalist, dar este oarecum alarmant, ca și când oamenii sunt recrutați pe bază națională sau pot plăti mai puțin? Dar acesta nu este cel mai important lucru. Am încercat doar să cresc o zi și să-mi stric sănătatea, iar asta e sabotaj. Mi-au făcut o fotografie, au spus că au trebuit să vindece dintele și mi-au arătat în ochiul albastru că am deja formarea chisturilor. Nu am văzut nimic, a cerut un instantaneu copia in sine, el a refuzat să fie tratat așa cum mi sa spus că pentru o lungă perioadă de timp pentru a se vindeca și garantează că va fi posibil să se facă acest lucru și nimeni nu iese, este de cel puțin 3, iar tratamentul va costa 9.000 de ruble aproximativ. deoarece medicamentul este sigiliul muncii etc. Am fost la un alt medic, el a verificat imaginea, toate explicate în detaliu arată că nu chisturi nu Kanli cicatrizate perfect, trebuie doar să înlocuiți garnitura. Deși medicul a fost de asemenea plătit. Nu există cuvinte. Nu merge acolo și punct.

Slavă Domnului că nu m-am dus la această clinică ortodontului la vremea aceea. A fost pe Ontoboeva, totul este bine. Dar cele 3 file doroguschie, pe care Sheriev le-a pus (lucrau în această clinică), s-au despărțit după 3 ani. Sunt în stare de șoc. Acum doar implantologia duma va ajuta, dar nu voi merge la această clinică.

Horror. Am început să vizitez această clinică cu înlocuirea dinților anteriori! Încă nu mă pot ierta. dar este prea târziu: (Nu au observat pe carii de lângă ușă și este clar că nu este al tău!) Nu merge acolo și nu e deloc ieftin.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: