23 Răspuns la Spitalul Central Gagra din Gagra, Strada Kabardinskaya, 9

Mulțumită medicului traumatolog

O mică familie Vlasov din Novocherkassk, regiunea Rostov. felicită întregul personal al spitalului dvs. în vacanțele viitoare! Vă dorim, familiei și prietenilor, sănătate puternică, pace și prosperitate! Ne exprimăm recunoștința profundă pentru absolut toți lucrătorii medicali din departamentul terapeutic pentru profesionalismul, înțelegerea și simpatia lor! Mulțumiri speciale și arcul scăzut pentru a aduce medical departamentul terapeutic Liliana Grigorevne fi bogat pentru, literalmente, a pus pe. Data viitoare ›







30 mai au venit să se odihnească la Gagra împreună cu soțul ei, prima zi de odihnă la accidentul soțului ei, mulțumiri mulțumite doctorului PAK și asistentelor medicale. Dacă nu medicul ăsta, nu știu ce să fac. El este un medic competent, simpatic, vă mulțumesc foarte mult! Soțul meu este bine. El merge, vorbește, și acesta este cel mai important lucru. Îți doresc sinceră sănătate, viață lungă și prosperitate.







Vreau să mulțumesc familiei noastre de angajați ai departamentului pentru copii (etajul 6), care ne-a luat o zi de sâmbătă și a avut un ajutor de înaltă calificare vechiul nostru copil de 5 ani, când am avut câteva ore înainte de plecarea din Abhazia și simptome de infecții cu rotavirus ca nu au scăzut. Multe mulțumiri la doctor Zhemanovoy LG si asistenta medicala Multumesc Khachaturian K. pentru tine, suntem mișcați cu ușurință drumul și sa dus la modificarea. Copiii și părinții lor, care așteptau în sala de la rândul lor, adăugau în mod constant. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: