7 Fapte despre Zendai din noul ei interviu, ellegirl

Afacerile Zendaiilor de 20 de ani sunt foarte bune. Va apărea în rolul lui Mary Jane, în „Spider-Man: Homecoming“, și, de asemenea, a jucat in filmul „Cel mai mare showman al Pământului“, cu Hugh Jackman și Zac Efron. Zee a lansat o nouă colecție de haine numită Daya de Zendaya, a devenit chipul CoverGirl și a înregistrat al doilea album. "Vreau să-i impresionez pe oameni", a mărturisit tânără actriță. Oh, da! Suntem deja impresionați! Foarte curând, numele Zendai va fi ascultat de toată lumea, credeți-ne. Zendaya a dat recent un interviu publicației Allure și aici am descoperit ceea ce am găsit interesant:







  • Despre numele său: "Nu-mi folosesc numele, pentru că eu cred că e grozav, ca la Cher sau la Prince."
  • Despre ce a mai jucat in show-ul Disney "Cathy Cooper sub acoperire": "Multe persoane intreaba:" De ce e inca pe canalul Disney? ". Ei bine, am așteptat momentul potrivit și acum filmăm în "Spiderman". "

  • Despre ce vrea să fie faimos: "Nu știu. Uneori vreau. Uneori nu vreau. Atât de mulți oameni celebri care sunt nefericiți. De ce? E în regulă - să se dea complet, dar nu-mi pot imagina momentul în care nu-mi va plăcea ce fac. Munca ar trebui să fie distractivă și plăcută. "
  • Despre stres: „În viața mea atât de mult stres ... Am o familie și mulți alți oameni care depind de mine și au nevoie de mine. Încerc să aibă grijă de toată lumea, și, uneori, este o nebunie - vrei ca totul să fie în ordine, și vă întreb: „Doamne, am ceva dreptate?“.
  • Oseb este real: "Sunt prietenos și drăguț cu toată lumea, dar foarte puțini oameni mă cunosc foarte bine. Am un cerc foarte limitat de prieteni. Nu-mi place să mă dau. Aș prefera să stau acasă cu familia mea. Și nu am niciodată o dorință irezistibilă de a bea. "
  • Nu-i place când stilul ei pe covorul roșu este numit "dragă". Zendai a explicat de ce ea și stilistul ei, Low Roach, nu-i plac acest cuvânt: "Nu facem bine. Destul - e plictisitor.
  • Zendai excită intoleranța rasială: "Mă întreb, aș avea aceleași oportunități pe care le am, rolul ăsta sau acela dacă aș avea o piele mai închisă? Și răspunsul este "nu". Dar, în realitate, totul depinde de modul în care faci faima ta să influențezi opinia publică și să schimbi atitudinea față de colegii tăi, frați și surori ".






  • Trimiteți-le prietenilor:







    Articole similare

    Trimiteți-le prietenilor: